Jump to content

hairy2hell

משתמשים רשומים
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

1 Follower

Profile Information

 • Location
  אנו לעבודה להגנה ולשלום.

Recent Profile Visitors

2,850 profile views
 1. יש לזה אקוסטיקה מעולה כלפי מרכז המגרש. העניין זה שיציע אחד כמעט לא יכול לשמוע יציע אחר, מה שמקשה על העידוד. יותר מזה, בגלל שהכל מכוון קדימה, הרבה פעמים שומעים יותר את האוהדים של היריבה שבצד השני של המגרש מאשר את שאר אוהדי הקבוצה שלך שנמצאים ביציע ליד. אז נכון, לכיוון השחקנים זה העיקר וככה זה צריך להיות, אבל יש הרבה מה לשפר בזה באקוסטיקה עדיין.
 2. העניין זה שמבחינת העירייה האיצטדיון לא נועד רק לכדורגל, אלא גם להופעות. אם זה יהיה באזור המושבים של נתניה ופ״ת (נגיד, 10-15 אלף), הם יתחרו מולם על מי ייתן את ההצעה הכי זולה. אז הם בונים 20 כדי שמי שרוצה יותר מושבים הם יהיו הבחירה הברורה (בהנחה וזה יהיה יותר זול מבלומפילד).
 3. זה לא מספיק לליכוד, ההצבעה תיפול. בעד: ליכוד (29), ש״ס (9), ימינה (7), יהדות התורה (7) ורע״ם (4). סך הכל - 56. נמנעים: הציונות הדתית (7). נגד: יש עתיד (17), כחול לבן (8), העבודה (7), ישראל ביתנו (7), המשותפת (6), תקווה חדשה (6) ומרצ (6). סך הכל - 57.
 4. לא שזה כבר רלוונטי, אבל הכוונה הייתה להשתמש בזה כנשק יום הדין - אם הם היו עושים את זה, זה לבד היה מבטל את הסופרליג. גם אף שחקן בכיר לא היה מוותר ככה על הנבחרת, אבל מעבר לזה, יש את עניין אנגליה: שם כדי לקבל וויזת עבודה בתור שחקן כדורגל זר (ובגלל הברקזיט, כל שחקן אירופי גם נחשב זר), חובה להיות שחקן נבחרת עם כמות הופעות מסויימת וכו׳. אם אי אפשר לשחק בנבחרת ובסופרליג יחד, מי שבסופרליג לא יוכל להחתים שחקנים זרים בכלל, מה שמבטל את היכולת של האנגליות להתחרות שם. והן היו איזה חצי ליגה בערך.
 5. בארצות הברית זה מאז ומתמיד היה ככה. לא היה ליגה פתוחה שאחר כך סגרו אותה, זה מראש הוקם כליגה סגורה. זה יצר אז תרבות ספורט מאוד מאוד שונה.
 6. אם התוכנית החדשה לליגת האלופות עדיין תצא לפועל, גם זה יבוטל.
 7. אבל אתה גם מסנדל לכל קבוצה אחרת את האפשרות ליצור איתנות פיננסית וקהל פוטנציאלי, אם אתה משאיר את הליגה הרגילה ללא הקבוצות הגדולות.
 8. לפי מה שהצלחתי להבין, המקום שלנו לליגת האלופות לא אמור להשתנות, פשוט אי אפשר יהיה יותר להעפיל/לרדת מליגת האלופות אל הליגה אירופית. התוכנית היא לבטל את שלב הבתים לגמרי ולעשות במקום זה ליגה, ככה שלא יהיה יותר מקום שלישי. ובגלל שזה לא קיים בשלב הבתים, לא רוצים לתמרץ קבוצות קטנות לא לעלות ועל כן זה לא יהיה קיים יותר גם במוקדמות. אבל כאמור, תכננו להכריז על זה רשמית רק עוד כמה ימים (היה אמור להכנס לתוקף החל מ-2022), ולכו תדעו אם זו עדיין התוכנית בכלל, עקב הסופרליג.
 9. לפי מה שפורסם על התוכנית החדשה לליגת האלופות (שעכשיו לא בטוח בכלל אם זה יצא לפועל, כי זה היה אמור להיות פשרה כדי שהסופרליג לא יוקם), אפילו האפשרות לרדת מילגת האלופות לליגה האירופית הולכת להתבטל.
 10. זה לא רק הכרזה, לפי הדיווחים הקבוצות כבר חתמו על הסכמים ארוכי טווח. ברור שעוד יש פער בין זה לבין תחילת המשחקים במפעל, אבל אם הם אכן חתמו על חוזים זה כבר צעד שיותר קשה לסגת ממנו.
 11. בנט ומרצ לא יישבו יחד. הוא יוכל תדמיתית למכור לציבור שלו ישיבה עם העבודה, אבל לא עם מרצ. מה שכן, אני לא בטוח שהוא יפסול ממשלה שנשענת לכל הפחות על המנעות של מרצ. כלומר, אם קואליציה של בנט+סער+לפיד+ליברמן+גנץ+העבודה תביא ל-61 (או לרוב רגיל בעזרת המנעות של מרצ), זה יהיה אופציה ריאלית מבחינתו. קטונתי מלהגיד האם זה יהיה האופציה המועדפת עליו, בהחלט יכול להיות שהוא יעדיף להכנס תחת ביבי, אבל זה לכל הפחות יהיה אופציה ריאלית.
 12. יש המון חוסמי ספאם בחירות שאפשר להוריד.
 13. יש צו איסור פרסום אוטומטי על כל ישיבות הממשלה ל-30 שנה (קורונה או לא), אלא אם הוחלט אחרת. הטענה של העותרים נגד כך היא שהקורונה זה לא השגרה, אלא מקרה מיוחד, וצריך לפרסם את זה, אבל זה לא שהוחלט באופן חריג להסתיר את זה ספציפית.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.