Jump to content

עמינדב דרורי

משתמשים רשומים
    471
  • Last visited

About עמינדב דרורי

• Birthday 14/04/1986

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. חברה עם כל הכבוד לערן זהבי ושאר שחקני מכבי (ולא חסר ב"ה) יש פה קצת היסחפות כשמכנים מישהו מהם או כל אחד אחר "אל" סליחה על הביטוי,אחרי הכל מדובר בבני אדם בסך הכל...
  2. הוא היה קדוש עליון!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני הייתי אצלו כמה פעמים בחיים שלי ברוך השם היתה לי זכות,עצם השהייה בהמתנה בבית כנסת (והיה לי לפחות מקרה אחד של 4-5 שעות המתנה...)שווה זהב,שלא לדבר על הזכות שהוא קיבל אותי ומספיק שאמר "ברכה והצלחה". הבית שלו היה פתוח לקהל הרחב תמיד כמעט אני חושב,היתה לי גם זכות להיות אצלו בבית פעמיים או אולי שלוש אפילו אחרי שקיבלתי ממנו ברכה ולאכול ארוחת ערב,היתה ובעזרת השם תמשיך להיות אצלו בבית הכנסת אורחים מהשורה הראשונה... מעבר לכך אני מכיר כמה וכמה סיפורים,ביניהם אחד זכור לי טוב וזה משהו שאני יכול לספר שראיתי במו עיניי מישהו שהוא בירך אותו שעוד שנה יהיה לו בן זה היה קצת לפני פסח ושנה לאחר מכן גם לפני פסח הוא בא עם תינוק ברוך השם.... ולגבי ברכות תמורת כסף אני מוכן להמר על החיים שלי שהוא בחיים לא היה מבקש כסף מאנשים תמורת ברכה,כל אחד יכול לתרום כפי רצונו ויכולתו. אני יודע גם שבמהלך ספירת העומר עד קצת לפני שבועות השנה הוא לא קיבל קהל,אם זה היה מתוך בחירה להתפלל לביטול גזרה קשה על עם ישראל ושהוא ימסור את נפשו על קידוש השם אשר יבטל את רוע הגזירה אני לא יודע,אבל אני לא יתפלא אם זה מה שהיה. בהזדמנות זו אני רוצה לבקש ממי שיכול להשקיע ככל הניתן קריאת תהילים ולימוד תורה וכיו"ב לעילוי נשמתו,כי מדובר פה בצדיק שעשה ה-מ-ו-ן למען כלל עם ישראל,יש כאלו שמודעים לזה ויש כאלו שלא,אבל תהיו בטוחים שכל עם ישראל חייב לו המון,וזה המינימום שאפשר לעשות בשביל רבי אלעזר אבוחצירא זצוק"ל כי זה מגיע לו ואפילו הרבה מעבר לכך אבל כל אחד לפי יכולתו. בתקווה שלא נדע יותר בשורות קשות כאלו ודומות ושתהיה לכל עם ישראל שבת שלום ומבורכת ושיבוא בקרוב משיח צדקנו ויגיד אחת ולתמיד ד-י ל-צ-ר-ו-ת-י-נ-ו במהרה בימינו אמן ואמן.
  3. יאללה שיצליחו בעזרת השם... אני לא עוקב כמעט אחרי הנוער,אבל כל הכבוד לכל העוסקים שם במלאכה על העבודה האדירה
  4. אחמדינג'אד הוא היטלר המודרני, מדינות ערב מתים להפיל את איראן יש בידי איראן מספר טילים שיכולים להגיע למערב אירופה וזה רק הסיפתח של מה שפורסם עד כה, מתוך קרוב לרבע מיליון מסמכים שאמורים לצאת בימים הקרובים, השאלה הגדולה היא מה יהיו ההשלכות של זה על העולם בכלל ועל ארה"ב בפרט, ובקיצור יהיה די מעניין....
