Jump to content

barak

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

About barak

• Birthday 13/10/1991

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

3,044 profile views
  1. רואה משחקים שלו. לאחרונה משחק מגן שמאלי בלגיה.. שחקן טוב, מאוד חכם וחזק. ספק אם ירצה לבוא לארץ, עוד יותר ספק אם אנחנו צריכים מגן שמאלי.
  2. אני יותר ממקווה שהרוח והגישה של השחקנים לא תואמת את הלך הרוח בפורום. כולם יכולים להריץ אלף ואחד תסריטים. אצלי לדוגמא עוד שלושה מחזורים אנחנו בפער של נקודה. זה הולך להיות קשה, אבל אפשרי. אני מאמין.
  3. איפה רואים את הלוח משחקים של הפלייאוף התחתון?
  4. אשכנזי, דהן, גרשון, גולדברג ואפילו המגן הימני + שהר אם תרצה, זה לא ההרכב שאמור לפתוח אצלהם בליגה. בכל אופן, אני לא בא להתווכח איתך. אמרתי לך שאני איתך רעיונית. פשוט לדעתי קצת פחות רלוונטי ההתעסקות בלהאדיר או להקטין אותם, כשאנחנו לא נראים טוב כרגע. ובטח ובטח לא להגיע למסקנות ממשחק אחד שלא עניין אף אחד. ההתעסקות באנדורה><איי פארו, לא מעניינת כרגע. כשיגיע הזמן יהיה על מה לצחוק עליהם, אני בטוח.
  5. אני לא מאלה שאוהבים להאדיר את חיפה, להפך, אני נוטה יותר לכיוון שלך. אבל אי אפשר לקחת את המשחק שהיה להם היום ולהפוך אותו למדד למשהו. לא משנה איך תהפוך את זה, אי אפשר לבוא באותה רמת מוכנות למשחק גומלין אחרי שנתת שביעייה בראשון (בלי לדבר על זה שעלו בהרכב חצי משני). הבעיה האמיתית היא דווקא ב"ש. זה מתחיל להראות טוב מדי אצלהם. גם הכדורגל וגם הרעב של השחקנים שם.
  6. הפוך. אין שחקן אחד כרגע שלוקח לו את חולצת ההרכב אם מגיע לפה.
  7. היה זה בערב בערב סגריר הזמין אז אצילי שתי בנות לשיר ישבו הם על ספה היו רעבים הזמין פיצה, סושי ומלא שוטים גבר בו החרמנות ערב מאוד קר הזמין אותן לחדר כי כבר מאוחר הוא בא ולפתע החליף את הזוגות הלכה השינה כי עומר מנצל קטינות אור המסכנה חשבה אותו להחזיר עם הזנב בין הרגליים חזר כמו חזיר לא תסלח לו באמת כי הוא אותה מגעיל אור והילדים יודעים שאבא פדופיל
  8. יהיה יותר פשוט לארגן רקטה בחיפה
  9. הייתי משאיר להם את כל השאר וגם את הייצור הזה. הוא לא מכבי. אם היה לנו שחקנים עם האופי הזה לא היינו מה שאנחנו היום. בן אדם קטן מתאים למועדון קטן. לא תודה.
  10. לנצח קבוצה שניצחה את ריאל פעמיים < לנצח קבוצה מהליגה של אלופת העולם?
  11. מצויין. פורמה טובה. רק, לקח אותנו למשחק קשה במקום להשאיר את טבח מול שוער במהלך שלו. היה חייב למסור.
  12. המאניה דיפרסיה הטובה בליגה
  13. עד שנגמר החמצן באיזור הדקה ה80 שגם התבטא בטעות וצהוב לאחר מכן, פיבן הכי טוב על המגרש. משחק לא פחות ממעולה שלו.
  14. מחשבות על העתיד זה טוב ויפה מצידנו קצת לפנטז, אבל בהסתכלות קצת יותר רצינית אפשר להבין שיש פער בין הרצוי שלנו למצוי של מיץ'. כשחושבים על היד מכוונת שכולנו מתפללים ורוצים מגיעים למסקנה שאולי מיץ' חושב שזה פשוט מיותר. מנהל מקצועי אין לנו מאז גורדי מנכל מאז מנספורד אולי הוא הסתכל על קונספט איביץ, שאמנם שלט פה בהכל עם הצוות שלו מהקצה לקצה, אבל אנחנו כבר נוכחים לדעת שהוא דיי יחיד סגולה הבן אדם. האחוזים דיי קטנים שזה יקרה עם עוד מאמן שיגיע (וכבר ראינו לאן הרוח נושבת עם הצגת כל הצוות היווני בקיץ ושחשבנו שהכל מסודר). מיץ' כנראה סומך על כל הצוות שהוא כן מעסיק כרגע במכבי שיעבדו ביחד ויפתרו כל תקלה מלהחליף סנן בתמי 4 ועד לרכש נוצץ. בפועל האנשים האלו כרגע לא מוכיחים את עצמם מאז עזיבת איביץ'. זה עדיין לא אומר שהדבר הראשון שמחפשים כרגע זה ה"יד המכוונת" שאנחנו רוצים. אלא כן להמשיך ולנסות לנצח עם מה שיש. ולנו נשארה רק המשאלת לב שכנראה לא תתגשם בעתיד הקרוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.