Jump to content

הרוסונרי

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by הרוסונרי

1. 1- ייני שטראובר גפני ישראלביץ אבידור עזרן ג'ורג' סולומון הביתה ומהר 2- ריף פרץ מרגוליס מיכה אורי כהן קהת ומונאס להשאיל שישתפשפו אם אחד מהם ייצא שחקן זו תהיה ברכה 3- להביא שוער ראשון ,מגנים גם ימין גם שמאל, להביא קשר אמצע כמו משה אוחיון שאני עדיין לא מבין למה מכבי לא פונה אליו, להביא קשר שמאלי
  2. זה נקרא הפקת לקחים אני לא חושב שזה לא תקין
  3. אני הייתי מנסה ללכת על הרוש בכל בכח עם הגנה ברזל הרוש שוער אחושרמוטה יצבור עוד ניסיון יהיה שוער נבחרת אסור להתפשר על העמדה הזאתי עם ליצן שייתן לך משחק אחד כמו קסיאס ועשר משחקים כמו שוער בילדים ג' וואלה בוא נהיה רגע לא מציאותיים ההרכב שאני הייתי רוצה במכבי הוא ככה : הרוש,מסיללה, ניבאלדו,פביצביץ,קנדה(אם מסדרים לו תראש מגן אש), אלברמן,לוגסי, בוזגלו,זר קיצוני שמאלי , עטר, יצחקי ... וצוות מקצועי חדש כולל מאמן... והנהלה חדשה... וגם כמה אוהדים חדשים במקום המתחנגלים ב13
  4. לגבי זיו אני לא מסכים איתך אני חושב שביחס למגנים השמאליים בישראל הוא ברמה סבירה אם מכבי היו פותחים תכיס היו מנסים להביא את מסיללה ואז זיו היה נשאר כגיבוי זה בן זונה אבל אם לא מביאים זר תותח בעמדה הזאת עדיף להשאיר אותו אין לך אופציה יותר טובה, לגבי דור מלול אפשר להשאיר אותו כגיבוי או להשאיל אותו שישחק עונה שלמה בקבוצה אחרת אולי הוא יחזור בשל ולגבי כל השאר הייתי זורק אותם לים לא שולח אותם הביתה + אבי סטרול , גיא סולומון, אלירן ג'ורג' , שרן ייני !! נ.ב השחקנים הבאים הייתי משאיל לקבוצות אחרות ריף פרץ , אורי כהן ,גאל מרגוליס , רועי קהת , דור מיכה , ההרכב לשנה הבאה צריך להיות בנוי ככה : שוער חדש ( ברק לוי מחליף ),זיו (או זר תותח),סאבו, ניבאלדו,מגן ימני חדש ,אלברמן , לוגסי ,זר קיצוני שמאלי תותח ,בוזגלו,עטר,יצחקי
  5. רק שלא ניקח אליפות בטעות חחחחח למרות שזה בלתי אפשרי מבחינה מעשית למרות שאנחנו הקבוצה האחרונה מבין הגדולות שמגיע לה אליפות אם דבר כזה יקרה זה יהיה השוד הכי גדול בהיסטוריה של הספורט העולמי ושל עולם הפשע בפרט
  6. שום אירופה הלוואי ולא נוציא כלום מהעונה המסריחה הזאת ואולי הבעלים המעופף שלנו יקבל שכל ויחליף את כל ההנהלה והצוות המקצועי האנטי כדורגל שלנו
  7. מוכר מנוי מבוגר לשער 11 200 שקל 0548342833
  8. שמע מבחינה פיזית גם אורי כהן וגם ג'ורג' נראים לא רע על המגרש מבחינה מקצועית אני לא התלהבתי בנתיים אבל אי אפשר עדיין לשפוט אחרי חמישה משחקים כמו שאתה אומר ואני עדיין טוען שמכבי צריכה להביא שני מגינים ברמה גבוהה להרכב ולאט לאט לשלב את הצעירים ולא לשים את כולם במכה אחת בהרכב
  9. נתתי את אנטבי כדוגמא לרמה של מגן שמכבי צריכה ולא התכוונתי שהוא יבוא לשחק במכבי ואם אתה לא מסכים איתי שאנטבי היה מגן טוב אין לך מושג בכדורגל
  10. למשמתש omer אם אתה אומר שייני מזכיר לך את מודריץ' , שסטרול הבלם הכי טוב בארץ , וששטרית שחקן כדורגל אז מצטער להגיד לך אל תבוא יותר לראות משחקים בענף שאין לך מושג בו לך תשחק סנוקר או באולינג עדיף לך
