Jump to content

maor24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maor24

1. אם היה פה מנהל אמיתי שיודע לנהל סיטואציות ואנשים דברים כאלה לא היו קורים מקווה שמיץ יתעורר להבין שצריך פה מקצוען
  2. עשו טעויות בבניית קבוצה לדעתי,אין פה שום מחשבה של מנהל מקצועי לעתיד קבוצה בלי קיצוניים עם 10 קשרים ו3 חלוצים ועכשיו בלי אירופה מה יעשו איתם בלם היה צריך להיות פה לפני חודשיים לפחות, גארלדס וקוואס עדיין איתנו, ועם כמה שאני אוהב את פרץ אני לא מבין למה הביאו אותו גם את יונתן לא הייתי מחזיר
  3. מה עכשיו יעשו עם 10 קשרים ו3 חלוצים אני לא יודע
  4. איזה מזל היה להם בהגרלות אנחנו לקונפרנס קיבלנו הגרלות הרבה יותר קשות
  5. הזדמנות לפתוח את העונה עם הפרש שערים רציני
  6. זה מרגיש שדסה מנסה לחלוב אותנו ולא בפעם הראשונה שירדו ממנו ואז ילך יחתום באיזה קבוצה בינונית בשליש משכורת העיקר יגיד שחקתי באירופה כמה שנים כבר נשאר לו לעשות כסף בקריירה אמצע אוגוסט והוא עדיין לא חתם באף מקום שיגידו לו שיורדים ממנו ועוד שבועיים הוא מתחנן לחתום
  7. חייבים לנצל את החולשה של אריס מקווה שאיביץ יעלה חילופים התקפים יש הזדמנות לתת פה עוד 2 ולהגיע לגומלין רגועים
  8. לא מצליח להבין את הבניה של הקבוצה זה נראה שאיביץ לא ישחק עם 2 חלוצים אם זה ככה וידעו שזהבי יגיע בשביל מה להוציא 2 מיליון יורו על שחקן ??? בשביל שיהיה המחליף של זהבי??
  9. אין סיכוי שהנשיא יעיף אותו אין סיכוי אם זה היה הפוך ואנחנו היינו לוקחים שחקן אחרי פרשה כזאת מהיריבה הגדולה שלנו היו שוחטים אותנו
  10. גם אם יגיע בלם ומגן ימני חדשים לא חושב שנעבור אותם
  11. כנעאן? אולי בגלל זה ביטלו את החתימה של ההוא מהפועל? מביאים להם שחקנים?
  12. הייתי הולך על סוף פודגארנו לאגף הלוואי יגיע
  13. יכול להיות שאיביץ דורש דברים שמיץ לא מוכן
  14. מה הבעיה עם בלטקסה אחלה שחקן במיוחד תחת איביץ שיעשה פה סדר
  15. חוזז לא הבעיה , הבעיה שלא הביאו שחקן אגף נורמלי מאז שחרור אצילי אז חוזז קיבל הרכב והוכיח שהוא לא מספיק טוב להיות הרכב לא הייתי מתנגד להשאיר אותו כשחקן סגל , את בן חיים משחרר לא חושב שיש לו מה לתרום
  16. למרות הביקורת שהיתה לי עליו אם איביץ לא חוזר אני משאיר אותו מי הבטיח לנו שנקבל מאמן יותר טוב
  17. דווקא בגלל זה חובה להשאיר את פריצה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.