Jump to content

1969

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

1. אוהדי הפועל פ"ת הם חבורה של בכיינים שחושבים שמאיר שמיר עושה להם מליונים על הגב(שמישהו יוציא אותם מהסרט). עכשיו צאו מעוד סרט,אף בעלים לא יכול להרוויח כסף על קבוצת כדורגל בישראל,אין מצב כזה בשום סרט אלא אם כן קבוצה עולה לליגת האלופות. הבנתם?עכשיו תבינו שאנשים כמו שניידר,שמיר ובושינסקי לא באים לפה במטרה לרווח כלכלי ישיר(אולי הם מאמינים שזה יעזור לעסקים שלהם,שיהיה,לא אמור לעניין אותנו).
  2. הכרטיס של איגור טומאסיץ' עדיין רוצה את לזכות?
  3. 1. מה הדרבי של העיר ולנסיה?לבאנטה 2. מהו הדרבי של ה"אבז'נדס "?ראסינג 3. מי היא היריבה הגדולה (דרבי פרבר ים) של סן לורנסו ?אלמגרו FC 4. מה זה פלה פלו?פלאמנגו-פלומיננזה 5.מהם 2 הדרבים של ניוקאסל?סנדלרנד ובורו 6.מהו הדרבי של פורטסמות?סאות'המפטון 7.מהו הדרבי הגדול של ציריך?פ.צ. ציריך-גראסהופר 8.מהו הדרבי האזורי של ורדר ברמן?האנובר 96 9.החל משנות ה80 מנה 3 שחקנים שגדלו במכבי ועברו להפועל באיזשהוא שלב בקריירה שלהם-שביט,עובד,לוז 10.מהם 3 הדרבים של סיציליה?פלארמו-קאנטיה-מסינה
  4. מה הסבירות שמחר יישארו בקופות כרטיסי נוער? אם לא...מי שיש לו שניים כאלה מיותרים,שיפנה אליי בהודעה פרטית...
  5. זריז,למשחק מחר מול נתניה מחפש צעיף מכבי-באיירן/מכבי בוקה/כל צעיף אחר מעניין שיש לכם להציע.... מוכן להציע כסף/הצעיפים הבאים גלורי דייז מי כמוך באלים יובה-מכבי צעיפים של וולנסיה/ריאל
  6. מוכן לתת את המי כמוך באלים תמורת מכבי-באיירן...
  7. מחפש צעיף מכבי-באיירן יש לי צעיפים של GLORY DAYS מכבי-יובה שאני מוכן לתת תמורתו(אם המוכר לא מעוניין בכסף...)
  8. מחפש מכבי-באיירן/מכבי-בוקה מי שרוצה יש לי מכבי יובה מהארץ...אפשר לארגן החלפה(אני מוכן להוסיף כסף...)
  9. שיר מעולה רק הבעיה היא שהוא עבר בכמה קבוצות והוא די חרוש... בחולון זה תפס די חזק אני יודע... בכל אופן,מתי מתפרסמת כל הרשימה של השירים החדשים?
  10. אני לא מדבר על השנה...2010-2011 זאת המטרה... בית"ר הביאה 2 נק' שמתחלקות ב4 נציגות שזה באמת חצי...
  11. האטרקטיביות של 2 נציגות יורדת אחרי השינוי כי אתה נכנס לבית עם אנגליה,ספרד,איטליה וכל אלה ולא לבית הקל עם המדינות הבינוניות יותר(שוויץ,אוסטריה,נורבגיה) בית"ר די הרסה את הדירוג בשנים האחרונות כי היא צברה בסה"כ 2 נק' ב3 שנים...שזה עלוב ביותר... אבל עדיין,אם מסתכלים על 2011,אם נצליח לשרוד את העונה הזאת איכשהו ולתת 2 עונות טובות אחרי זה,אני מאמין שיהיו לנו 2 נציגות...אנחנו רחוקים 1-1.5 מהמקום ששולח 2 נציגות לצ'מפיונס והעונה שלהם גם לא מזהירה עד עכשיו...
  12. אם אתה במקרה באזור פ"ת אני מוכן לקנות את הצעיף... 75 שקל...
  13. יש לי נוקיה N76(ולמרות מה שחושבים עליו הוא אחלה מכשיר,ובשחור גם העיצוב שלו מדהים...) השאלה עכשיו היא לאיזה תקייה אני מעביר ערכות נושא... כדי להעביר שירים ותמונות יצרתי תקיות עם השמות הנכונים השאלה עכשיו היא לאיזה תקייה מכניסים את הערכת נושא,כלומר איך לקורא לה...... תודה מראש...
  14. יששששששש אלוהים יששששששששששששששששששש לוזון הביתה! עריכה:לאאאאאאא איזה נאחס!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.