Jump to content

hairy2hell

משתמשים רשומים
  • Content Count

3
  • Last visited

2 Followers

Profile Information

Recent Profile Visitors

2,286 profile views
  1. דשא סינטטי איכותי (שאני מניח שזה מה שיש שם) לא אמור לדהות עם השנים. בהנחה ויש על זה מסנן UV בדרגה 7 לפחות, שזה די סטנדרט כיום, זה אמור להשאר ירוק לעד. לא סתם חברות מספקות לרוב 10-15 שנות אחריות לצבע הדשא.
  2. זה להתמם. העירייה רוצה שהוא יגיע. לבלומפילד, ולתל אביב בכלל. זה תורם כספים לכלכלה העירונית. אין בעיה שיספקו אפילו חניונים גדולים במספר מקומות בעיר ומשם תהיה תחבורה ציבורית יעילה, אבל אפילו זה אין. אפילו את החניון האפר הגדול ברידינג סגרו.
  3. יותר מזה, זה תמיד יהיה יותר ירוק מהדשא האמיתי, ויגרום תמיד לזה להראות חיוור. אחת מהסיבות שהדשא בבלומפילד הישן היה נראה תמיד כל כך טוב, מעבר לטיפול מעולה כמובן, היה שהוא הוקף בלבנים חומות-אדומות כאלו, שזה צבע מנוגדד לירוק, ושגורם לו לבלוט משמעותית יותר. עכשיו גם אם הוא יקבל את הטיפול הטוב ביותר, הוא יראה כמו דשא מעט חולה. וזה חבל.
  4. לא רלוונטי. גם אם בלומפילד נכפה עליהם, צריך להתייחס אליהם כשווים בנושא. ככה הם כאילו יוצאים מופסדים משני הצדדים - גם אומרים להם ״זה הבית שלכם, תתרגלו״, וגם ״אנחנו מביאים רק אוהדים שזה הבית שלהם, וזה לא אתם״. ואת האמת, מבחינה עיתונאית נטו, זה דווקא יכול להיות מעניין להביא גם אוהדים של קבוצה שאמורה לשחק בבלומפילד החדש, אבל לא מתלהבת מזה.
  5. את האמת? צודקים. כאילו, לא בקטע של ׳הקבוצה הבכירה בעיר׳ ושטויות כאלו, זו מלחמת אגו שלא רלוונטית לכלום, אבל מן הראוי היה אם היו מביאים גם אוהד שלהם.
  6. אני מניח שזה הצהיב כי זה לא היה מחובר לאדמה, וברגע שיטמע שם זה יחזור להיות יותר ירוק. אבל גם הבחירה לשים מסביב דשא סינטטי היא נוראית בעיני. הדשא הסינטטי תמיד יהיה ירוק יותר מהאמיתי, ויגרום לזה להראות חיוור. בבלומפילד הישן זה היה לבנים אדומות, שזה צבע מנוגד לירוק, וגרם לירוק לבלוט יותר.
  7. היה לכם הפסקה בשנות ה-80? לא ידעתי. איפה שיחקתם ב-85/6?
  8. מ-69 עד שנות תשעים שיחקתם בבלומפילד (מ-63 עד 69 זה היה לסירוגין, אבל זה לא היה איצטדיון בייתי). בשנת 2000 חזרתם, ושיחקתם עד השיפוץ.
  9. ואני מעולם לא אמרתי שהוא קיים רק אצלנו. וידוע שמפא״י לא הייתה שמאל קיצוני, אבל לא הבנתי איך זה קשור.
  10. ה״דוברות״ שלנו מוציאה דברים הרבה יותר מביכים מזה. גם אם היה לי אופציה לשנות 10 דברים רק בדוברות של הקבוצה, זה לא משהו שהייתי נוגע בו.
  11. לצורך העניין, אני לא מאלו שטוענים לבעלות. זה היה בבעלותנו עד שתאומים החליט החלטה ביזיונית לא להאריך את החכירה, אבל ברגע שזה קרה, זה לא שלנו. אם נגיד בצורה הזוייה העייריה תחליט להחזיר משום מה להחזיר לנו את זה, אני כמובן אשמח, אבל מן הסתם זה לא משהו שאפילו בתיאוריה יקרה, אז אפשר לסכם שזה לא איצטדיון ששייך לנו. גם כמעט כל האוהדים שאני מכיר צחקו על הדרישה המדוברת של ההנהלה, ולא התייחסו אליה ברצינות. בלומפילד זה הבית שלנו. כרגע, זה לא סותר את זה שזה יכול במקביל להיות בית גם של קבוצות אחרות. אני כן חושב שלהיסטוריה יש קשר ריגשי, ולכן המשמעות של בלומפילד כבית בשבילנו תמיד תהיה יותר גדולה מאשר לכם או לבני יהודה (וזה פועל גם הפוך, בגלל סיפור אוסישקין, אף אולם כדורסל לא ירגיש לנו באמת בית כמו שאולמות יוכלו להרגיש לכם או לקבוצות אחרות), אבל זה סובייקטיבי לחלוטין, אז זה לא טיעון רלוונטי לויכוח על של מי זה הבית, וזה בטח שלא אומר שזה לא הבית גם של קבוצות אחרות ולאלו לא יכול להיות רגש גדול לאיצטדיון. ולגבי ההיסטוריה שהם ציינו - כן, מתי האיצטדיון נבנה בהחלט רלוונטי. ראשית כל, מהפרט העובדתי שמה שהם ציינו לא נכון. אם הם היו כותבים שאיצטדיון באסה, שהיה קיים לפני בלומפילד היה בשימוש תנועת בית״ר לפני הפועל, לא הייתי אומר שזה לא נכון, אלא רק ניסוח מאוד מטעה. שנית, בלומפילד, כמבנה, או יותר נכון - כתקציב לבניית המבנה, נתרם למועצת פועלי תל אביב. זה לא שהיה קיים בלומפילד בלי שאנחנו היינו משחקים שם, אלא זה היה נשאר באסה. ואגב, אם כבר, זה הופקע ממי שהפקיע את זה מקבוצה ערבית. האצ״ל כבשו את יפו הרי, ואז הם אלו שהחליט שקבוצות הנוער של בית״ר תל אביב ישחקו שם. האפוטרופוס של השטח הוא זה שהחליט לקחת את זה מהם ולהעביר למועצת פועלי תל אביב. אם זה הופך את כל הסיפור ליותר טוב? אני לא בטוח. אבל כל הסיפור של תל אביב הוא בעייתי.
  12. נשבע שעד שלא כתבת את זה, לא שמתי לב שמדובר על תמונות מבלומפילד הישן, ופשוט התפלאתי כמה טוב כבר הדשא נראה בחדש ושזה מרגיש יותר בית ממה שחשבתי שזה יהיה
  13. בהתחשב בזה שבלומפילד נבנה רק ב-62, זה לא נכון. הם מתכוונים לבאסה, לא לבלומפילד, וגם זה ניסוח מאוד מטעה, כי הם שיחקו שם פחות משנה, ולא הקבוצה הבוגרת. באסה היה מגרש של המשטרה הבריטית ושל קבוצה ערבית שברח לי שמה כרגע, ואלו שיחקו שם עד כיבוש יפו ב-48. אחרי זה, קבוצות הנוער של בית״ר תל אביב שיחקו שם במשך פחות משנה, עד שהשטח הועבר לידי מועצת פועלי תל אביב, ומשחקי הנוער של בית״ר עברו למגרש סומייל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.