Jump to content

הרוסונרי

משתמשים רשומים
  • Content Count

57
  • Last visited

• Days Won

3

Everything posted by הרוסונרי

1. פשוט בדיחה קצב הההרכבה של החיפוי,בכל מדינה אחרת,בתוך שבוע החיפוי היה מושלם.
  2. הם לא אשמים בכלום,רק אנחנו.
  3. האנשים במגזר החרדי שמצפצפים על ההוראות ועושים מה שבא להם,שמים פס גם על מה שרשום בתנך ובגמרא לגבי דרך ההתמודדות עם מגיפה,מי שמאמין ומי שלא,גם שם רשום שצריך להסתגר בבית עד שהמגיפה תחלוף,וכמובן שזה רשום מניסיון עבר ומגיפות שהיו בעולם. אני לא עולם לא מכליל מגזר שלם,אבל גם אצל החרדים וגם אצל הערבים הבעיה חמורה,וצריך לטפל בה מהשורש,הבעיה שלמשטרהולמדינה אין את היכולת כנראה,או את הרצון. דבר בעיר כנס רגליך, שנאמר "ואתם לא תצאו איש מפתח ביתו עד בקר" (שמות יב, כב), ואומר "לך עמי בא בחדריך וסגור דלתיך בעדך [חבי כמעט רגע, עד יעבור זעם]" (ישעיהו כו, כ), ואומר "מחוץ תשכל חרב ומחדרים אימה" (דברים
  4. היורו 4.21 מאז תחילת המשבר קפץ בסביבות ה 50 נק' פסיכי לגמרי.
  5. כל הכבוד לשכטר,זכותו להביע דעה כמו כל אחד אחר,במיוחד שמדובר פה במחבלים שיכול להיות מצב שישבו בממשלה
  6. אלברמן קל,אבל מעל כולם סוזה,לא היה ולא יהיה כמותו.
  7. יש לי הרגשה שהסינים פיתחו חיסון לקורונה ובגלל זה עכשיו הם חוזרים לשגרה,הם נותנים לעולם להשתגע בנתיים,באמת בלי שום מידע או משהט ששמעתי,סתם תחושה פנימית
  8. תקרא הודעה מעליך,ולא באמת אני מעדיף להפסיד אליפות,פשוט מקווה מאוד שהעונה תגיע לסיומה החוקית,וניקח אליפות כמו שצריך.
  9. האמת שאני אומר את זה כי אני מאמין במאה אחוז שניקח אליפות גם אם העונה הזאת תגיע לסיומה,פשוט זה מגעיל לקחת ככה אליפות,וכל מה שיגידו אוהדי חיפה ושאר הליגה, שזאת אליפות עם כוכבית ובלה בלה,מצידי שישחקו בלי קהל עד סוף העונה וניקח אליפות,מאשר יכריזו עלינו כאלופים ויסיימו אותה עכשיו בלי לתת את ההזדמנות לחיפה שחיים בסרט.
  10. מעדיף להפסיד אליפות בעונה שלמה,מאשר לקחת אליפות כזאת.
  11. אף פעם לא חיכיתי לחום ולחות כמו עכשיו,הלוואי שזה הפתרון,רק שניקח תאליפות הזאת כמו שצריך,כל השאר שטויות.
  12. אם יהיו עשר אלף בשבת תגיד תודה,לא מספיק כל העולם נגדנו ועכשיו הקורונה הזאת,מזל טוב לחיפה.
  13. אני חושב שהוא התכוון ל "יהודים" שהצביעו למחבלים
  14. כל בוקר אני עובר ליד בלומפילד,וברגע שאני רואה את הקשתות מרחוק אני נזכר בתקופה של ה"שיפוץ",כמה ציפייה והתרגשות היתה לי ובעצם לכל אוהד מכבי,אחרי כל הסבל של נתניה לחזור הביתה למבצר שלנו לאווירה המטורפת,ופתאום אחרי שנכנסנו הכל התפוצץ לנו בפנים,בית קברות אחד גדול,ואם חשבתי שגג זה לא כזה קריטי,עכשיו אני מבין שאולי הדבר היחיד שיציל את בלומפילד זה גג על כל האצטדיון ובלי קשר לגשם,יחזיר לו את האווירה והאקוסטיקה שהייתה לפני השיפוץ,כמובן שגג לא יקרה לעולם,אולי ב2152 אם העולם לא ייכחד עד אז. לסיכום אכזבה אחת גדולה,פעם לכל משחק בבלומפילד הייתי בא בהתרגשות והנאה,היום זה לא מתקרב לזה.
  15. אני חושב שהזמן הכי טוב למשחקים זה במוצ"ש.
  16. רק בדקה 15 אפשר לדעת בוודאות כמה קהל הגיע,זה פשוט ביזיון וחובבנות,כי המספרים לא נכונים ולא מדוייקים,לא ייאמן שכל משחק אנחנו מביאים לפחות 18 אלף ובנתונים רושמים לנו 15
  17. אהיה מאוד מופתע אם יגיעו יותר מ17 אלף היום
  18. השיר הכי יפה שלהם ועוד בטירוף של תחילת משחק אז שמעו אותם טוב מאוד,אין ספק שלפני זה בדרומי לא היו שומעים רבע מזה,ובאמת מעניין אם ישלימו את החיפוי עץ במרכז היציע ואז בכלל תהיה אקוסטיקה כמו בשאר היציעים ובמיוחד עם הפאנטיקס התמקמו למעלה ולא למטה כמו תמיד.
  19. אני לא בטוח,מהסרטונים שראיתי אתמול מהמשחק של חיפה זה נראה שונה לעומת שאר היציעים,אולי בגלל שהם לא רצו שיהיה את אותו אפקט אקוסטי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.