Jump to content

maor24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maor24

1. חחחח שמעתם מה היה ברדיו וואן עכשיו מאנה נפל על ברקוביץ אחושרמוטההה
  2. דחליל בן זונה עלק שיבואו ללוד פחחח
  3. קאלה זה נפילה בעונה הבאה בפיצוי שיביאו את אניאמה ,עונה- שתיים במכבי ואפשר למכור אותו במיליונים
  4. תביאו את אסוליןןן אין סקורר במכביי להביא את אסולין מתי אלי כהן יבין את זה
  5. עוד פעם חוזרים על אותה טעות ואחר כך בוכים שחלוצים לא מצליחים במכבי עומר גולן אף פעם לא היה סקורר משה ביטון אף פעם לא היה סקורר תביאו את אסוליןן צריך סקורר במכבי
  6. אסור לשחרר את ביטון ביטון שחקן טוב לא הלך לא השנה הוא חייב להשאר חוץ מזה זה לא רק אשמתו של ביטון שאלי כהן שם אותו באגף משה ביטון חלוץ והוא חייב לשחק באמצע, וגם אם אלי כהן נותן לו לשחק באמצע הוא לא נותן לו להיות חופשי
  7. אני היחיד שלא מתלהב מקאלה כמו כולם? שלא יעשה פוזות הוא לא רוצה העלאה של 20 אחוז הוא יכול ללכת מה יותר ברור מזה שעונה הבאה הוא הולך להיות נפילה הוא הולך להיות מקרה ברונו הייס 2 עונה הבאהה קאלה נפילה זכרו מה אמרתי
  8. וואלה אני לא כזה שמח כמוכם מישהו מכיר תבן אדם? הוא יודע לנהל בכלל? הוא ישים כסף ואם כן אז כמה כסף הוא ישים? לכו תדעו מי הבן אדם הזה בכלל אולי הוא יותר גרוע מלוני ולמה הביאו את קאמנאן? עכשיו שיש משקיעים אז אפשר להביא חלוצים הרבה יותר טובים בהרבה כסף..
  9. רבינוביץ הזקן הבן זונה הזה מחפש אותנו שישרפו תהתאחדות כבר נמאסס
  10. קובי תודה רבה נראה לי הבן אדם ישכב בבית חולים אחרי זה חחח
  11. אם שמתם לב גם נימני אמר לאחד מהפועל : אתה בן זונה משו כזה קובי מוסא יצא מלך , רק אחד שאוהב את מכבי יעשה דבר כזה קובי מוסא תודה קובי
  12. קובי מוסאאאאאאאאאאא אני אוהב אותךךךךךךךך רק בזכות זה להשאיר אותו עונה הבאההה
  13. אנחנו לא צריכים אותו בכלל שפונגין לא רואה אותו בתור מגן ובתור קשר פנטסיל סתם אפס והוא יהיה יותר הגנתי צריך קשר ימני אמיתי התקפי
  14. אחי גם אם ההפרש היה נקודה בינינו לביתר אז היו מורידים לנו 10 אנחנו לא אשמים בכלום האליפות הזאת היתה צריכה להיות שלנו! השופטים נתנו להם את האליפות וזה ברורר לא יכול להיות ששבוע אחרי שבוע כל פעם מחדש שופט אחר "יטעה" ויתן לבית"ר נקודות
  15. בהתאחדות החליטו עוד בתחילת העונה שתהיו אלופים השנה תבדקי בכל המשחקים של ביתר לאורך כל העונה ותראי שהשופטים נתנו לכם בערך 15- 20 נקודות הורידו לנו 2 נקודות ועכשיו לקחתם את האליפות העלובה שלכם חחחח זאת אליפות זאת? אליפות שההתאחדות והשופטים נתנו לכם במתנה אתם עלוביםםםם
  16. בהתאחדות החליטו עוד בתחילת העונה שתהיו אלופים השנה תבדקי בכל המשחקים של ביתר לאורך כל העונה ותראי שהשופטים נתנו לכם בערך 15- 20 נקודות הורידו לנו 2 נקודות ועכשיו לקחתם את האליפות העלובה שלכם חחחח זאת אליפות זאת? אליפות שההתאחדות והשופטים נתנו לכם במתנה אתם עלוביםםםם
  17. כולםםםםם כולםם חייבים להגיע לשם אם אף אחד לא יעשה כלום נגד ההתאחדות אז אנחנו נעשה צריך לשרוף את ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון תקבל **** יבן זונה תבינו שהאליפות היתה צריכה להיות שלנו!!! השופטים נתנו לביתר השנה בערך 18- 20 נקודות!! תבדקו ותראו !! אם אתם אוהדים תבואו לשם עכשיו לעשות להם טרור אנחנו לא נשתוק על הגועל נפש ההזה
  18. 2 פנדליםםםםםםםםםםםםםם 2!!!!!!! 2 פנדלים פתח תקווה היו צריכים לקבל מווווות לשופטים הבני זונות האלהה השופטים נתנו להם תאליפות גועל נפש האליפות היתה צריכה להיות שלנוו , השופטים נתנו להם תאליפות
  19. אחחחח איזה אליפות מסריחה אליפות השופטים לא נתנו לפתח תקווה עכשיו פנדל אם לא השופטים השנה שהיו כל העונה לטובת ביתר אננחו אלופים
  20. מההה איך נימני החמיץ תפנדל כוס עמקקק
  21. אם אתה קונה משם תבדוק שלכל החלקים יש אחריות ל3 שנים קניתי מהם תמחשב והתקלקל לי פעמים ההארד דיסק והחליפו לי פעמיים לחדש נשרף גם הלוח אם, המעבד, הספק , הצורב ורק על הספק והצורב שילמתי כי לא היה להם ביטוח, ועכשיו גם המסך אבל כבר עברה האחריות
  22. שחקן מצוין לא יודע איך לא החתמנו שחקן כזה רואים שזה לא שחקן של ליגה לאומית והוא שווה הרבה יותר מליגה לאומית איזה טעותת היתה לא להחתים אותו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.