Jump to content

maor24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maor24

1. בנאדו זה השחקןן אחד השנואים עליי בליגה לא רוצה תזקן האפס הבן זונה הזהההה כל הזמן מסתכל לשמיים כמו הומו זבל של שחקןןןןןןןן שיביאו זר
  2. מלחמת גוג ומגוג בפתחח זהוו הכל נגמר
  3. - ברוך הבא לרשימת הנחסמים. גם אתה תחזור רק עוד 3 ימים. תמשיכו להגיב בלי להסתכל על תגובות קודמות ולהמשיך עם סיסמאות, שימוש בסמיילים כמו בגנון, וסימני קריאה עם חזרה מופרזת על אותיות אחרונות בכל מילה. ממש בוגר. זה לא צ'אט. פורום - נועד למטרות דיון, מי שלא מסתכל על מה שכבר נכתב לפני כן, ורק נכנס לכל נושא כדי להגיב עם קללות, התלהמויות, ואז ולצאת, שלא ייתפלא אם הוא גם לא ישוב -
  4. מי צריך תבן זונה הזהההההה שונא תשחקן הזההה אין שחקן שאני שונא יותר ממנו העיקר אלי כהן מדבר שיש לו בלם במיליון דולר
  5. אם כל זה שהוא ערבי והכל דווקא הייתי מעדיף שהוא ישאר במכבי ויאבק עם שטרית על מקום בהרכב זה שחקן בית שגדל במכבי ואוהב את מכבי לפחות שהיו עושים טרייד עם פתח תקווה תמורת שבחון למה לשחרר אותו סתם ולא לקבל עליו כלום
  6. מכבי נתניה מועמדת לירידה שנה הבאה הם החתימו איזה 20 שחקנים כל שחקן מעפן ישר החתימו אותו
  7. איזה באסההה עד שאלי כהן מצא מישהו באמת טוב והתלהב ממנו
  8. נקווה שהוא שווה משהו חבל שלא הביאו את השוער של פרגוואי או אחד מהמועמדים האחרים
  9. תאמינו לי שאני שונא תשחקן הבן זונה הזה אחרי מה שהוא עשה אבל עכשיו הוא במכבי, הוא חתם במכבי כבר לשנתיים, דיי אין מה לעשות עוד פעם אתם רוצים לקלל ? מה יצא לכם מזה? זה רק יפגע בקבוצה גם ככה הוא חתום לשנתיים למה שנמני אמר שהקהל של ביתר הכי טוב בארץ בשנתיים המסריחות שהוא היה שם לא אמרתם כלום כמה שאני שונא את עומר פרץץ עדיף לא לקלל אותו ולא להתייחס אליו זה סתם רק יפגע בקבוצה
  10. איך רואים את הסרטון?? לאן נכנסים אין כלום
  11. מי צריך תקוקסינל ההזה אחרי מה שהוא אמר על מכבי בתחילת שנה שמכביסטים הם שויצרים ושחצנים מה אנחנו תצריכים תהומו הזה שמנשק תסמל של הפועל
  12. יאללה שיביאו אותוו ביתר עשתה טעות ענקית ששחררו אותו
  13. איזה בוחן מסריח היה לי היה קשה חוץ מהטקסט שהיה סבבה אבל בתצורת השם וכל החרא הזה לא הבנתי כלום סתם נחשתי
  14. אבי גואטה- עזבי לי את הלב אג'אר- קשה בלעדייך עמנואל מקסימוב- על טעויות משלמים ראובן המלאך ההופעה הילד- בכאב היא נקרעת חנן- עידו חנן- למות למענך חנן ילד הפלא- בגדת בליבי מושיק עפיה- כאב גדול משה פרץ- אש שריף - את אהובתי שירן מזרחי- יוצאת בגדול ניבין- היכן הצדק אלה שיריםםם לא כל החרא הזה של אביב גפן וסחרוף וכל החרא הזה
  15. נו אז שיסגרו כבר עם תמוז ויביאו זרים יותר נורמלים חרא של זרים אלה אולי רק החלוץ הזה שווה משהו
  16. כל הקרואטים האלה יהיו נפילות שינסו להביא עכשיו את תמוז ולא תזרים המעפנים האלה
  17. כןן גם אני עשיתי את 2 הטקסטים אבל הטקסטים האלו היו קשים לא הבנתי מה הם רוצים רשמתי את מה שרשום בטקסט הם יתנו לי על זה נקודות בכלל?
  18. פיי איזה שטוייות רשמתי בשאלה 19 ב על הטקסט הזה והיה עוד טקסט בשאלות הראשונות על זבוטיסקי הזה
  19. תורידו אבי גואטה- עזבי לי את הלב שיר חזקק
  20. איזה פרייארים על מה 300,000 דולר לעונה? בבני יהודה הוא הרוויח 50,000 דולר עכשיו מכפילים לו תסכום פי 6!! יכלו להביא אותו בפחותת למה לבזבז על השחקן הזה כל כך הרבה
  21. גם ככה לא נראה לי שחקן משהו. איזה אדישים, העיקר החתימו את גיא סולומון אז הם לוקחים תזמן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.