Jump to content

maor24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maor24

1. שיביאו את הבלם הברזילאי הזה מפוליןן , רכש לטווח ארוך מה הם חשבו שהם יביאו שחקנים בשתי שקל יאללה שישימו כסף על האמריקאים זה יפתור לנו את בעיית הישראלים
  2. שאתה מנהל מו"מ עם שתי שחקנים כבר חודש ולא בודקים אופציות אחרות אז מכבי בבעיה
  3. כבר חודש יש מו"מ עם ברנסטיין ופילהאבר חיפה רצו את לימה ובלי הרבה בלאגן הכל נסגר חבל שלא בודקים אופציות אחרות לא נראה לי שמתאים לנימני להיות ג'נרל מנג'ר...
  4. נשמע שחקן ענק אבל מה הולך להיות עם הזרים? יש לנו עכשיו 3 זרים , עד שהאמריקאים והצרפתי יקבלו אזרחות זה יהיה לקראת סוף העונה ועכשיו הבלם לא מבין מה הולך
  5. ווואייי לפי הסרטון שהבאתם פה זה חתכתתת שחקןן בן כמה הוא בכלל? הוא נראה ילד בסרטון
  6. עוד החטאה שלו עזרן יכלבבב על מה שילמו לך כל כך הרבה כסףף? היינו צריכים לתת להם עכשיו 2 לך הביתה אפסס
  7. צודק בכל מילה במקום לעשות לרוני מאנה את המוות, מקללים את לוני שצודק בכל הסיפור הזה...
  8. לוני צודק בכל מילה את כל האשמות והקללות תפנו למאנה מה הבעיה של הזבל הזה ללכת לבורר
  9. חבורה של שרמוטותתתת גועל נפש של משחק כמה חיכיתי לדרבי הזהה הייתי בטוח שהולככים לזיין אותם למהההה כוסעמקקק למהההה מקום אחרוןןןןןןןןןןןןןן
  10. הוא גנב לליאור נרקיס תשיר לפי מה שהבנתי הוא הולך לתבוע אותו
  11. מה אתם מאשימים לי פה את אלי כהן וניר לוין? מי בנה תקבוצה? מי החליט להביא את עזרן ב800 אלף דולר במקום להביא קשר אחורי נורמלי ובלם ? אבי נימני...
  12. maor24

רן סגל

http://www.hidabroot.org/Site/ProDetile.as...&SubID=9030
  13. מתן אחי תחליף אותי האינטרנט עושה לי בעיות פתאום כל דקה מתנתק
  14. מאור 206482581 ריאל יכוול לארח
  15. אין אף אחד רציני שרוצה את מכבי תבינו את זהה גם אם לוני ימכור ברבע מהסכום שהוא רוצה נקבל בן אדם שיעמיד תקציב לא יותר גבוה ממה שיש עכשיו
  16. תאשימו את נימני , הוא זרק אותו על עזרן לא הפריע לו לשים 800 אלף דולר פלוס משכורת של 200 אלף דולר לעונה אבל למסיקה מפריע לו לשלם את מה שמגיע לו כאילו ייני רומן וכל האפסים האלה שווים יותר ממסיקה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.