Jump to content

בלסינג

משתמשים רשומים
    611
  • Last visited

Everything posted by בלסינג

1. שנה שעברה הכניסו שיר על הלחן של דמיון חופשי, לדעתי היה מעולה. חבל שכבר לא שרים אותו.
  2. לא היה אפשר לכתוב את זה טוב יותר
  3. לתת לאוהדים ישראלים לראות משחקי אימון זה אסון. אני במקום מכבי, לא נותן לאישור לצילום וסיקור משחקי אימון.
  4. הקטע הזה שיש פה אנשים בני 3 שלא הרוויחו שקל בחייהם מעבירים ביקורת בקשר לעניינים כספיים חייב להפסק. אל תדאגו, יש במכבי מספיק אנשים שמבינים בזה קצת יותר מכם. מנספורד וגולדהאר לא הגיעו לאן שהגיעו סתם.
  5. עם כל הכבוד לראייקו, הוא לא איזה סיפור הצלחה גדול. נתן עונה מעולה,אבל בכל העונות שהיו לפני לא נתן את הערך המוסף. לדעתי לא אבידה גדולה, מקווה שלפחות נחזיר את הכסף ששולם עליו.
  6. הדבר הבאמת חשוב פה, זה התמונה של דור פרץ עם החולצה.
  7. קודם כל, לא משנה מה יקרה בליגה ואיזה חילופים יהיו בקבוצות, העתיד שלנו ורוד מתמיד ותלוי רק בנו. דבר שני, ברור שבסופו של דבר היריבה האמיתית שלנו תמיד תהיה חיפה. לא ביתר,לא הפועל ובטח שלא באר שבע.
  8. אני זוכר שעמרי בן הרוש קיבל כרטיס צהוב, התגובה בקהל הייתה כאילו הפסדנו.
  9. הייתי שמח לראות אצלנו את בלטסקה במקום דוידזאדה
  10. שיר מיותר,מאכזב וסתמי המשך ישיר לכל סאגת חגיגות האליפות של המועדון
  11. לדעתי הוא לא ראוי להיות במכבי, פשוט שחקן חלש מאוד. יסודות גרועים, מחשבה לא חכמה ופשוט קשה לי לצפייה. הוא וסאבוריט לא משחקים באותו ענף.
  12. את מי לכל הרוחות מעניין ציבוטה?? קהל כל כך מפגר אנחנו... מאוד הגיוני שנענש בגלל פאקינג ציבוטה
  13. לא המשחק הכי חשוב העונה, אבל בטח שהמשחק הכי כיף שהיה העונה.
  14. הכל טוב,יפה וגם היה נכון אם היה מדובר במקרה נקודתי. לצערי, המצב בקהל שלנו מבחינת מספרים בשנים האחרונות במגמת ירידה דרסטית. להביא 6000 אוהדים למשחק נגד חדרה שמתקיים בשבת בצהריים, או 6500 למשחק נגד הפועל חיפה אין הסבר ותירוץ הגיוני.
  15. בחיים לא ראיתי קבוצה שסופגת כל כך הרבה שערים אחריי הדקה ה-90
  16. עם כל הכבוד למקצועיות ולמטרות שעוד נשארו, כדורגל בנוי על רגש ואוהדים. אליפות חוגגים בזמן אמת ובספונטניות ולא באיזה אירוע יזום. לא הגיוני שאנחנו לוקחים כזאת אליפות פסיכית,כל כך הרבה שחקני בית משמעותיים, משחק נגד אחת היריבות הגדולות והשנואות שלנו ולא תהיה חגיגה עם צלחת. מאמין שהשחקנים שלנו מספיק בוגרים כדי לדעת לעשות את ההפרדה ולהגיע מוכנים לגביע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.