Jump to content

הרוסונרי

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by הרוסונרי

1. רנגלוב יותר טוב מאלרועי כהן ומדמרי ביחד איך זה ששניהם שווים יותר ממנו ? בגלל הגיל ?
  2. אי אפשר לשפוט את איווניר לטוב ולרע בתקופה הקצרה שהוא נמצא בקבוצה רק בסוף העונה נוכל לדעת אם הוא הצליח או נכשל
  3. חבל בשביל מכבי יש לנו 80 אחוז עגלות בקבוצה עד שיש לנו שחקן טוב באמת שחקן מעולה הוא לא ימישיך חבל תסתפקו באבידור הזבל הזה שאין לו מקום בבני לוד והלוואי והוא נכנס לפורום הזה שייראה מה אני רושם כל קשר בינו לבין כדורגל מקרי בהחלט כולם אומרים על אבידור מהיר מהיר שיילך למבחנים של לונדון 2012 ירוץ עם בולט על הדשא אין לו מקום ( אני יודע שזה נושא של רנגלוב רק פשוט אני כל כך מתעב שחקנים שאין להפ מושג ועוד הם בוכים)
  4. אח שלי אני לא אמרתי כלום רק ציטטתי תפסוקים יש גדולים ממני שמבינים בזה והם יכולים לפרש אם זה מדובר על מה שקורה עכשיו במצרים או שזה לא קשור
  5. פרק קודם, ישעיהו, תנ"ך הפרק הזה ללא ניקוד ישעיהו פרק יט יט מ?ש???א מ?צ?ר?י?ם; ה?נ??ה י?הו?ה ר?כ?ב ע?ל?ע?ב ק?ל ו?ב?א מ?צ?ר?י?ם, ו?נ?עו? א?ל?יל?י מ?צ?ר?י?ם מ?פ??נ?יו, ו?ל?ב?ב מ?צ?ר?י?ם י?מ??ס ב??ק?ר?ב?ו?? 2 ו?ס?כ?ס?כ?ת??י מ?צ?ר?י?ם ב??מ?צ?ר?י?ם, ו?נ?ל?ח?מו? א?יש??ב??א?ח?יו ו?א?יש? ב??ר?ע?הו?; ע?יר ב??ע?יר, מ?מ?ל?כ?ה ב??מ?מ?ל?כ?ה? 3 ו?נ?ב?ק?ה רו?ח??מ?צ?ר?י?ם ב??ק?ר?ב?ו?, ו?ע?צ?תו? א?ב?ל??ע?; ו?ד?ר?ש?ו? א?ל?ה?א?ל?יל?ים ו?א?ל?ה?א?ט??ים, ו?א?ל?ה?א?בו?ת ו?א?ל?ה?י??ד??ע?נ?ים? 4 ו?ס?כ??ר?ת??י א?ת?מ?צ?ר?י?ם, ב??י?ד א?ד?נ?ים ק?ש??ה; ו?מ?ל?ך? ע?ז י?מ?ש??ל?ב??ם, נ?א?ם ה?א?דו?ן י?הו?ה צ?ב?או?ת? 5 ו?נ?ש???תו??מ?י?ם מ?ה?י??ם; ו?נ?ה?ר י?ח?ר?ב ו?י?ב?ש?? 6 ו?ה?א?ז?נ?יחו? נ?ה?רו?ת, ד??ל?לו? ו?ח?ר?בו? י?א?ר?י מ?צו?ר; ק?נ?ה ו?סו?ף ק?מ?לו?? 7 ע?רו?ת ע?ל?י?או?ר ע?ל?פ??י י?או?ר; ו?כ?ל מ?ז?ר?ע י?או?ר, י?יב?ש? נ?ד??ף ו?א?ינ?נ?ו?? 8 ו?א?נו? ה?ד??י??ג?ים, ו?א?ב?לו?, כ??ל?מ?ש??ל?יכ?י ב?י?או?ר ח?כ??ה; ו?פ?ר?ש??י מ?כ?מ?ר?ת ע?ל?פ??נ?י?מ?י?ם א?מ?ל?לו?? 9 ו?ב?ש?ו? ע?ב?ד?י פ?ש??ת??ים ש??ר?יקו?ת; ו?א?ר?ג?ים חו?ר?י? 10 ו?ה?יו? ש??ת?ת?יה? מ?ד?כ??א?ים; כ??ל?ע?ש??י ש??כ?ר א?ג?מ?י?נ?פ?ש?? 11 א?ך??א?ו?ל?ים ש??ר?י צ?ע?ן, ח?כ?מ?י י?ע?צ?י פ?ר?ע?ה, ע?צ?ה נ?ב?ע?ר?ה; א?יך? ת??