Jump to content

הרוסונרי

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הרוסונרי

1. אם יש ליגה השבוע- חובה(!!!) לעשות איזה תפאורה על השריפה-איזה משהו חזק כזה...

תפאורה זה מה שמעניין עכשיו ? אסור שיהיה ליגה השבוע 41 איש נהרגו, עשרות נפצעו , 15000 איש פונו מבתיהם , איך אפשר לחשוב על כדורגל בכלל? זה בושה להתאחדות אם יקיימו מחזורים השבוע בכל הליגות החל מילדים ועד בוגרים ! תפאורה עאלק ...

נ.ב מפחיד לחשוב מה קרה בכרמל אבל עוד יותר מפחיד לחשוב מה יקרה כאשר ינחתו פה עשרות או מאות טילים בליסטים מאיראן , אם לא הצלחנו להשתלט על שריפה וכל חומרי הכיבוי אזלו לנו שזה ביזיון אחד גדול אז מה יקרה כאשר תהיה פה חס וחלילה מלחמה עם איראן או יותר גרוע מלחמה כוללת שיתקפו אותנו מכמה מוקדים בו זמנית ? השם אחד ושמו אחד שתהיה לכם שבת שלום ושלא נדע עוד צער אמן .

2. לוני,קלינגר,דריקס,מזרחי,ברוך דגו,לוזון,קהל,תקשורת,גולדהר,בושניסקי,עוזי שעיה,איציק עובדיה,אובארוב,ניר לוין,שניידר,אלי כהן,בן שמעון,הסטייקים,החביתות,בוזגלו,אבא של בוזגלו,דור מלול,ג'רי בית הלוי,שמעון קורק,איציק זוהר,סידי,שלמה שרף,טל בנין..יש עוד כמה,אני מקווה להזכר מחר,פשוט מאוחר עכשיו.

אני מקווה בשבילך שאתה לא מתכוון למה שאני חושב
  3. שבוע אחר שבוע טעות אחר טעות, ישראלביץ לא ימשוך אותנו לאן שאנו שואפים וכבר ראינו זאת, אלברמן מסוגל לכך ולכן הוא חייב לשחק ולצבור דקות. כל שחקן ליד ייני היה נראה פחות טוב (למרות שבר"ג אלברמן היה הכי טוב במגרש).

אחת הבעיות המרכזיות שלנו בהתקפה זה הצמד בוזגלו ועטר, שניהם לא שחקני תכל'ס,הגיע הזמן לזרוק את כל הכלים הכבדים למגרש. דור, מדוניאנין, ראנגלוב וקולאוטי בהתקפה כשסידיבה ואלברמן באמצע זה מה שצריך להיות.

אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים, חובה לממש את הפוטנציאל מהסגל הזה.

חחח בוזגלו ועטר לא שחקני תאכל'ס ? חחחחחחחח

4. אז הפסדנו, גם לברצלונה הגדולה קורה שהיא חורגת מהרגלה ומשחקת גרוע. אתם גם צריכים להתרגל לזה שלא כל שבוע זה יילך חלק.

שבוע הבא סידיבה ראנגלוב ומלול יחזרו להרכב ונחזור לשחק טוב, עליי :thumbs:

אנחנו בסה"כ במרחק של 2 נק' מהצמרת (אחרי הקיזוז זה נקודה אחת.)

אז בשבוע הבא חוזרים לבלומפילד וכולם מגיעים ומעיפים את בלומפילד באוויר!

מכירת הכרטיסים למשחק מול הפועל אשקלון,

מכבי ת"א תפגוש ביום שבת בשעה 19:30 את הפועל אשקלון.

מחירים: שערים 2/13: נוער 50 ש"ח כולל עמלה. 100 ש"ח כולל עמלה.

שער 7: נוער 45, מבוגר 90 כולל עמלה

שעות פתיחת הקופה בקריית שלום:

שלישי- חמישי: 15:00-18:00.

להגיע - להגיע - להגיע !!

אני אוהב אותך כל-כך מכבי כמו שאי אפשר להסביר

הפסדנו ? ואני חשבתי שנגמר תיקו ...

5. זה שהגדלת את הכתב לא הופך את הדברים שלך לנכונים.

אם יש סבל וזאת הדרך של אנשים לפרוק אותה- שלא יתלוננו שאנחנו מקבלים עונשים.

בני אדם בוגרים צריכים לדעת לשלוט על המעשים שלהם ולפעול מתוך מחשבה ולא מתוך אינסטינקט. אנחנו בני אדם, לא בבונים.

וכן, עונש של משחק ללא קהל צריך לחלוף מהעולם. אבל אחרי שהוא יחלוף/אחרי שיראו שהוא לא עוזר בכלום, העונש הבא יהיה הפחתת נקודות.

פה זה כדורגל זה לא קונצרט אל תהיו יפי נפש חוץ מאנגליה ואולי קצת גרמניה בכל העולם שאוהדים קצת נדלקים אז הם זורקים חפצים , מקללים , שלא נדבר על המכות שהולך שם והבאלגנים , אם אצלנו על כוס קולה שנזרקת למגרש נותנים רדיוס אז יש המון קבוצות בעולם שצריכות לרדת 5 ליגות עם איך שהקהלים שלהם מתפרעים בקיצר תפסיקו לזיין תשכל אף אחד לא יחנך תקהל זה מה שיש

6. כנראה שאתה ילד בן 12 שלומד בבית ספר יסודי ועדיין חושב כמו... ובכן, כמו ילד.

צא מזה. חלאס. מלשינים, חנונים, אשכנזים, מפקירים. הבנו. בינתיים, אתה (לא אתה באופן ספציפי, הקהל באופן כללי) זורק ונענש. וזה לא שאתה מגן על עיקרון או אידיאולוגיה. סתם ערסים בבונים שלא יכולים לעצור את עצמם. אני מעדיף קהל של חנונים ומלשנים ולא ערסים בבונים. והנה, רק כתבת איזו שטות וכבר יש פה 3-4 הודעות שמסכימות עם זה, ובמשחק הבא יזרקו שוב כוסות.[/quo

אוהדים ימשיכו לזרוק וגם לקלל תערבים אין מה לעשות תשלימו עם זה הקהל של מכבי קהל חם שהמון שנים סובל יש המון תסכול ואלו הדרכים להוציא תעצבים של הקבוצה המקוללת הזאת

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.