Jump to content

הרוסונרי

משתמשים רשומים
  • Content Count

57
  • Last visited

• Days Won

3

Everything posted by הרוסונרי

1. בושה וחרפה אם זה התירוץ שלך שהקבוצה לא ניראת טוב או שזה נגד נתניה איזה קהל אנחנו ?? אז אם הקהל לא יבוא היא תיראה יותר טוב??? בזיון
  2. אין תירוצים מי שלא יבוא למשחק כזה בגלל שהוא מתעצל או לא בא לו שלא יבוא לשום משחק של מכבי בושה וחרפה ! ( אני לא מדבר על מי שלא בא משיקולים כלכליים וכו')
  3. http://www.one.co.il/Article/124690.html אני לא מבין את זה במקום שכולם יבואו לתמוך בקבוצה במשחק בית מול קבוצת צמרת הם מעדיפים לשבת בכורסא המסריחה שלהם ולקטר כל היום ...בימים הנוראים שלנו היינו מביאים יותר במילה אחת אכזבה !
  4. תאמינו לי שכל אופציה שקיימת היא יותר טובה ממה שיש לנו עכשיו אם זה מגרלשווילי , דנין , או כל אחד אחר
  5. אני לא מבין אנשים שמשלימים עם העובדה שאורי שטרית הוא המגן השמאלי שלנו הילד הזה לא רק שהוא לא מגן שמאלי הוא אנטי כדורגל תגידו מה שתגידו הוא לא מתאים למכבי ת"א !! הוא עושה חורים בהגנה , שלא נדבר על ההתקפה שהוא לא שמה על המושג הזה, באלוקים שאין לי שום דבר נגד הילד הזה אבל מקצועית הוא לא מתאים לקבוצה שרוצה לקחת תארים, בואו נגיד שאם מכבי היו מביאים מגן שמאלי ברמה ( מה שכנראה לא יקרה) אז בתור מחליף אולי בסיטואציה מסויימת היה לו מקום וגם זה לא בטוח.
  6. אכן כן כמו 90% משחקניות הכדורסל בעולם חחח אבל מזה משנה מצידי שתהיה דו מינית , היא פשוט שחקנית פנומנלית שלא הייתה ולא תהיה כמוה הרבה שנים באזורנו
  7. עונת הגלאקטיקוס ניצחונות בטדי ובדרבי פתיחה חלומית הסוף ידוע לכולם
  8. נאחס לא נאחס כמו שההגנה שלנו ניראת אנחנו חייבים מחר עזרה מבורא עולם !!
  9. תאמין לי שנבחרת הנשים יותר טובה מהגברים חחח בושה איך שהגברים נראים
  10. אני לא יודע כמה מכם יודעים אבל בדקות האחרונות נבחרת הנשים של ישראל הביאה הרבה כבוד למדינה ועלתה לאליפות אירופה אחרי דרך נפלאה שהבנות עשו , נבחרת ישראל שמשחקות בה שי דורון ( 28 נק' במשחק הערב ) , לירון כהן, לייני סלויין, ועוד שחקניות מעולות ניצחה את בריטניה בבית ועלתה ליורובסקט ,אולי זה לא מעניין את כולכם אבל בזמן שנבחרות הגברים בכדורגל וכדורסל מקרטעות בלשון המעטה נבחרת הנשים מצליחה ובגדול , אני חושב שמגיע להם הרבה כבוד והערכה !
  11. לא מספיק יש לנו חור בצד שמאל ובמרכז ההגנה עכשיו גם הבאנקר שלנו הלך....
  12. אם מישהו יודע מתי תהיה מכירה בקריית שלום אם בכלל שיענה בבקשה
  13. az eh katuv li bamanuy 5677??(ezmanti lifney shvoaym). miztaer en li evrit
  14. קיבלתי תמנוי הוא בצבע כחול ... כתוב לי בצד 5677 והזמנתי אותו לפני שבוע וחצי יש מצב שעברנו ת6 אלף?
  15. ניראה לי שאתה חייב ת.ז אחרת כל אחד יכול לבוא ולקחת כרטיס בשם שלך
  16. התקשרתי ללאן היום כדי לשאול אם המנוי יגיע לפני המשחק עם אשדוד הם אמרו שהוא יגיע רק שבוע הבא אז אמרו לי שאני יילך לקופות עם ת.ז שלי והם יביאו לי כרטיס מישהו יודע אם זה נכון?
  17. הזמנתי מנוי ל11 אתמול מלאן עוד כמה זמן בערך המנוי יגיע ?
  18. מישהו יודע למה לא עונים בלאן או בקרית שלום? יש מצב בגלל תשעה באב?
  19. תביאי קישור ודרך אגב אריק היה שחקן מוכשר הוא לא הסתדר עם גרנט לעומת נמני שהתחבר לגרנט מהתחלה
  20. אבי נמני בנאדם מספיק חכם והוא אף פעם לא יאמן את מכבי אם הוא ימשיך להיות במכבי זה רק בהנהלה או משו נמני לא טיפש כמו השאר
  21. מה קשור פנדלים לא נחשבים חחחחחחח בטח שהם נחשבים זה גול לכל דבר נ.ב אבי נמני יהיה מלך השערים בכל הזמנים בדוק
  22. מישהו יודע כמה שערים כבש עד היום אבי נמני בליגת העל? זה אמור להיות בסביבות ה-170 אם אני לא טועה אם מישהו פה יודע תמספר המדויק שיכתוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.