Jump to content

hairy2hell

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by hairy2hell

1. כל עונה שערה, חוץ מהמשחק מול ב"ש לא היה אצלנו אבוקות... להתחיל לספר לך כמה מכות אכלנו?
  2. אם תסתכלו היום בידיעות, אפילו כתוב ש5 אוהדים נעצרו במהלך ההפגנה. חבל שלא כתבו כלום על מה שהשוטרים עשו שם.
  3. אני חושב שכן, אך רק לאחר שיתוף פעולה עם קבוצות כמו חיפה. ותיקון, ואני אערוך גם בהודעה ההיא (אני לא רוצה להטעות), לאחר בירור קל גיליתי שנעצרו היום "רק" 4 אוהדים (שום, על כלום), ולא 15 כפי שאמרתי קודם, וכפי שנמסר לי תחילה.
  4. אז כנראה אתה הבנת לא נכון... זה היה לאחר הדרבי (אם אנחנו מדברים על אותו דבר), כשאחד האוהדים נעצר על זה שהוא לא הספיק לברוח מהסוס שרץ לעברו, נדרס על ידו, חבורה של 7 יס"מניקים קפצו עליו, כ3 הכו אותו עם אלה כשהוא שרוע על הריצפה, ו4 אחרים מרחיקים אוהדים, עד שבאה ניידת הוא הוכנס לתוכה באזיקים, והמשיכו להכותו בתוכה. ועוד הוא נעצר על תקיפת שוטר. לאחר שזה קרה רצה חבורה של כמה אוהדים (כמה בדיוק אני לא יודע...נשארתי עם אח שלי הקטן בצד...רציתי להרחיק אותו...) אל תחנת המשטרה, נכנסו והחלו ולדרוש הסברים מדוע הוא נעצר. אוהד אחד אמר אפילו שיש לו הוכחה במצלמה למה שהשוטרים עשו לאותו אוהד, אז מיד בא שוטר, לקח לו את המצלמה, והוציא את הפילם. השוטרים ראו אוהדי כדורגל, ומיד הבינו, מן הסתם, "חוליגנים",וצריך לטפל בהם בהתאם. הם מיד העיפו בכח את אותם אוהדים שנכנסו לתחנת המשטרה, ועצרו 2 מהם. בסופו של דבר האוהד ההוא עם יד שבורה הורחק מהמגרשים לחצי שנה, בית, חוץ, וכדורסל. לא הייתה שום התפרעות אז שחרגה מגבולות החוק, ולא התבצעה, או אפילו הייתה כוונה, לפגוע במישהו.
  5. מה שקרה היה ככה- לפני המשחק, בשעה שמונה, החלה צעדה לעבר תחנת המשטרה, של אוהדי 2 הקבוצות(כן, היו גם מעט מאוד של חיפה). לא עברנו על שום חוק. נעמדה שורה של שוטרים מולנו, די מעוצבנים, ודיברו בינהם כ5 דקות. לאחר מכן ווידאו שלא היה תקשורת במקום, ונכנסו בפראות באוהדים. אוהדים רבים קיבלו מכות, מעטים אף נפגעו, וכ4 אוהדים נוספים נעצרו והורחקו מהמגרשים, על "התפרעויות", ועל "תקיפת שוטר" (ואתם יודעים טוב מאוד למה המרכאות). מיד לאחר זה הוחלט לבטל את המחאה של ה10 דקות, בגלל החשש שאוהדים נוספים יעצרו או יפגעו במהלך ההפגנה שהייתה אמורה להיות בחוץ.
  6. בדוגרי הקהל שלנו היום היה ביזיון (ואנחנו מודעים לזה), אבל אני מבקש בכל הרצינות -לא לרדת על התנועות נוער... <_< (נוע"ל..)
  7. אמרנו לא עושים מחאות על הקבוצה על חשבון הקבוצה. כאן מדובר על משהו, שעם כל הכבוד הוא קצת יותר חשוב מכדורגל. מדובר על חיי אדם. לא רחוק היום שבו יהרג אוהד ע"י המשטרע (וכמובן שיאשימו בזה את האוהדים עצמם), וכמו שתראו היום בשלטים שלנו ושל חיפה.
  8. קנטו צודק, אלו לא היו המכבים אשר נלחמו ביוונים, אלא החמשמונאים. היה אכן את אליהו המקבי, אך זה היה עם ק' ולא עם כ'.
  9. גם אני עקרונית בעד התחשבות בציבור הדתי, אבל מה, לא אם זה בא על חשבון ציבור אחר. מה עם החיילים? מה עם האנשים העובדים?
  10. אולי תפסיקו להתמקד במי אמר את זה, והאם היה להם מניע נסתר, כי זה ממש לא חשוב, ותתחילו להתמקד במה שאמרו?
  11. הם סך הכל רוצים להקדים תרופה למכה (לא שאני מסכים איתם לגמרי, אבל זה יעני הסיבה שלהם)
