Jump to content

מהנילוס עד הפרת

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

3,640 profile views
  1. מכל הספירות וההזיות שהולכות עם הבנאדם הזה, אסור לשכוח שהוא מוביל העונה על הפועל בתשע גולים בליגה חח
  2. מי שצריך לשכנע את עצמו בהצלחה, אני יודע שהיו כבר קרוב ל-10 חלונות אצל ג'ורדי, ולהוציא את החלון של פריצה וזהבי כל היתר כולם כולל כולם לא מוצלחים במיוחד, ממה בדיוק כולם כל כך מופתעים שלא הצלחנו להביא שחקן ברמה שלו? אתם חושבים שזלאטן מועמד למכבי עכשיו? הוא היה שחקן אדיר תשע אמיתי, ואישיות ובנאדם שכל מילה שרק אוסיף עליה תיגרע ממנו, זאת כמובן בלי קשר לכך שלדעתי ולדעת רבים הוא השחקן הבא בתור אחרי זהבי בשושלת שתרם למכבי, אם לא הבא בתור ממש מעט אחרי זה...
  3. בחיי שכל מי שלא רוצה שהוא יחזור עכשיו, על אחת כמה וכמה אלה שלא רצו שימשיך ועוד בעונות קודמות, אין לכם מושג בכדורגל וברגשות באמת תסלחו לי, אני מקווה שאתם נהנים שבפעמים שמתלבטים על האם לשחק עם חלוץ ולא להתפלל שזהבי יציל אותנו פעם אחרי פעם, שתהנו לכם מההתלבטות הנהדרת בין בן בסט לרדוניץ' עזרן, הרי פריצה שם שלושער ושני בישולים בגמר גביע בשבעים דקות כשהוא היה בן 20 לא לפני שעתיים...
  4. אני ממש לא רוצה להיכנס כאן לפן האישי אבל בוא נגיד ככה שאתה ממש אבל ממש לא בכיוון אתה הגעת למסקנה שאמורים לעבוד 12-14 שעות בארץ, משום מה גם נדמה לך שזה מה שרוב האנשים באמת עובדים בארץ, מה אני יגיד לך זה לא שלי העוולות לא נעשות גם, זה רק הבדלים בגישה שאתה מעדיף לראות חצי כוס ריקה, אני לא כל כך שלילי וחושב שיחסית המצב הוא טוב (כלומר למה שבסבירות די גבוהה גם יכל להיות כאן)... דרך אגב: אחת הסיבות שאני מתנגד לדוגמא למס העקיף בחזות של חוק "סוציאלי"- פנסיית חובה, זאת הסיבה שלדעתי אין אף אדם בעולם שיכול לדעת מה יקרה בעוד 25 שנים, האמת גם לא בפחות...
  5. למספרים האלה אין כמעט שום אחיזה במציאות בהתחשב בעובדה שכמעט לכל אחד לא רשום השם שלו על המנוי...
  6. הפסקתי באמצע הפרק השני עם כל הכבוד לזליכה, תוכנית מגמתית וחלשה מאוד, ככלל מאז ומתמיד הטענות הסוציאליסטיות/קומוניסטיות הן ילדותיות וטיפשיות, כמה קל זרוק לאויר סיסמאות כאילו ישנו איזה עולם אוטופי שבו אפשר לעשות חלוקה שווה בשווה של הכל (דרך אגב מי קובע את הקריטריונים לשווה?), מבלי שזה יגרום לסוף המוטיבציה ליצור ולהתפתחות אנושית... רק את משבר הדיור צריך לפתור באמת בישראל לדעתי, ברגע שלא תצטרך לשלם 4000 ש"ח שכירות או 5000 ש"ח משכנתא, רמת ההשתכרות פה מספיקה בהחלט לחיים יותר מסבירים (בקיצור טובים). רוב המספרים שמוצגים שם מניפולטיבים, מגמתיים וכל אדם עם מעט ידע בתחום מיד רואה את אחיזת העיניים שבהצגת נתוני המשק הישראלי בהשוואה לOECD לדוגמא מבלי לנטרל השפעות אוכלוסיות שמבחירה חלק גדול בהן לא עובד. אני, ותאמינו לי שאני האחרון שזה בא מהמקום של עושר שבגללו אני מנוכר כלפי אחרים, לא יכול שלא להפסיק להתקומם מהחרא הזה שרושמים לנו 1 מכל שלושה ילדים בישראל עני, כמה אפשר לשקר ולהיות מרושע, ברוך השם במדינת ישראל לא מתים אנשים ברעב, בטח ובטח שלא אחד מכל שלושה ילדים בארץ: רעב, סובל מבריאות וסניטריה לקויה, אין לו קורת גג, או אין לו חינוך בסיסי, ולפי הקריטריונים האלה הוא לא עני, נקודה, עני זה לא מי שהוא לא עשיר, לאנשים לגמרי הסתובבה הקופסא...
  7. למרות שהשאלה מופשטת ותלויה במיליון דברים, אם אתה שואל אותי למישהו צעיר בלי משפחה בשביל לחיות בסבבה הוא צריך לפחות 300 יומית (אין מה לעשות אנחנו צרכנים ומחפשים באופן כללי די לעשות בית זונות מהחיים האלה), פחות מזה אפשר להסתדר אבל די כמו תאילנדי לדעתי.
