Jump to content

ella

משתמשים רשומים
    69
About ella

• Birthday 05/04/1986

Recent Profile Visitors

1,832 profile views
  1. אולי זה פרס להנהלה ובטווח הארוך אם ננצח וזה יביא רכש בינואר זה אכן יתברר כשווה, אבל זה לחלוטין עונש לאוהדים, אין כמו טדי (התגעגעתי לסמיילי הזה)
  2. אני לא חושבת שמישהו מאיתנו עבר אוהד אוהד ושאל אותו מה האינטרס שלו לבוא למשחק כדורגל. יהיה המניע אשר יהיה, לאף אוהד אין את הזכות להרוס לאוהד אחר את חוויית המשחק באלימות (בשני היציעים: מכות בין אוהדים, קללות גזעניות וכו), וכפי שאנו רואים מספיק בנאדם אחד כזה שהורס לכולם. ישנם פרמטרים רבים שאתם לא לוקחים בחשבון בהתקפות שלכם לגבי המנויים, וזה : מצב אקונומי, השקעה בתרבות הצריכה, הפסד מול רווח, ריכוז אוהדים באיזור מסויים והמרחק למגרש, שעות משחקים ועוד..
  3. יש קהל שאין בו טרמפיסטים שתופסים טרמפ על גל שקר כלשהו?
  4. שמעתי שחסר פה אוהדי בית"ר (:
  5. מחירי כרטיסים בקופה עומד על 40 ולאחר מכן יורד ל30 ושוב, קל להגיד כשיש את הסכום במכה. 600-700 לא באים ברגל להרבה אנשים
  6. זה ממש לא נכון מה שאתה אומר.. בטדי מעולם אין בעיות כרטיסים ולכן לא צריך לשלם עמלה על הזמנה בטלפון או משהו כזה. מגיעים לקופה וקונים כרטיס. בנוסף, תמיד לקראת אמצע העונה מוזילים את הכרטיסים ולכן, מנוי לא יותר משתלם כלכלית, והמנוי שלנו עוד לא יקר במיוחד. השנה מתווסף לזה שאנחנו עד נובמבר משחקים בר"ג. ציינתי את הקטע של ההנהלה, כי עוד בתקופת פניג'ל אוהדים יצאו בהודעות בפורומים שלא לרכוש מנויים, ועכשיו היחסים עם ההנהלה אף גרועים יותר. (לא תמיד חושבים על טובת הקבוצה לטווח הקצר)
  7. התקופה הטובה של בית"ר נמשכה כמה שנים.. ורק שנה אחת נמכרו הרבה מנויים באמצעות שיווק נכון. לי אישית יש מנוי כבר עונה תשיעית, ושנה שעברה לא עשיתי, אז בטח אני לא אוהדת ובגללי בית"ר לא קבוצה גדולה. המכבייה
  8. זאת הייתה שנה אחת בלבד מכל ההיסטוריה של בית"ר. אז זאת ההוכחה שלך כן?? מקרה אחד שהוא יוצא מהכלל? גאוני. זאת הייתה שנה אחת בלבד ולא כל תקופת גיידאמק
  9. א. בית"ר מעולם לא הייתה קבוצה שמוכרת מנויים. ב. מנוי הוא שיקול אישי, לא לכולם יש סכום כסף להוציא בבת אחת. לא סוד שהאוהדים של בית"ר לא מעשירי הארץ, יותר קל לחשוב על הכיס כל שבוע מחדש מאשר להוציא סכום כסף גדול בבת אחת. מה גם, שמשרד הכרטיסים לא נתן לחלק ליותר מ2 תשלומים (לכל המתחכמים). ג. במצב של היום, כשהאוהדים לא ביחסים טובים עם ההנהלה, ומנוי הוא קודם כל בשביל ההנהלה ולא בשביל אוהד X אז יש עוד אינטרסים. אם מישהו יחליט שהוא מגיע לכל המשחקים בעונה, זה לא משנה אם הוא קנה מנוי או לא. ההבדל הוא בשביל ההנהלה בלבד.
  10. מעליב.. חכה חכה כשתשאל אותי שאלות ותחפש אותי שנה הבאה במכללה..
  11. לא. זה מתי שהבנתי שגברים מאויימים מנשים שמבינות בכדורגל..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.