  11. מסכים איתך בהכל חוץ מהעניין של אורי כהן וג'ורג' עם כל הכבוד לא להם ובטח שלא לשאר המגינים שבמכבי יש מקום בהרכב , קבוצה צריכה מגינים אש כדוגמת מסיללה,אנטבי בזמנו,בן דיין למרות שנחלש ואם אני הייתי מאמן במכבי הייתי מהמר על קנדה עם כל הבעיות שמסביבו מקצועית הוא יותר טוב מכל המגינים של מכבי ביחד
  12. צודק חוצמזה הבנתי שגם הקהל של בוקה מחא לא מזמן באיזושהי דרך אם למישהו יש קישור לזה שיביא
  13. אם תסתכל על כל מה שכתבתי גם אני בעד עידוד אבל גם לזה יש גבול ותאמין לי שהייתי בקריית שמונה וגם ב3-0 היו כאלו שעודדו ונגד נתניה זה היה בושה אתה אומר שאתה מאמין בעידוד שהקבוצה בפיגור 1-0 ואתה צודק רק במקרה שהקבוצה נלחמת !! ולא כמו מכבי שהשחקנים שמים עלינו זין ענק והראש שלהם כבר חושב לאן לצאת בערב לנמל או לכוסאמא שלהם , אני לא מדבר על יכולת ששואפת למינוס אני מדבר על חוסר לחימה , הקרבה , הם לא יודעים מה המשמעות של הסמל שיש להם על החולצה על שחקני עבר שהיו מתאבדים בשביל מכבי על זה אני מדבר תאמין לי שאם הם יהיו גם בפיגור 2-0 מה שקורה כל שבת אבל לפחות הם יילחמו ויראו רצון שהם רוצים לנצח ועושים הכל אפילו האולטראס שמולטרס וכל האוהדים יעודדו בלי הפסקה
  14. אבי קוסטה אני הייתי במשחק ואני תומך בעידוד רק שגם לזה יש גבולות והשקבוצה שלך מפגרת 4-0 , 3-0 והשחקנים זורקים עלינו זיןןן אז לא מגיע להם שנעודד אותם יש גבול לכל דבר את מי אתה בדיוק מעודד ? ת11 מזדיינים על המגרש ששמים עליך זין או תמזדיינים שיושבים על הספסל וביציע הכבוד ?? האימפריה מתה...
  15. מתלהבים משלט יש לנו קבוצה זבל ואתם מתלהבים משלט
  16. שלב ראשון :ללכת לקברי צדיקים - באבאסלי,רבי שמעון בר יוחאי, ועוד ולהסיר את קללת קשטן, קללת ראש השנה, קללת אוהדי הפועל זה הכי חשוב ! שלב שני : גולדהר צריך להעיף את כל ההנהלה והצוות המקצועי חוץ משורה אוברוב להביא מאמן חדש , הנהלה חדשה שמורכבת אך ורק מאנשי כדורגל ,רופא חדש, מעסה חדש, מאמן כושר חדש וכו' שלב שלישי : שחקנים שצריכים להישאר הם : יצחקי, בוזגלו,עטר,ניבאלדו,פבציביץ,אלברמן, סידיבה + 2 צעירים כל השאר להעיף. שלב רביעי : להביא את הרוש שוער ראשון , לטפח שוער שני מהנוער אם אין להביא שוער צעיר ולטפח, 2 מגינים להרכב מסיללה ומגן ימני אש ולא זבלה , להביא פליימקר סטייל ורמוט, לארגן מחליפים ראויים לכל תפקיד. שלב חמישי: אם כל הדברים האלו יקרו הקהל צריך לבוא לעודד לתמוך ב10000 אחוז לתת שקט לשחקנים , למאמן החדש, ובמיוחד לבעלים ואז הדרך סלולה לדאבל קל + חצי גמר ליגת האלופות שלב שישי : בואו ניצא כולנו מהסרט, לכו תקנו מטקות טובות אני מכיר בבת ים בבלפור מישהו טוב מוכר לא יקר גם כדור עם 2 נקודות של ווילסון משו טוב, תביאו כמה בירות בצידנית שבו לכם בכיף על החוף תשטפו תעיניים תתמסטלו למוות כי מה שהיה פעם כבר לא יחזור האיפריה הזאתי מרוסקת , מעוכה , גמורה , שבורה ואני יכול לכתוב עד מחר זה לא יעזור איך בוני רשם היום מועדון גדול קבוצה קטנה זה מה שנשאר ממכבי תל אביב האימפריה לשעבר .
