Jump to content

הרוסונרי

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הרוסונרי

1. On 6.9.2022 at 09:25, פנחס שוף said:

דניאל

קנדיל סבוריט שרן/פיבן ביטון סבוריט

פרץ

וואן אובריים קניקובסקי

גלוך

ערן

פארפה סופר סאב במחצית/דקה 60

איך קנדיל לפני דוידזדה? 

2. לפני13 שעות , צ'אקי said:

היי

לפעמים אני מצטער על זה שאני אוהד כדורגל, ממש מצטער, איך חיי הפכו למניה דפרסיה בכי גול, ניצחון או הפסד. 

יש לי חברים שכדורגל לא מעניין אותם, וואי איך אני מקנא בהם לפעמים, בלי לחץ, כאבים בחזה, עצבים, עצבות, פשוט לא מעניין אותם, חלום שלי להיות אדיש.

אי אפשר, פשוט אי אפשר, כי מכבי זאת דרך חיים, אהבה שלא נגמרת גם באש וגם במים. 

ואז חולפת המחשבה "מזל שאני אוהד מכבי, מה היה קורה אם לא.." ומתנחם בזה שאני שייך למועדון הגדול ביותר בארץ, עם הקהל מספר 1 בארץ, עבר מפואר ועתיד מפואר לפניו.

ואחרי ההצלחות של מ. חיפה לפעמים מרגיש סכין בתוך הלב, אבל אנחנו יודעים שכדורגל פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה והגלגל מתהפך. 

פעם למעלה ופעם למטה? אנחנו לא למטה. בטח לא עכשיו. יש לנו סגל לאליפות, מאמן מעולה, איצטדיון סולד אאוט מנויים, אוהדים גודשים משחקי חוץ (זה יקרה) וכל נתונים לטובתנו.

כנסו לפרופורציות, זה קשה, קשה מאוד, כי כל גול שסופגים רוצים לפטר את המאמן או להחליף את השחקן וכנ"ל החמצה שרוצים לשלוח את השחקן הבייתה, ושלא לדבר שהיריבה שלך לאליפות חוגגת. סעמק!

תתעשתו ומהר! 

אם כל הפקה פקה מסביב של החברים הירוקים, והשיט ששומעים ורואים במידה ובעיתונות..

באנו לקחת את האליפות השנה וכל השאר בלה בלה בלה...

עזוב אותך שטויות, מכבי יש רק בחיפה. 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.