  5. אני יודע שזה לא בדיוק נותן תשובה על מי היה ישו וכו, לצערי הרב אני לא מוצא את התשובה לשאלה הזו באתר כרגע, אבל אני מאמין שהלינק הבא יתן מושג מסויים על מי היה ישו באמת...... http://www.hidabroot.org/CommunityDetail.asp?FaqID=15828
  6. האמת לא נכנסתי לכתבה, ואני מאמין שיש צבאות עם טכנולוגיות באמת יותר טובים משלנו וכו'... אבל מבחינת הרמה של הלוחמים אני בטוח שאנחנו מעל מקום 11 ואולי אני קצת נסחף אבל יש מצב שגם מקום ראשון... לא יודע איפה יש עוד בעולם מדינה שכבר 62 שנה רצוף נלחמת בטרור ללא הפסקה....
  7. תהיה חזק אחי בעזרת השם יהיה בסדר, אני פה לכל מקרה שתצטרך.
  8. "עצביהם כסף וזהב.מעשה ידי אדם.פה להם ולא ידברו.עינים להם ולא יראו.אזנים להם ולא ישמעו.אף להם ולא יריחון.ידיהם ולא ימישון רגליהם ולא יהלכו.לא יהגו בגרונם.כמוהם יהיו עושיהם כל אשר בוטח בהם." מאחל לך שתבין שאתה זה שחי בבועה ולא אני, ושתתעורר מהר כי יום יבוא והקב"ה ינפץ לך את האשליה שאתה חי בה המצב שלך בקאנטים ואתה לא מודע לזה אפילו...........
  9. מי לימד אותך להתייפיף ולהתחמק כל פעם כששמים לך מראה מול הפרצוף אדון רובן.....? קשה לך להודות שהתוכן האידיאולוגי שלך כבר לא רלוונטי ולא מועיל ופג תוקף(האמת הוא מאז ומתמיד היה פג תוקף ועל כן אנחנו משלמים עד עצם היום הזה על טעויות של אנשים שחשבו כמוך...) העקיצה על מסייה סרקוזי היא עקיצה קטנה וסמלית, אני לא יתחיל להגיד עליו עכשיו כל מה שאני חושב כי מגיע לו שאני ואתה וכל היהודים ניכנס בו הרבה יותר חזק ולא נסתפק בלרדת על זה שהאף שלו נראה כמו באגט..... זה שהוא בוחר לנצל לרעה את הכוח שהקב"ה נתן לו בידיים זה לא אומר שאני מזלזל בקב"ה עצמו חלילה... ולגבי ידידנו הידוע "אובמבה" אתה סוטה מהנושא, לא ירדתי עליו בגלל שהוא כושי ואני גם לא ירד, למקרה שלא שמת לב יש בארצינו הקטנטונת גם אתיופים ולא ירדתי ואני גם לא ארד עליהם בגלל שהם כושים, וכנ"ל לגבי גויים אני לא ארד על גוי כושי וישבח גוי לבן עור בגלל שהוא לבן מהסיבה הפשוטה שאני לא שופט אנשים בגלל החיצוניות שלהם, אולי אתה כן אבל אני לא....
  10. שיגידו תודה שלא עושים פה אפרטהייד ונותנים לנשים שלהן להסתובב עם רעלות לא כמו באירופה שם זו באמת גזענות לשמה.... אם יהיו פה ויתורים וחס ושלום יחלקו את ירושלים אז זה יתן להם עוד כוח וגם ככה המצב שלנו על הפנים וימשיכו לירות עלינו ולנסות להכחיד אותנו למקרה שמישהו פה חושב אחרת... השורה התחתונה היא שאפשר לסמוך פה רק על הקב"ה לא על אדון אובמבה ולא על מסייה סרקוזי שהאף שלנו נראה כמו באגט ובטח שלא על מחמוד עבאס אבו כאלב יורשו של הרוצח ערפאת ימח שמו בעל השפתיים הרוטטות......
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.