Jump to content

maor24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maor24

1. איפה יניב קטן שביקש שיפרקו אותנו
  2. בגללו לא לקחנו את האליפות בעונה האחרונה בבלומפילד מי שזוכר כמה נקודות הוא הפסיד לנו באותה עונה
  3. הפסדנו לקבוצה פח חייבים למכור את ראיקוביץ גם במחיר הפסד, כמה חבל שפספסנו את הרוש
  4. בן זונה השוער הזה בן זונה בחינם הייתי משחרר אותו
  5. אני לא סובל את חיימוב ולדעתי הוא שוער בינוני מקווה שהרוש יגיע למרות הפרסומים , לדעתי הרוש שוער הרבה יותר טוב
  6. וידאר חלוץ ענק לראיקו יהיה קל למצוא מחליף לוידאר לא
  7. לא מבין מה קורה פה לאיזה עונה הולכים בלקמן היה חייב חייב להשאר, במיוחד כשהוא ישראלי בכלל הייתי משאיר גם את קניוק דויזדה וקיארטנסון שנתיים שלא דרך פה מאמן נורמלי אם שכטר זה המחליף של קיארטנסון או בלקמן המצב בקנטים
  8. בעונה האחרונה בבלומפילד הוא הפסיד לנו המון נקודות קריית שמונה , דרבי, ביתר , באר שבע וזה רק ממה שאני זוכר מקווה שנצליח להרוויח עליו בקיץ
  9. עטר ויצחקו על הספסל ושתי החילופים שלו זה גולסה ודויידזדה
  10. היו להם את 2 השחקנים הכי טובים באגפים בוזגלו וואקמה בלעדיהם הם לא שווים כלום חבל שאנחנו בעונה לא טובה חבל חבל
  11. קבוצה עם תקציב כזה בלי קישור לא יאמן העמדה הראשונה שהייתה צריכה חיזוק וחיכו לדקה ה90 ועכשיו נדפקנו
  12. עדיין לא מבין איך הגיעו 2 זרים על אותה עמדה
  13. קישור של ייני ודור פרץ זה קישור של הפועל עפולה היה עדיף לעלות עם מרסלו דור פרץ שחקן של הביצים שלי
  14. לא מבין את ההחתמה הזאת אין קישור אין קיצוני ואין בלם על מה מוותרים ?
  15. אין לו שום מקום בקישור חייב לשם זר קרנף לא זוכר מתי היה לנו קישור כל כך רך
  16. 2 גולים עצמיים עם בעיטה על שחקן הגנה שבפוקס נכנסו לרשת אשכרה לקחו לנו את המזל כמה לא מגיע להם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.