Jump to content

הרוסונרי

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הרוסונרי

1. ת'אמת שהייתם קבוצה טובה ויחסית לזה שהבנתי שאתם גם משחקים במדינת הכדורגל וכל זה באמת הפסדנו לכם בפוקס בדקה 90

אבל להביא שחקנים חצי מקצועניים לשחק עם אנשים שבקושי יכולים לרוץ מטר וחצי בלי להקיא עשן זה סתם לא פייר

וגם מטומטם שעוד מארגני הטורניר (כבודכם במקומו מונח) לא מוציאים איזה תקנה אסור לשתף שחקנים פעילים או שהיו פעילים עד לאחרונה

זה לא מתאים בטורניר חובבנים להביא אאוטסיידרים בשביל לקחת את הגביע מה שעוד אני בטוח שהם לא בדיוק אוהדי מכבי כי כבר שנה שלישית שאנחנו משחקים נגדיכם ונראה לי שאפילו שנה שעברה שחקתם באדום לבן

ואין שום דבר מושחט בטורניר הזה, עובדה שהוגרלנו נגד כהנא למרות שניסינו להטות את ההגרלה הם לא הסכימו (:

חוץ מהשופט שהיה נחוש מאוד להעיף אותנו והצליח להדיח אותנו מהשמינית להצלבה שמה עפנו נגד כהנא בהארכה...

קודם כל אני לא יודע מזה מדינת הכדורגל שאתה מדבר עליה , אני בחיים שלי לא הייתי שם , בחיים לא שיחקנו באדום לבן אז אל תזיין בשכל וחוצמזה אנחנו אוהדי מכבי .

2. קודם כל אני ועוד אחד אצלנו מנויים כל שנה לשער 11 השוער והבלם שלנו באים לכל משחק אבל הם לא מנויים והשאר אוהדי מכבי טרמפיסטים או איך שאתם קוראים לזה ואין לי שחקנים מקצוענים חוץ מאחד ששיחק בשעריים שנה שעברה ועכשיו הוא לא משחק ואם אתה לא יודע יש ים קבוצות עם שחקנים מקצוענים וים שאני מכיר שלא אוהדי מכבי ואני בחיים לא יביא מישהו שלא אוהד מכבי בוא תשאל אחד אחד אצלנו , אני לא באתי לריב חס ושלום כולה רציתי להודות למי שאירגן תטורניר שבת שלום לכולם

3. קודם כל תודה לכם על טורניר כיף ומהנה שכל שנה מחדש אנחנו נהנים לבוא ולשחק , משנה לשנה אתם מפתיעים יותר עם הארגון והסדר של הטורניר תודה לכל מי שדאג ועשה בשביל שהטורניר ייצא לפועל.

מה אני יגיד לכם לרמלטיקוס יש מנחוס - רבע גמר ! שנה שעברה הגענו לרבע הגמר אחרי ניצחונות מרשימים וכדורגל יפה לעין , הגענו לרבע הגמר ישבנו על היריבה ( שרק חיכתה לפנדלים) כל המשחק ובסוף הפסדנו בפנדלים . כל מה שכתבתי על שנה שעברה אני גם יכול לכתוב אחד על אחד על מה שקרה השנה , אותו סרט מביסים קבוצות , משחקים כדורגל נהדר מגיעים עד לרבע הגמר יושבים על היריבה שגם חיכתה כבר לשריקה של השופט ובסופו של דבר העיפה אותנו בפנדלים בקיצור- מנחוס רבע הגמר !!

לסיכום היה טורניר מהנה ואנחנו מודים לכולכם.

4. בזמן האחרון עלה בזכרוני הייצור הלא ממש זכור לטוב הנ"ל, התכוונתי לפתוח פה נושא ולשאול להיכן נעלם הפלא..

מצאתי את עקבותיו ברגעים אלו ממש באבו כביר, כמה לא ממש מפתיע..

(מעצרו הוארך בחשד לתקיפה ואיומים)

לא כל אפס שמסתבך בפלילים, צריך לקשור למכבי בכותרות עליו, כשבמכבי לא זוכרים איך קוראים לו ואיך הוא ניראה ושהשפעתו על הקבוצה בזמן ששיחק בה היתה כמעט אפסית (למרות שאני זוכרת גול שלו מדרבי טוטו ב-92)

תביאי קישור ודרך אגב אריק היה שחקן מוכשר הוא לא הסתדר עם גרנט לעומת נמני שהתחבר לגרנט מהתחלה

5. כמו שאנחנו מכירים את לוני, אנחנו יכולים להניח שהוא יחסוך בכסף ודריקס יאמן את מכבי עד סוף השנה.

העבר מלמד אותנו ששחקנים, כמה שהם גדולים ככה הם מאנים יותר גרועים

אוחנה- היה מאמן על הפנים

קלינגר- אין מה לאמר

רוני לוי- חרא של מאמן, תגידו מה שתגידו הוא חרא של מאמן והוא לא עושה כלום

איך אתם אומרים ילד לדריקס?

ועוד משו קטן, אבי נמני, כשתפרוש, אל תאמן את מכבי, בבקשה בבקשה אל תאמן.

אבי נמני בנאדם מספיק חכם והוא אף פעם לא יאמן את מכבי אם הוא ימשיך להיות במכבי זה רק בהנהלה או משו נמני לא טיפש כמו השאר

6. וואלה חבר שלי מירוחם שבא למשחק אוהד חיפה התקשר אליי אחרי המשחק ואמר לי.."

בואנה אחי זיינתם אותנו בעידוד....אני מחזיקממכם באלוהים"

(זרעאל הררי)

הוא בכלל אוהד מכבי ת"א מה קשור חיפה?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.