Jump to content

AJ_Cohen

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. אני מחקתי, וחסמתי. שלום ולא להתראות.
  2. מה אתה מטורף!? הכי כיף לקום בשבת בבוקר לשבת על כוס שוקולטה טעים ללכת להאטריק לבדוק תוצאות וזה... מי שומע טראקים בשבת
  3. מבחינה כספית אין לי בעיה ואם אני רוצה אני יכול לעשות את שניהם. אבל אני אדם מאמין ואני לא עושה קעקוע כי ע"פ הדת זה אסור.
  4. שמעו יש לי איזה 600 שקל ככה, ואני רוצה לקנות שרשרת של מכבי אבל לא חייב בכל הכסף. מישהו מוכר אולי? או שאתם מכירים חנות שמוכרים, כי בטח אם מכינים במיוחד זה עולה יותר כסף. משהו לא גדול מדי ולא קטן מדי משהו יפה. ושרשרת זהב רגילה אני יקנה כבר. בנישו, אבא שלך יכול לעשות לי תליון של מכבי ולמכור לי? וצורף מוכר גם שרשראות?
  5. מישהו מוכר אולי תצעיף של אייקס הצהוב ?
  6. הלוואי שלו מנשה יבוא למכבי. הוא שחקן תותח שמשחק מכל הנשמה. והוא גם בן דוד שלי, ככה שיהיה לי מנוי חינם
  7. http://www.one.co.il/cat/articles/article.aspx?id=74137&bz=3
  8. יששששששששששששש מכבי בגמר איך הולך הגמר ? הטוב מ-5 ? למי יש עדיפות בביתיות לנו או להם ?
  9. כן באמת גם לי יש FF וזה נדפק שזה בדפדפן הזה. ובכלל העיצוב שלו מגעיל, לדעתי כדי שתרעננו אותו למשהו יותר יפה וחדיש.
  10. אני יודע הוא לא הגיע . הוא אמר "חבל שזה עם החצוצרה לא הגיע אני מתגעגע אליו מיום שלישי" בן מלכה בכדורעף אין הפועל
  11. אני עכשיו רואה תמשחק של מכבי נגד כפר סבא 1 - 1 במערכות ו20 - 18 לנו עכשיו. אבל שמעו עד כמה זה בכלל מתי נגמר מערכה ? וכמה מערכות זה בכלל ? והזכירו את בן מלכה והחצוצרה
  12. אם מישהו מרחובות , נס ציונה , ראשון וכו'.. יכול לקחת אותי טרמפ עד ההסעה אני יגיע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.