Jump to content

הרוסונרי

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by הרוסונרי

1. יאללה כבר לא מבין למה לא נועלים תנושא המנחוס הזה, הבנאדם מיצה את עצמו במכבי לא רוצה לחזור, חושב רק על כסף, תודה על מה שנתן לנו, ויאללה שחררו אותנו ממנו.
  2. איביץ קל, סוזה מאמן מעולה, אבל אל תשכח שהיה לו את אחד הסגלים הכי טובים בהיסטוריה שלנו
  3. שהתגובה האחרונה לנושא הייתה לפני 40 דק אתה מבין עד כמה המצב קשה...מישהו הבטיח לי יום רביעי יום של פושים אבל חירטט אותי כהוגן
  4. יום רביעי הגדול תתכוננו מבול של פושים
  5. אם באמונות עסקינן, אז אולי מחכים לסוף העומר שזה אומר אחרי שבועות, אבל אני סתם מחפש מקום לאופטימיות
  6. יופי עכשיו מותר לי להגיב , אם אורי רייך אמר, זה החתמה לכל דבר
  7. חברים מחר בבוקר אנחנו קמים להחתמה של מאמן ואולי גם שחקן, אם לא אני גוזר על עצמי שתיקה עד הרכש הראשון (נטו הימור)
  8. ששש תיזהר שלא יצאו עליך פה, מיץ הוא קדוש ואסור להעביר עליו ביקורת !
  9. וואלה הוא פראייר אם הוא לא חותם שם, לא מבין איך בכלל אנשים חושבים שאנחנו בתחרות עליו.
  10. סוף סוף חיכיתי לך חבר, לא מבין אנשים פה מותר להם לצחוק על הכל, אבל שאומרים משהו קטן בהומור על מיץ הם נפגעים כאילו קיללו את אמא שלהם, כולה מסתלבט זורם עם הבדיחות על נטייתו המינית מי ישמע, וזה גם לא בושה תשאלו את דני עמוס... חברים מיץ׳ הוא הנכס הכי גדול שלנו יאללה תתקדמו
  11. תגיד ילד, מה לקחת קשה מה קיללו את אבא שלך? לא הבנתי את הקטע שאנשים פה לוקחים אישי בדיחה על מיץ׳ היקר, מה עד כדי כך זה פוגע ? להיות הומו ב2022 זה לא בושה חברים, קחו בקלות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.