אמ?רו? א?ל?פ??ר?ע?ה, ב??ן?ח?כ?מ?ים א?נ?י ב??ן?מ?ל?כ?י?ק?ד?ם? 12 א?י??ם א?פו?א ח?כ?מ?יך?, ו?י?ג??ידו? נ?א ל?ך?; ו?י?ד?עו?, מ?ה?י??ע?ץ י?הו?ה צ?ב?או?ת ע?ל?מ?צ?ר?י?ם? 13 נו?א?לו? ש??ר?י צ?ע?ן, נ?ש???או? ש??ר?י נ?ף; ה?ת?עו? א?ת?מ?צ?ר?י?ם פ??נ??ת ש??ב?ט?יה?? 14 י?הו?ה מ?ס?ך? ב??ק?ר?ב??ה? רו?ח? ע?ו?ע?ים; ו?ה?ת?עו? א?ת?מ?צ?ר?י?ם ב??כ?ל?מ?ע?ש??הו?, כ??ה?ת??עו?ת ש??כ?ו?ר ב??ק?יאו?? 15 ו?ל?א?י?ה?י?ה ל?מ?צ?ר?י?ם מ?ע?ש??ה; א?ש??ר י?ע?ש??ה ר?אש? ו?ז?נ?ב כ??פ??ה ו?א?ג?מו?ן? ס 16 ב??י?ו?ם ה?הו?א, י?ה?י?ה מ?צ?ר?י?ם כ??נ??ש??ים; ו?ח?ר?ד ו?פ?ח?ד, מ?פ??נ?י ת??נו?פ?ת י?ד?י?הו?ה צ?ב?או?ת, א?ש??ר?הו?א מ?נ?יף ע?ל?יו? 17 ו?ה?י?ת?ה א?ד?מ?ת י?הו?ד?ה ל?מ?צ?ר?י?ם ל?ח?ג??א, כ??ל א?ש??ר י?ז?כ??יר א?ת?ה? א?ל?יו י?פ?ח?ד; מ?פ??נ?י, ע?צ?ת י?הו?ה צ?ב?או?ת, א?ש??ר?הו?א יו?ע?ץ ע?ל?יו? ס 18 ב??י?ו?ם ה?הו?א י?ה?יו? ח?מ?ש? ע?ר?ים ב??א?ר?ץ מ?צ?ר?י?ם, מ?ד?ב??רו?ת ש??פ?ת כ??נ?ע?ן, ו?נ?ש??ב??עו?ת ל?יהו?ה צ?ב?או?ת; ע?יר ה?ה?ר?ס, י?א?מ?ר ל?א?ח?ת? ס 19 ב??י?ו?ם ה?הו?א, י?ה?י?ה מ?ז?ב??ח? ל?יהו?ה, ב??תו?ך? א?ר?ץ מ?צ?ר?י?ם; ו?מ?צ??ב?ה א?צ?ל?ג??בו?ל?ה? ל?יהו?ה? 20 ו?ה?י?ה ל?או?ת ו?ל?ע?ד ל?יהו?ה צ?ב?או?ת ב??א?ר?ץ מ?צ?ר?י?ם; כ??י?י?צ?ע?קו? א?ל?י?הו?ה מ?פ??נ?י ל?ח?צ?ים, ו?י?ש??ל?ח ל?ה?ם מו?ש??יע? ו?ר?ב ו?ה?צ??יל?ם? 21 ו?נו?ד?ע י?הו?ה ל?מ?צ?ר?י?ם, ו?י?ד?עו? מ?צ?ר?י?ם א?ת?י?הו?ה ב??י?ו?ם ה?הו?א; ו?ע?ב?דו? ז?ב?ח ו?מ?נ?ח?ה, ו?נ?ד?רו??נ?ד?ר ל?יהו?ה ו?ש??ל??מו?? 22 ו?נ?ג?ף י?הו?ה א?ת?מ?צ?ר?י?ם נ?ג?ף ו?ר?פו?א; ו?ש??בו? ע?ד?י?הו?ה, ו?נ?ע?ת??ר ל?ה?ם ו?ר?פ?א?ם? 23 ב??י?ו?ם ה?הו?א, ת??ה?י?ה מ?ס?ל??ה מ?מ??צ?ר?י?ם א?ש??ו?ר?ה, ו?ב?א?א?ש??ו?ר ב??מ?צ?ר?י?ם ו?מ?צ?ר?י?ם ב??א?ש??ו?ר; ו?ע?ב?דו? מ?צ?ר?י?ם א?ת?א?ש??ו?ר? ס 24 ב??י?ו?ם ה?הו?א, י?ה?י?ה י?ש??ר?א?ל ש??ל?יש??י??ה, ל?מ?צ?ר?י?ם ו?ל?א?ש??ו?ר; ב??ר?כ?ה ב??ק?ר?ב ה?א?ר?ץ? 25 א?ש??ר ב??ר?כו? י?הו?ה צ?ב?או?ת ל?אמ?ר; ב??רו?ך? ע?מ??י מ?צ?ר?י?ם, ו?מ?ע?ש??ה י?ד?י א?ש??ו?ר, ו?נ?ח?ל?ת?י י?ש??ר?א?ל? ס פרק הבא, ישעיהו, תנ"ך
  6. הכוונה היא שאתם לא יודעים מי אלה הערבים אני גדלתי איתם אין לכם מושג אבל ביום שתגלו את הפרצוף האמיתי שלהם אולי גם הדעות שלכם השתנו ככה לפחות אני מקווה רק שלא יהיה מאוחר מדי...
