Jump to content

maccabi9

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About maccabi9

• Birthday 27/03/1997
  1. מכבי תל אביב-הפועל עכו----1 הפועל ב"ש-הפועל חיפה----2 מכבי נתניה-עירוני ק"ש----x מ.ס אשדוד-בני יהודה----2 מכבי פתח תקווה-הפועל אשקלון----1 בני סכנין-הפועל פתח תקווה----x מכבי חיפה-הפועל ר"ג----1 ביתר ירושלים-הפועל תל אביב----x
  2. שמעתי זה שמאחורי דיויס השחקן הכי טוב בישראל לא? תקנו אותי אם אני טועה
  3. 1. הפועל רמת גן-מכבי תל אביב----2 2. מ.ס אשדוד-מכבי חיפה----x 3. הפועל פתח תקווה-הפועל באר שבע----x 4. הפועל חיפה-מכבי נתניה----1 5. בני יהודה-הפועל עכו----2 6. בני סכנין-בית"ר ירושלים----x 7. הפועל אשקלון-עירוני ק"ש----2 8. הפועל תל אביב-מכבי פתח תקווה----x
  4. תשמע הוא כבר התחיל לבעוט לפני שבועיים והוא התחיל לרוץ לפני חודש וחצי הוא יכלל בסגל אפילו לפני
  5. גם אלי דסה שבביתר עכשיו אחד המגנים הטובים כיום גם הוא גדל אצלנו וביזבזנו אותו גם דדי בן דיין בימיו היותר טובים שיחק בנוער כחלוץ ובבוגרים מגן
  6. תביאו את דמארי מקרריב אלרועי מישהו אנחנו צריכים חלוץ שחקן כנף מגנים ימין ושמאל בקיץ ושוער בקיץ
  7. א.הם ערבים ב.הם נוצרים ג.היא נולדה בברית המועצות ועלתה לארץ בגיל שנתיים וגדלה כל חייה בקרית אתא ג.הם אנטישמים
  8. אוליי הראשון לעשות את הסמל של הייל באיכסטדיון רמת גן
  9. ביזיון הערבים האלה אנטישמים מניאקים למה בשנים האחרונות רק לערבים יש מזל בעזרת השם בדדדרבי ננצח אותם רק בגלל כל השנאה ליהודים ביזיון הערבים האלה אנטישמים מניאקים למה בשנים האחרונות רק לערבים יש מזל בעזרת השם בדדדרבי ננצח אותם רק בגלל כל השנאה ליהודים
  10. 01/03/2003 מכבי ניצחה 1 0 משער של בבעטית שפיץ של רודריגו גולדברג אבל אני לא מוצא תקציר
  11. בדיוק מה שאני חושב הוצאתי לי את המילים מהפה
  12. שלמה ארצי בדוקקקקק אוהד מכבי באחד הראינות הוא אמר שהוא מטורף עליהם שכחכתם את יוסי הררי ולגבי צביקה פיק אני לא יודע
  13. הפועל פתח תקווה-מכבי תל אביב----2 בני יהודה-הפועל אשקלון----2 מ.ס אשדוד-מכבי פתח תקווה----x הפועל חיפה-הפועל עכו----x בני סכנין-הפועל באר שבע---1 הפועל רמת גן-עירוני קריית שמונה----2 הפועל תל אביב-מכבי נתניה---1 בית"ר ירושלים-מכבי חיפה----x
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.