Jump to content

maor24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maor24

1. איךךךךך איךךך שיחררו אותווו כוס עמקק כל הקבוצה הזאת מסיקה זאת הבעיה של הקבוצהה?? השחקן היחיד שנותן הכל בכל משחק ונותן תנשמה אם המצב הכספי כל כך גרוע איך נימני הביא את עזרן החתכת אפס הזה בכל כך הרבה כסףף מה חסר את מי להעיף דוקא את השחקן נשמה הזה
  2. למי הוא ימכור??? למי?? בנאדם שלא מסוגל לשים את ה80 מיליון שלוני רוצה על מכבי שלא יבוא כי אם הוא לא מסוגל לשים 80 מיליון על מכבי אז הוא לא מסוגל להחזיק את מכבי בצמרת אין שום בן אדם רציני שרוצה את הקבוצה
  3. חרא של שחקן איזה פוטנציאל ואיזה ביצים שהוא מגיע לשער נופלות לו הביצים שחקן כזה לא יהיה חלוץ בחיים
  4. אני מושפע? חחחחחח תחשוב שוב ותחזור אלי אני כפוי טובה?? נימני אמר שהוא לא רוצה את אותם אוהדים שעשו את הבלאגן נגד סכנין , והוא לא רואה אותם אוהדים מכבי האוהדים האלה הם אלה שנלחמו להחזיר אותו למכבי אז אני כפוי טובה? חחחחח
  5. חחחחחח אתה יכול להגיד שנימני זה לא שחקן מעל המועדון? ואתה רוצה עובדות? 95,96 שנימני עוד היה חלק מהקבוצה לקחנו אליפויות זיינו תליגה ברגע שנימני התחיל לצבור כוח במכבי אנחנו לא אותה מכבי מי יכול לדבר עם נימני היום במכבי?? לנימני יש כוח גדול במכבי שאם הוא רוצה הוא יכול להעיף גם את לוני וגם את מאנה ביחד
  6. עם נמני היינו קבוצה גדולה כשהוא היה חלק מהקבוצה ברגע שנימני הפך להיות שחקן מעל המועדון אנחנו לא קבוצה גדולה ויש לזה עובדות
  7. בחיים לא נהיה קבוצה גדולה כל עוד נמני על המגרש
  8. יש לי ביטוח על החלקים האלה ל3 שנים הם חייבים להחליף והם החליפו אז למה שאני יתלונן?
  9. הם החליפו לי 3 הארד דיסקים, לוח אם, מעבד בלי ששילמתי שקל
  10. אח שלי מה אתה דואג את העונש שלהם הם יקבלו מלמעלה
  11. איזה 5 אלף ?? רבע מזה הם לא מקבלים מה נראה לך מעניין אותם הכסף ?? מעניין אותם העולם הבא שלהם.. אתה יודע מה ההבדל בינך לבינם? הם יהיו בגן עדן אתה בגהנום
  12. מי אתה בכלל שתדבר ככה על רב כל כך גדול מה אתה לא מתבייש
  13. מה עם ויקי פרץ? הוא גם הולך הביתה או שהוא נשאר ?
  14. כבר היום צריך לפטר את אלי כהן מחר בבוקר ניר לוין בקריית שלום רק ניר לוין לא תהיה אליפות השנה, מקסימום גביע, תנו לראות כדורגל
  15. אלי כהן יבןןןןןןן זונהההההההההה יבונקריסט בן זונהההההה לך הביתהההה לך מפה לךךךךךךךך לוזון יבן אלף זונהה מתי תמות כבר מתי
  16. אלי כהן הביתה ניר לוין למכבי נמאססס , רוצים לראות כדורגל
  17. רואים שקאלה זה לא אותו קאלה שהיה במכבי קאלה בביתר חסר ביטחון מקווה שיבריץ יותר טוב ממנו
  18. שיעוף מפה הבן זונה הזהההה כל יומיים צריכים לשמוע שהוא רוצה לעזוב תמועדון אין לו כסףף אז הוא מחפש כל יום תירוץ למה לעזוב תמועדון נראה לכם שבאמת זה קשור לקופמן? רק בן אדם אומלל עלוב ומסכן יעזוב בגלל שמישו אמר עליו ככה וככה
  19. אני דווקא אוהב תשחקן הזה שחקן נשמה חבל שיעזוב
  20. הפסדתי 3-2 בהארכה אחרי שהובלתי 2-0 איזה זיןןןןן יאללה חבל שלא עליתי עם החלוצים הטובים שלי חשבתי שאני יפסיד בדוק אבל כמעט ניצחתי
  21. במה עדיפים כל הזבלות שהביאו כ"חיזוק לספסל" כמו יפרח , רומן וכל החארות האלה על שחקן נשמה כמו ארז מסיקה? שלא יגעו בו
  22. היום אבל רודי חדד אמר בכלל שמכבי לא דיברו איתו מאז
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.