Jump to content

barak

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

About barak

• Birthday 13/10/1991

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

2,746 profile views
  1. הפוך. אין שחקן אחד כרגע שלוקח לו את חולצת ההרכב אם מגיע לפה.
  2. היה זה בערב בערב סגריר הזמין אז אצילי שתי בנות לשיר ישבו הם על ספה היו רעבים הזמין פיצה, סושי ומלא שוטים גבר בו החרמנות ערב מאוד קר הזמין אותן לחדר כי כבר מאוחר הוא בא ולפתע החליף את הזוגות הלכה השינה כי עומר מנצל קטינות אור המסכנה חשבה אותו להחזיר עם הזנב בין הרגליים חזר כמו חזיר לא תסלח לו באמת כי הוא אותה מגעיל אור והילדים יודעים שאבא פדופיל
  3. יהיה יותר פשוט לארגן רקטה בחיפה
  4. הייתי משאיר להם את כל השאר וגם את הייצור הזה. הוא לא מכבי. אם היה לנו שחקנים עם האופי הזה לא היינו מה שאנחנו היום. בן אדם קטן מתאים למועדון קטן. לא תודה.
  5. לנצח קבוצה שניצחה את ריאל פעמיים < לנצח קבוצה מהליגה של אלופת העולם?
  6. מצויין. פורמה טובה. רק, לקח אותנו למשחק קשה במקום להשאיר את טבח מול שוער במהלך שלו. היה חייב למסור.
  7. המאניה דיפרסיה הטובה בליגה
  8. עד שנגמר החמצן באיזור הדקה ה80 שגם התבטא בטעות וצהוב לאחר מכן, פיבן הכי טוב על המגרש. משחק לא פחות ממעולה שלו.
  9. מחשבות על העתיד זה טוב ויפה מצידנו קצת לפנטז, אבל בהסתכלות קצת יותר רצינית אפשר להבין שיש פער בין הרצוי שלנו למצוי של מיץ'. כשחושבים על היד מכוונת שכולנו מתפללים ורוצים מגיעים למסקנה שאולי מיץ' חושב שזה פשוט מיותר. מנהל מקצועי אין לנו מאז גורדי מנכל מאז מנספורד אולי הוא הסתכל על קונספט איביץ, שאמנם שלט פה בהכל עם הצוות שלו מהקצה לקצה, אבל אנחנו כבר נוכחים לדעת שהוא דיי יחיד סגולה הבן אדם. האחוזים דיי קטנים שזה יקרה עם עוד מאמן שיגיע (וכבר ראינו לאן הרוח נושבת עם הצגת כל הצוות היווני בקיץ ושחשבנו שהכל מסודר). מיץ' כנראה סומך על כל הצוות שהוא כן מעסיק כרגע במכבי שיעבדו ביחד ויפתרו כל תקלה מלהחליף סנן בתמי 4 ועד לרכש נוצץ. בפועל האנשים האלו כרגע לא מוכיחים את עצמם מאז עזיבת איביץ'. זה עדיין לא אומר שהדבר הראשון שמחפשים כרגע זה ה"יד המכוונת" שאנחנו רוצים. אלא כן להמשיך ולנסות לנצח עם מה שיש. ולנו נשארה רק המשאלת לב שכנראה לא תתגשם בעתיד הקרוב.
  10. מסכים עם כל מילה. רק עוד דבר אחד - אני חושב שאתם קצת מגזימים עם הביקורת על השחקנים. נכון שהגענו למשחק הזה במצב של נצחון או כלום, בני יהודה בלי מאמן בלי שחקנים ובלי ובלי ובלי והכל נכון. אבל אם לראות בעיניים אוביקטיביות את המשחק, בני יהודה שיחקו טוב מאוד. עמדו נכון טקטית ולחצו את השחקנים של מכבי כל פעם שהכדור הגיע ל30 מטר מהשער שלהם. (בלי קשר לזה שהם בני זונות ושיחקו כאילו הם צריכים תוצאה לגומלין רבע גמר אלופות לעומת המשחק לפני שבועיים שמכרו את המשחק עם 3 גולים שלהם בלעדית. טפי עליהם) ועכשיו לסוף ההודעה למעלה - עם זאת ולמרות הכל.... על הראש של כולם
  11. השתגעתי מזה זה פשוט לא נורמלי. מחצית ראשונה שלחו את יונתן לכדור מול שני שחקני פתח תקווה והוא דרש יד. את זה אפילו פעם אחת לא הראו.
  12. מסכים בנוגע לטל. אוהב אותו ומת שהוא יצליח אבל ווינגר הוא כבר לא. הוא לא רץ עם הכדור לא מנסה דריבל ולא מנסה לשחק על מהירות. הוא פשוט נהיה כמו עוד קשר במכבי והולך על הבטוח והאחראי. כקיצוני אתה חייב לקחת סיכון עם הכדור בדיוק כמו הפעולה האחרונה של חוזז שגרמה לפנדל (היה או לא זה לא העניין), וגם אם טעה שמשך עוד פעם פנימה (כמו שכבר ראיתי כאן שצועקים עליו) זה גם לא העניין - אלא עצם הפעולה. מכל מה שראינו אצלנו, חוזז הוא הכי קרוב לקיצוני אצלנו. בסגל הנוכחי (אם לא יגיע רכש) הייתי מנסה להריץ כמה משחקים את גררו. לתת לו בטחון שהאגף שלו ואני בטוח שנראה ממנו פעולות של קיצוני כמו שאנחנו מצפים ולא נראה מאלמוג או יונתן כי זה פשוט לא התפקיד שלהם. כל זה בהנחה שבמכבי באמת רוצים לשחק עם אגפים קלאסיים - שחקן עם רגל על הקו עם כוח ומהירות שלוקח את המגן שלו לטיולים מדי פעם. והכי מתאימים כרגע מכל הסגל זה חוזז שראינו וגררו שלא ראינו. לצערי כל מה שרשמתי כאן בטל בשישים כי זה לא תבנית המשחק של מכבי.
  13. הקליטה פחות משנה כי יחסית אני קולט אות בעוצמה גבוהה. הבעיה שגם לבית הראשי האינטרנט מקרטע ועובד לפי מצבי רוח והקטע הוא שיש דיל מהעבודה ובעיה להם להחליף.. מחפש משהו עם אינטרנט יציב לכל אורך היום כי באמת שלחיות עם אינטרנט של הוט זה בלתי נסבל
  14. טוב עברתי קצת על הנושא ולא מצאתי פה פתרון. אשמח אם מישהו יוכל לתת לי רעיון מה לעשות.. המצב הזמני הוא יחידת דיור. גולש כרגע על האינטרנט של הבית הראשי של הוט וזה האינטרנט הגרוע ביותר שנתקלתי בו. שוקל להתקין אינטרנט משלי ביחידה. * אין חיבור לסיבים (לצערי) מה הכי מומלץ ספק ותשתית במחיר הטוב ביותר והאינטנרנט היציב ביותר (עם מינימום בעיות) מנסיון? תודה רבה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.