Jump to content

maor24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maor24

1. משחקים באירופה פליאוף ליגת אלופות שחקנים עוזבים אותנו ולא הביאו מחליפים התנהלות ביזיון
  2. אם רוצים לנצח צריך להגיד לשחקנים שלנו שיתעטשו וישתעלו על השחקנים של זלבוצרג כל האמצעים כשרים חחח
  3. אם גורדי היה היום במכבי הייתה מוגשת הצעה לזהבי ומיכה ואצילי היו עדיין במכבי
  4. גם אם רונאלדו ומסי ישחקו שם הם לא יצליחו באירופה
  5. אני בטוח שאם קרויף היה פה אין מצב שהם היו עוזבים
  6. חבל מאוד עבורנו מה שראוי לביתר לא ראוי למכבי ? מה הם אשמים שניפחו את הסיפור הזה מעבר לכל פרופורציות
  7. עצוב למה הם צריכים לשלם את המחיר בגלל משהו שהוא לא פלילי למה לא עומדים מאחוריהם
  8. איןןן שום דחיפהההה הורסים את הכדורגל נשבר הזין
  9. כואב הלב השחקן שאני הכי אהבתי במכבי לפחות בעשור האחרון לא מצליח להבין למה יהונתן היה בהרכב והוא לא למה שנה שעברה הוא כל כך תרם והשנה יבשו אותו ביציע מי ישמע איזה התקפה גדולה יש לנו היה מגיע לו לפרוש פה , הוא אוהב את מכבי יותר מכל השחקנים הסגל
  10. הוא הושאל שנה שעברה להמרבי . נראה לך שהם שילמו לו את כל החוזה ? גם עכשיו בינואר כנראה הולכים להשאיל אותו שוב . לא הולך לו ברוסיה
  11. במצב הנוכחי עם הפייר פליי הייתי מנסה להחזיר את וידאר
  12. אין לנו קילרים בהתקפה שכטר חול שער ריק בועט לידיים של השוער לא יאומן
  13. חיפה ילכו איתנו השנה עד הסוף חבל מאוד מבחינתנו ששרי ורוקאביצה היו על המדף לא חטפנו אותם במקום זה קיבלנו ניקוליץ ובלקמן ההתקפה שלהם לדעתי חזקה משלנו אבל ההגנה שלנו טובה יותר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.