  8. סול בוי אני מרגיש מחוייבות לעזור לך אחרי העבודת קודש עם הדירוג באופ"א (תשמע אתה הצגה), אם עוד לא הסתדרת, תתזכר אותי מחר אני אנסה לבדוק לך בעבודה למרות שאנחנו לא קשורים אליהם אבל יש מצב שנדע לעזור... כ ןאחי בתור חייל אתה פטור מדמי כרטיס לא מעמלת פירעון מוקדם, אלא אם כן הכרטיס הוא מולטי כמו שאמרתי ואז אתה פטור מכך בין כה וכה...
  9. אפשר לעשות את זה, בלאומי לדוגמא (כלומר אם הכרטיס שלך של לאומי קארד), זה עולה 40 ש"ח ומתבצע תוך שלושה ימי עסקים, בכרטיסי מולטי זה בחינם דרך אגב...
  10. מספיק האנשים שאמרו בעבודה שלי הלוואי שיהיה בסמי עופר בשביל שכל מי שאוהד מכבי באמת יתפלל שזה יהיה בבלומפילד, בכלל תופעת הקהל הרחב מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש כשיא הפח וזה עוד בבלומפילד אחד האיצטדיונים הביתיים באירופה לדעתי, אז בסמי עופר זאת בכלל תהיה בדיחה, חוץ מזה שהחשבון של הכסף הוא סתם בלוף, קודם כל כסף הוא ממש לא הבעיה שלנו בקמפיין הזה או בכלל, שנית בבלומפילד יש הרבה יותר סיכויים לנצח, כשההבדל בין תיקו לניצחון בבתים שווה ערך לאלפי כרטיסים, ככה ש...
  11. רק בלומפילד, זה הבית ובו הסיכויים הכי גבוהים, גם מכבי כדורסל 6 פעמים אלופת אירופה עם רבבה וואלה המסחרה רק תזיק... באמת ש8000 בבלומפילד לוקח 20 ו30 אלף בהרבה מאוד מקומות כולל סמי עופר...
  12. אתה, כמו אחרים פה בנושא, מתעקש לשים לנו מילים בפה ולהחליט שקראנו למנוע ממישהו להיות הומו, אז בפעם המיליון זאת לא הכוונה, המחאה היא נגד המצעד והעיסוק האינסופי בתופעה הזו שמבחינתנו באופן כללי היא פסולה ובלתי מתקבל על הדעת שאי אפשר להעביר עליה ביקורת ולהתנגד לה יותר מבלי שתיחשב אדם חשוך ובור (פפחחח מי אתם בכלל). אתה יודע גם לי מותר לרקוד עם חוטיני באמצע הרחוב מול בית של אנשים, האם הגיוני שאדרוש מהם גם לא להתנגד לכך? אולי די לצביעות כבר...
  13. למקרה שהדברים לא הובהרו מספיק טוב, אני אישית מתנגד למצעד הגאווה בכל מקום, אולי יותר בירושלים כי זו באמת עיר בעלת צביון דתי (אם תרצו או אם תרצו לשקר לעצמכם), בכלל יש תופעה הזויה של אנשים שנדמה להם שהם בעלי הבית החדשים של תל אביב, אותי זה מצחיק במיוחד בתור מי שהמשפחה שלו תל אביבית אסלית עוד לפני שהקימו את ישראל, כלומר מעניין אם רוב האנשים בכלל יודעים שבתל אביב גרים לא מעט חרדים (באחוזים יותר מבת ים לדוגמא), שדווקא האיזור של הבר נוער וסביבותיו הוא אחד האיזורים היותר דתיים של תל אביב (כולל ישיבות), בכלל אנשים פה בויכוח מתלהבים לעשות עליהום מטופש לרפי למרות שכולם מתנגדים למה שנעשה באירוע האחרון עצמו (כולל הוא אני חושב), אבל לא מסוגלים לתת את הדעת על כך שהמצעד הזה מיותר, מטופש, משולח כל רסן ויש לו מתנגדים רבים ובצדק, יותר מזה הוא לדעתי רק נזק גורם להומואים, בכלל איך המטרה של מישהו מתקדמת בזה שאמא עם ילדים צריכה לראות שני גברים מחופשים עם חוטיני רוקדים בפרובוקטיביות באמצע הרחוב...? כלומר מה ההצגה בלהציג את זה כמטרה כזאת הירואית למרות שממילא תל אביב הפכה להיות אחת מבירות ההומואים של העולם (לצערי כמובן)?
  14. הכל טוב ויפה, ועדיין זאת אולי השקפת עולם של חלק מהאנשים "שאנחנו יותר טובים מהם", מה שקורה בפועל זה נדמה למישהו שככל שיעשו עכשיו יותר עליהום יצליחו יותר להרתיע, זאת בעיניי תפיסת עולם הזויה ומנותקת מהמציאות, אפילו יחס שיויוני הוא לא הוגן, בפועל המדיניות של מדינת ישראל צריכה להיות לצ'פר את האזרחים הנאמנים ולדפוק סיסטמטית את התושבים הלא נאמנים, המצב כרגע הוא הפוך מכל מיני סיבות, על זה המרמור ועל זה גם יהיו כל הבלאגנים...
  15. אכן בשבוע האחרון בשבוע שחלף בוצעו 60 פיגועים נגד יהודים, אבל זה ערבים אז מותר להם, מותר להם לבנות איפה שהם רוצים, להגיד מה שהם רוצים, לעשות מה שהם רוצים ולתמוך במי שהם רוצים, זה רק יהודים שאסור להם, הרי תמיד צריך לפחד לא להדליק אותם שלא נצייר איזה קריקטורה והם יצאו להשתולל ברחובות...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.