  12. לא... מדובר על הליגות הבכירות....כשהוא אימן בהולנד הקבוצה שלו הייתה בליגה השנייה... באוקריאנה זה אכן היה ליגה בכירה. פרננדס אימן יותר מ3 שנים בליגה הבכירה... כשהוא היה בביט"ר חשבו שזה רק בגלל שהבעלים לא ישראלי.... עכשיו מאמן זר חתם במועדון עם בעלים ירשאלים....
  13. מעניין שרק וואן, אתר לא אמין בכלל, מפרסם את זה... אפילו טלספורט לא פירסמו כלום... ורק בשביל הפרוטוקול- קחו אותו...מזמן אמרתי שאני לא רוצה אותו...
  14. מה אתם רוצים? אין שום קשר לזה שהוא במכבי עכשיו, מצידם שהיה בהפועל טובא. פשוט דיברו עליו כ"כ הרבה בזמן האחרון עד שאנשים התחילו להתלונן, אז על מנת לא להמאיס אותו הם עושים שבוע בלי כותרות עליו. ונחשו מה? זה בכלל שבוע שהוא בחופש בחו"ל עם המשפחה שלו. ישר "התקשורת אדומה."
  15. א.חלקם כן, וחלק היום עולים יותר. ב.זה אתה צודק...לא חשבתי ע זה....אבל גם לפני שהם שיחקו שמה זה היה ככה.... ג.-כל זה נכון, אבל בסופו של דבר מי שבוחר את הזרים הוא רוני לוי.
  16. אז למה בנבחרת הנוער כל הזמן מתוננים עלמשרד הפנים על זה שהוא לא יכול לשחק?
  17. כמו כן, האישיות "החדשה" באה מתוך האישיות "המקורית". זה בדרך כלל הקצנה של תכונה מסויימת שהחולה הדחיק, עד שהאישיות נפרדה מהתכונה הזאת לגמרי, והתכונה הזאת פיתחה אישיות נפרדת....דוגמא גם מה הרה ב"אני עצמי ואיירין"- הגיבור (לא זוכר איך קוראים לו) הדחיק את הזעם והכעס והחוצפה שבו לגמרי, והתעלם מהם, עד שפתאום זה התפרץ החוצה, ולא דרכו, אלא דרך אישיות חדשה מזה פיתח. מקרה מוזר היה מקרה (שגם עשו על זה פרק באלי מקביל) של אישה שהתקבלה לעבודה מסויימת, ובשביל להתאקלם התחילה להתנהג לא כמו שהיא תמיד....אלא שיחקה... ומה שקרה שלאט לאט האנשים מהעבודה החלו להיות חברים שלה, וגם בשעות הפנאי היא התנהגה ככה, עד לפבסוף נוצר לה פיצול אישיות, אבל מה- כאן היא לא דחיקה תכונה אחת, אלא הבליטה אותה, והדחיקה את שאר התכונות שלה, ומה שנוצר זה שהאישיות "המקורית" שלה נהיה הפסיבית, ו"החדשה" נהייתה הדומיננטית... רק שהיא לא ידעה זאת-והאישיות "המקורית" לקחה כדורים אשר מדכאים את את האישיות הפסיבית, ואף "הורגים" (במובן מסויים) את אישיות זו, ולמעשה כך הרגה את עצמה... (באלי מקביל התנהל משפט בין 2 האישיאויות....)
  18. טוטו תמוז הוא זר. הוא לא אזרח ישראלי, ולכן הוא זר לכל דבר... ולגבי קולאוטי-הוא גם לא מקבל אזרחות, לפחות לא בנתיים. נכון, ברגע שהוא יתחתן עם ישראלית פחות או יותר הוא זכאי לאזרחות ישראלית, אבל הוא הודיע שהוא בנתיים לא יבקש...לא זוכר למה אבל....
  19. גם אני חושב שהוא צריך להוכיח את עצמו במועדונים חוץ מחיפה, אבל גם כעת אתה לא יכול לא להחשיב אותו כמאמן טוב. גם בהודעה ההיא אמרתי שיש לו עוד מה להשתפר.... הניהול משחק שלו לא מוצלח במיוחד...
  20. אין לו יותר אפשרויות. הוא מוציא על רוב הזרים פחות ממכבי, הפועל, או ביט"ר (לפני גייאדמק..), והתפוקה שלהם בד"כ יותר גדולה.
  21. רוני לוי מאמן לא רע.....אמנם הוא די חלש סניהול משחק, ובזה הוא טעון שיפור, ואף עוזר מאמן יכול להיות פיתרון, אבל שים לב שבכל השאר הוא פועל ללא דופי- בחירת זרים, אימונים, ועוד....
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.