Jump to content

הרוסונרי

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הרוסונרי

1. לפני11 שעות , קובי השועל said:

כמה חיכינו שערן יחזור, המלך הבלתי מעורער של מכבי ב20 שנה האחרונות. נמצא בתקופה אישית מאוד קשה על כל סיפור בניון והנבחרת. במקום להרים לו ולהכניס אותו למוד של טירוף ואנחנו יודעים שערן חי על הדברים האלה, אנחנו לא לוקחים עמדה? לא שרים לו שיר שחקן? לא מראים לו שהוא הגדול מכולם?

אנחנו אפסים בקיצור.

עאלק בתקופה אישית מאוד קשה חחחח הבנאדם נהנה מהחיים  אין לך מושג בכלל ואני יודע את זה מהאנשים הכי קרובים אליו, המטרה של ערן צריכה להיות בעיניי לקחת את מכבי כפרויקט שהוא יהיה ראש הצוות המקצועי במקום הכושל, ולהניע מהלכים שנחזור לשלוט פה, הוא בכיוון הזה שלא תחשבו שאני סתם רושם פה דברים.

2. 3 דקות לפני, שמש צהובה said:

כנראה מישהו עשה RESALE וראית אותו

כרגע הכל שם נעול לרכישה.

באתר של מכבי מופיע מחירי כרטיסים למשחק מול נתניה ורשום גם שער 11 110 שח

3. 42 דקות לפני, Krishi said:

שום דבר לא נגמר עד שזה נגמר. האליפות היא נטו שלנו לקחת. 

ניקח את עצמנו בידיים והצלחת תחזור למקומה הטבעי בקרית שלום. זה תלוי רק בנו. יאללה מכבי בכל הכח לא לוותר עד השניה האחרונה.

עד לפני מוצש האחרון עוד הייתה לי תקווה קטנה למרות שידעתי שאנחנו בלוף בלי איביץ ואוסקר, אחרי מוצש התפכחתי לגמרי, אנחנו בים, אבל מה רע  משחק צהריים בשבת מזג אוויר טוב כמו שאמרת, עדיף מכלום

4. 40 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אין בעיה עם היריבות, אבל יש כאן טעם לפגם ענק בעניין הספורטיביות. 

אם אתה מוכר לקבוצה אחת חצי מכמות הכרטיסים של הקבוצה השניה ואלה שתי קבוצות שרצות לאליפות , אתה משפיע ישירות על המאבק ועל הספורטיביות. 

אנחנו לא רצים לאליפות, בוא נדאג קודם כל לנצח לפני שאנחנו באים בתלונות, מה אתם מצפים? זכותם לעשות מה שהם רוצים כל עוד הם עומדים בתקנון, אנחנו את המירוץ לאליפות הפסדנו רק בגללנו.

שאנחנו ב2003 ״התארחנו״ ברמת גן נגד  הפועל פ״ת עם 40,000 אוהדים זה כן ספורטיבי? היינו אמורים לשחק באורווה המגרש הישן שלהם, וחיפה בזמנו שיחקו מול אשדוד בחוץ, בואו נתרכז בלהעיף את יצחקי, תמם וכל הנגועים, לפני שאנחנו בוכים על דברים אחרים.

5. לפני17 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

כל העונה אומרים שלא יבואו יותר מ2000 למשחק חוץ ובסוף סולד אאוט.

הפעם נגמרה החגיגה, עד קטמון אנשים עוד האמינו, לא הייתה אכזבה העונה כמו המשחק במוצש האחרון.

6. 1 hour ago, שמש צהובה said:

נראה לי 10K קהל חוץ במושבה עדיין לא היה. אם למישהו יש נתונים איפשהו..

מקווה שנגיע לזה.

זכור לי משחק שלנו שם לא זוכר אם בעונה של סוזה או פאקו הבאנו 10 

7. 6 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

האמת שהשתיקה של מכבי ממש מביכה ובעיקר מעמידה את אחים לסמל ואותנו בבעיה. כאילו בשביל מי אתם נלחמים,אם אותנו המועדון זה לא מעניין? 

מה מביך בזה? שההנהלה שלנו מנותקת? רק שנחזור לימים שבאים לקריית שלום ״ושורפים תמועדון״ אולי זה יזיז למישהו, אולי. אבל תעשו איזה  תחקיר על הטרדה מינית או משהו ופתאום תשמעו את שרון פאקינג תמם קופצת כמו חרגול (או משהו אחר שקופץ אין לי מושג) 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.