Jump to content

הרוסונרי

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by הרוסונרי

1. מה צריך את קרסטאיץ? זה שמיץ משקיע כל עונה 30 מיליון שח בנוער, ואין לך 3 שחקני סגל מהנוער קבועים, כולל אחד הרכב קבוע, זה כבר כישלון, זה שאתה לא מוציא לאירופה כל קיץ שחקן אחד לפחות, זה כישלון,תראו מה קורה במכבי פת בהשקעה של 6-7 מיליון שח בעונה בנוער וכם הגזמתי אולי פחות מזה, ואן לוון לקח פה מיליונים ממיצ כדי לשבת כל היום בחוף ים ולחפש בחורות, הפורטוגלי שהיה פה גם לא היה מחובר אין לו מושג בכלל, אני מאוד מקווה שההחתמה של ברומר תביא איתה סוף סוף שינוי ושמיץ יילך בקו הזה של שחקני עבר שמזוהים עם המועדון ובכלל אנשי מקצוע שבאים לעבוד ולא לאכול חינם, לצערי יש אנשים במערכת של מכבי שממזמן לא צריכים להיות פה ואני לא אנקוב בשמות , זה הזמן לניקוי אורוות.
  2. אל תהיו נאיביים, ירדן הגנו על עצמם, ועדיין נהרגו להם איזה 3, כל ״הבריתות״ האלה זה חיבוק דב, שבסופו של דבר גורם לנו לא להיכנס לרפיח, לא לתקוף באיראן, ולהמשיך באותה קונספציית הגנה וירידה למקלטים, במקום לתקוף את ראש הנחש, איך אמר הפרסי, כבר אתמול ב6 בבוקר שדות הנפט של איראן היו צריכים לעלות באש, שלא יהיה להם דולר אחד להמשיך לממן את כל השלוחות שלהם, אנחנו נמשיך בקו הזה, ומה שקיבלנו ב7.10, ועכשיו מאיראן זה משחק ילדים. ביום שצבא הגנה לישראל יעבור לצבא התקפה לישראל, ההרתעה שלנו תחזור.
  3. יש פה איזה צדיק שיכול לרכז את כל הטעויות נגדנו מתחילת העונה ?
  4. כבש 8 גולים בקבוצה שכבשה 12 בסהכ , עכשיו הוא במעצור של איזה 6 משחקים אבל מובן חדרה קבוצה מוגבלת בקושי מגיעים למצבים כמו שאמרת
  5. מחפש כרטיס לשער 11 אם מישהו מוכר 053-7701705
  6. חח מה נעשה אחי יש לי אחד אבל הילד בוכה לי הוא בא איתי כל משחק ולא פספס שום דרבי אז חייב להשיג עוד אחד
  7. אם מישהו מוכר במקרה כרטיס ל11 תבוא עליו הברכה 053-7701705
  8. קיבלתי הודעה לגבי המנוי שלא זכה נגד חיפה, עכשיו אני מחפש עוד כרטיס בשביל הילד לשער 11 אם מישהו מוכר אשמח לקנות תודה 053-7701705
  9. יש לי שני מנויים ל11 , נגד חיפה קיבלתי כרטיס רק על מנוי 1, אני אמור לקבל כרטיס לדרבי למנוי השני?
  10. אם מישהו במקרה מוכר כרטיס ל11 053-7701705
  11. מחפש כרטיס ל11 אם מישהו מוכר 053-7701705
  12. יודע שהסיכוי קלוש אבל אם מישהו במקרה מוכר ל11.. 053-7701705
  13. אם מישהו פה זכה במקרה ולא יכול להגיע מעוניין לקנות תודה 053-7701705
  14. אגואיסט מסריח אם לא ישנה את המשחק האנוכי שלו המקסימום שהוא יגיע זה ליגת קטרגל בשכונות
  15. משום מה שאני נכנס למכביפדיה הדף שמראה את המשחקים מולם מראה לי רק את ה15 משחקים האחרונים, ושאני לוחץ על עוד, יש איזה תקלה והדף חסום, מישהו יכול להשיג לי את הרשימה המלאה? בכל המסגרות כמובן
  16. ניסיתי לחפש במכביפדיה והדף חסום, מישהו יכול להביא לי את הרשימה של כל הנצחונות שלנו על חיפה בכל המסגרות מ2010?
  17. כמה גולים יש לו העונה בכל המסגרות? * אחרי שראיתי בנושא השני, 24 ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.