Jump to content

הרוסונרי

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by הרוסונרי

1. עאלק בתקופה אישית מאוד קשה חחחח הבנאדם נהנה מהחיים אין לך מושג בכלל ואני יודע את זה מהאנשים הכי קרובים אליו, המטרה של ערן צריכה להיות בעיניי לקחת את מכבי כפרויקט שהוא יהיה ראש הצוות המקצועי במקום הכושל, ולהניע מהלכים שנחזור לשלוט פה, הוא בכיוון הזה שלא תחשבו שאני סתם רושם פה דברים.
  2. אין לי אפשרות להביא תילד בשבת אז אני מוכר כרטיס לשער 11 ב50 שח, אם מישהו מעוניין 053-7701705
  3. באתר של מכבי מופיע מחירי כרטיסים למשחק מול נתניה ורשום גם שער 11 110 שח
  4. איך ראיתי שיש מכירה לשער 11 נגד נתניה? שער 11 לא מלא מנויים?
  5. יש לנו עוד 2-3 עונות אולי יותר שנחזור להתמודד ברצינות על האליפות, עם איך שזה נראה כרגע אנחנו רק הולכים אחורה
  6. עד לפני מוצש האחרון עוד הייתה לי תקווה קטנה למרות שידעתי שאנחנו בלוף בלי איביץ ואוסקר, אחרי מוצש התפכחתי לגמרי, אנחנו בים, אבל מה רע משחק צהריים בשבת מזג אוויר טוב כמו שאמרת, עדיף מכלום
  7. אנחנו לא רצים לאליפות, בוא נדאג קודם כל לנצח לפני שאנחנו באים בתלונות, מה אתם מצפים? זכותם לעשות מה שהם רוצים כל עוד הם עומדים בתקנון, אנחנו את המירוץ לאליפות הפסדנו רק בגללנו. שאנחנו ב2003 ״התארחנו״ ברמת גן נגד הפועל פ״ת עם 40,000 אוהדים זה כן ספורטיבי? היינו אמורים לשחק באורווה המגרש הישן שלהם, וחיפה בזמנו שיחקו מול אשדוד בחוץ, בואו נתרכז בלהעיף את יצחקי, תמם וכל הנגועים, לפני שאנחנו בוכים על דברים אחרים.
  8. הפעם נגמרה החגיגה, עד קטמון אנשים עוד האמינו, לא הייתה אכזבה העונה כמו המשחק במוצש האחרון.
  9. ביטלו תמסיבהשהיו אמורים לעשות בגוהוט, ובמקום זה ערן עשה אצלו בבית, למה באמת איכפת להם?
  10. איך אפשר לקחת ברצינות מפגינים שהראש שמוביל אותם זה יאיר לפיד הכלומניק שלא עשה שום דבר בחיים שלו ?
  11. אבל יש כרטיסים גם ל 1 , אולי בגלל זה לא פותחים את 2 עדיין, מישהו יודע כמה קנינו כבר? יש 8000?
  12. זכור לי משחק שלנו שם לא זוכר אם בעונה של סוזה או פאקו הבאנו 10
  13. נו מה מצב הכרטיסים? נגמר המזרחי ?
  14. מה מביך בזה? שההנהלה שלנו מנותקת? רק שנחזור לימים שבאים לקריית שלום ״ושורפים תמועדון״ אולי זה יזיז למישהו, אולי. אבל תעשו איזה תחקיר על הטרדה מינית או משהו ופתאום תשמעו את שרון פאקינג תמם קופצת כמו חרגול (או משהו אחר שקופץ אין לי מושג)
  15. כל הכבוד לחיפה, זה כמו הערבים בארץ עושים מה שהם רוצים ואף אחד לא מדבר איתם, וואלה להוריד בפניהם תכובע, אנחנו סתם קוקסינלים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.