  17. זה שאמר להרים את כל קבוצת הנוער לבוגרים אין לך מושג איזה הבדל זה בין לשחק בנוער לבין לשחק בבוגרים אם מכל הקבוצה הזאת תרוויח שתי שחקנים טובים ולא חרטה תגיד תודה רוב הילדים שנושרים מהכדורגל מסיבות מקצועיות זה משתי סיבות 1- המעבר משבעיות ל11 2- המעבר מנוער לבוגרים
  18. אני מצטער על זה שכתבתי על ההפגנה רק בגלל שאני לא רוצה להפוך את זה לנושא פולטיקה הכי חשוב שרמלה לקחו תגביע הביאו כבוד למדינה וזה העיקר אליצור רמלה אימפריה ! נ.ב לזה שרשם שרמת חן תעיף את רמלה להזכירך רמלה מובילה 0-1 בנוסף לזה יש לה עוד 2 שחקניות תותחיות( שארדיי יוסטון, וקיה וואן) שהם לא רשומות לאירופה ובליגה הם משחקות ככה שאם אתם בונים על עייפות של רמלה ניראה לי שיותר עדיף שתתחילו להתפלל כי האליפות של רמלה יותר בטוחה מהאליפות של בארסה בספרד
  19. חברים שלי טסו למשחק כל השחקניות והאוהדים שרו אירופה צהובה אבל עזבו את זה לרגע מה שבאמת חשוב זה כמו שיואל לביא אמר הגביע הוא לא של רמלה הגביע שייך לעם ישראל הבאנו כבוד למדינה אתם לא מבינים מזה אומר , מחוץ לאולם כשעה לפני המשחק וגם במהלכו היה הפגנה פרו פלסטינית נגד ישראל שקיללו תיהודים וכו' ואז בסוף המשחק שרמלה זכו אז האוהדים והשחקניות במיוחד לקחו דגלי ישראל הניפו אותם ופרשו גם דגל ענק של ישראל והצרפתים האנטישמים שאכלו תלב שרקו בוז לדגלים ולישראל אבל על הזין כל הצרפתים זה היה רגע מרגש שגרם לנו גאווה לכל עם ישראל נ.ב אם אפשר איזה 2-3 פיגועים ככה בפריז ושכנותיה יבוא לי טוב אחושרמוטה אולי רק ככה הנוצרים שמה יתחילו להבין מזה ערבים ולא אני לא הופך את זה לנושא פולטיקה זה פשוט צורם לי כל השנאה הזאת כלפינו על הזין אירופהה
  20. בתור אוהד מכבי ורמלה כמובן אני יודע שאוהדי מכבי לא אוהבים לפרגן אבל אחרי הזכייה של אליצור רמלה אי אפשר שלא לברך על ההישג הענק
  21. שקט ??? אולי שהמועדון הזה ייתן לנו פעם אחת סוף סוף קצת שקט ונחת ??? אנחנו האוהדים שהולכים כבר שנים לכל חור בארץ וכל שנה מצפים ומתאכזבים מחדש לא מגיע לנו כבר סיבה אחת לשמוח ??? שיתפוצץ כל המועדון הזה אני כבר מתחיל להאמין בקללה זה לא יאומן מתחלפים בעלים , מתחלפים שחקנים, מתחלפים מאמנים , ואותו זין כל שנה חראאא
  22. עונה באה היא עונה פיננסית , עונה אחר כך היא עונת בנייה , ובעוד3 עונות תהייה אולי עונת גאלקטיקוס... עצוב פשוט עצוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.