Jump to content

אנטי אדום

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אנטי אדום

1. צודק, משה ביטון כבר לא יהיה אצלנו, ככה שזה אפשרי.
  2. ההפך, מכבי צריכה לשחרר אותו בסכום נמוך אפילו, אנחנו לא צריכים אנשים מתוסכלים בקבוצה.
  3. המבנה פנים של סטרול, העיניים של ישראלביץ' והסנטר של שפיגלר.
  4. אחי קח בחשבון שאם אנחנו נותנים להם את רועי דיין זה מוריד מהערך של העסקה. אסור לעשות את הטעות הזאת!!!!
  5. פירקתי אותה היא נתנה לי 10.
  6. שתי מילים, אמיל אמבמבה. כאילו שיש לנו ברירה.
  7. אף אחד לא היה חוטף אותו, כי אף אחד לא רצה אותו. לפי מה שהבנתי הוא בכלל ישב עם הרצליה על הארכת חוזה, חבל לי על המהירות והדרך שעשו את זה, מהצד זה נראה כאילו לא בדקו עוד אופציות וחבל. ושוב, הלוואי שאני טועה והגיע אלינו חלוץ ענק.
  8. זה סתם ויכוחים מפגרים על איכות השחקן. זאת לא הכוונה פה בכלל, אף אחד לא אמר שקאמאנן לא שחקן טוב, פשוט זאת נראית החתמה מהירה מידי, כאילו שאין ברירה. חבל, היה אפשר לחכות קצת, לבדוק עוד קצת אופציות וכמו שמישהו כמה תגובות מעליי אמר פה, לחכות לכסף של משקיעים אם יגיעו. שוב, אף אחד לא אומר שהוא לא החתמה טובה פשוט היה עדיף לחכות וכאופציה אחרונה לקחת אותו.
  9. נמאס לשאוף לבינוניות, עדיף איכות על כמות.
  10. רק לי יש מין הרגשה מוזרה שמנסים לערבב אותנו? זה נראה כאילו אין להם כח וזמן למצוא שחקנים אז הביאו את קאמאנן, הוא שחקן בינוני, והלוואי הלוואי הלוואי שאני טועה.
  11. זה רק מראה שעם כמה שלנו יש את נמני, ולביתר יש את הכסף, עדיין יעקב שחר הוא ברמה מעל כולם בלהבין איך העסק עובד.
  12. מישהו זוכר שלמכבי היו רק שבועיים וחצי חופש?
  13. אז יש מצב שהוא גם קיבל קצת כסף מקובי!!!!
  14. לא אחי, השאלה שלי היא למה בן אדם חש צורך לקחת חולצה של קובי מוסא!!!!!!
  15. עזוב רגע את מה שקובי הנינג'ה עשה יום ראשון, למה לעזאזל יש לך חולצה של קובי מוסא???????????????????????????????????
  16. קובי מוסא ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק!!!!!!!!! עשה היום מה שכל אחד מאיתנו חלם לעשות, ואם משהו עשה את ההפסד הזה לפחות כואב, זאת הברכיה הזאת. קובי מוסא תודה לך, מכל האוהדים שבאמת כואב להם, החזרת קצת מהכבוד שנרמס. 2 זה בדם,קובי מוסא נותן ברכיות לעולם!!!
  17. מזל שהעברנו את ה-87 מנגו, 62 אננס וה-46 פסיפלורה, לפני שהם עלו גם עליהם.
  18. מישהו רוצה לקנות "פרי ג'ונגל" ליום ראשון? 50 שקל, 20 הולך לדרבי.
  19. משחק אחרון העונה, דרבי, חיכינו כל כך הרבה זמן. לא שייך, לא מתאים.
  20. רק אותי היו צריכים לגרד מהרצפה אחרי שקראתי את הכותרת בספורט 5? בלי ספק הכותרת הכי מצחיקה והזויה בו זמנית שהייתה השנה.
  21. נכון, במיוחד שעם 30 מיליון וניהול זוועה היית קרוב לקחת.
  22. אני לא יודע מה אתכם אבל אני קונה את התסריט הזה שוב. יאללה לזיין אותם!!!!!!!!!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.