  7. ביום שהערבים ייכנסו אליך הביתה ייקחו את אמא שלך אחותך הבת שלך יכניסו אותם לכפר ויאנסו אותם כמו זומבים אתה תדבר אחרת ישמאלני עיוור אחד כמוך ידבר איתי ברחוב ויגיד לי בפנים את מה שאתה אומר עכשיו אתה תגמור בבית חולים במקרה הטוב תמשיכו למצוץ לשלום עכשיו ולכל ארגוני השמאל שנתמכים על ידי איראן ושות'
  8. יצחקי שחקן אש אבל אני חושב שהוא ושכטר באותה רמה לגבי מדו הם בכלל לא באותו תפקיד תהיה בטוח שמבחינת ראיית משחק ומסירות שלא נדבר על השמאלית שלו מדו בין הטובים בליגה אם לא הטוב ביותר
  9. המנוחה לסידיבה זה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות לעומת זאת השילוב של ייני בהרכב זה הדבר הכי גרוע שמוטי עושה לשחקן הזה אין קשר לכדורגל אם כל הכבוד מלול לא רואה אותו וגם ג'יזרמו עדיף על ייני אם הוא לא פצוע
  10. http://www.mako.co.il/news-law/legal/Article-a33e1ca6e21cd21004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153 כל מילה מיותרת
  11. מי שמעוניין למכור מנוי לשערים 10-11 שישלח הודעה או שיתקשר ל 0577701705
  12. אתה צודק אבל אם יש מישהו חכם בהנהלת הפועל פ"ת אני חושב שהוא צריך להעלות את הרעיון הזה כי אם יהיה מחיר אחיד בסכום של עד 50 שקל גג יבואו לפחות 15 אלף אוהדים אם לא יותר אני חותם על זה
  13. מה עם המשחק נגד פ"ת בשבת יש לכם מושג לגבי מחירים ויציעים ? לפי דעתי אם יעשו מחיר אחיד של 40 שקל לכרטיס יגיעו לפחות 15 אלף איש
  14. יש הערכת זמן מתי הוא חוזר ? יש מצב שבדרבי הוא יקבל כמה דקות ?
  15. מישהו יודע מה קורה עם יצחקי ?? מתאמן לא מתאמן מתי הוא חוזר ??
  16. אם מישהו מוכר ניקוב ל11 בשבת שישלח הודעה בפרטי
  17. אני אישית אין לי חבר אוהד הפועל אבל אם הייתי במצב הפוך וחבר אוהד הפועל היה מביא לי תמנוי שלו אז אין ספק שהייתי עושה אותו דבר חברים זה חברים לא משנה הפועל מכבי או זובריי
  18. יש תמונה של שלושת המאמנים ביחד איווניר אלפסי ואזולאי ניראים כמו ליצנים אלוהים ישמור נקווה שמכבי לא תיראה כמו שהם ניראים לא שמכבי עד עכשיו שיחקה כדורגל אבל בכל זאת נקווה לטוב
  19. הייתי שמה אתמול לקחתי כרטיס לשער 10 תאמת רציתי ל13 אבל אמרו לי שאין ל13 רק שייגמר ל10 אז יכניסו ל13
  20. אמן קשטן עזבו תשנים האחרונות שהיו לו ברגע שהוא יבוא למכבי כל האנרגיות יחזרו והכי חשוב עם הכלים שיש במכבי הוא יצליח אני בטוח בזה חוצמזה שמישהו פה אמר משפט יפה " רק מביא הקללה יוכל להסיר אותה " אמן יבוא ...
  21. תפאורה זה מה שמעניין עכשיו ? אסור שיהיה ליגה השבוע 41 איש נהרגו, עשרות נפצעו , 15000 איש פונו מבתיהם , איך אפשר לחשוב על כדורגל בכלל? זה בושה להתאחדות אם יקיימו מחזורים השבוע בכל הליגות החל מילדים ועד בוגרים ! תפאורה עאלק ... נ.ב מפחיד לחשוב מה קרה בכרמל אבל עוד יותר מפחיד לחשוב מה יקרה כאשר ינחתו פה עשרות או מאות טילים בליסטים מאיראן , אם לא הצלחנו להשתלט על שריפה וכל חומרי הכיבוי אזלו לנו שזה ביזיון אחד גדול אז מה יקרה כאשר תהיה פה חס וחלילה מלחמה עם איראן או יותר גרוע מלחמה כוללת שיתקפו אותנו מכמה מוקדים בו זמנית ? השם אחד ושמו אחד שתהיה לכם שבת שלום ושלא נדע עוד צער אמן .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.