Jump to content

maor24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maor24

1. רק שלא יגמור את העונה יש עוד פלייאוף שלם עכשיו לתת את הכל בליגה שזה לא יברח לנו
  2. אבי נימני זיין אותנו לא פלא הוא כבר אמר שהוא הפך לסוכן ופרשן הוא התנתק מהעבר
  3. הלוואי שאני טועה יש להם מזל של אלופים שישרפו הגמלים האלה לא יודע מאיפה הם צצו
  4. תגיד לי אתה רואה תמשחק בכלל מהרגע שזהבי יצא הפסקנו לשחק הפסקנו עם הלחץ מאמן של הביצים שלי
  5. עם אוסקר היינו עולים סוזה הפסיד תמשחק עם החילופים המטומטמים שלו
  6. יש אלוקים בשמיים שרואה הכל ועושה צדק
  7. איזה טעות שחקן זריז ומהיר עד שהתחיל להראות משו ממה שהוא יודע שיחררו אותו חבל שלא נתנו לו הזדמנות יכל לעזור לנו מאוד טעות גדולה
  8. יוסי שבחון 2 לפי איך שזה נראה זה הולך להיות נפילה
  9. אני בקושי מגיב פה אבל הפעם זה הכרחי דיברו על שמות גדולים ובסוף הביאו לפה בדיחה עונה הבאה עם הכשלון שיגיע גולדהאר כבר לא ישאר פה עצוב מה שנהיה
  10. אבי נימני עשה הרבה טעויות העונה אבל הוא היה חייב לסיים את העונה הזאת פיטורים באמצע העונה לא יועילו בכלום 2 תוצאות לא טובות אם המאמן החדש וכל הקהל כבר יקרא לפטר אותו חבל שהסמל הכי גדול מפוטר בצורה כזאת, הוא חייב להשאר במערכת אם לא בתור מאמן אז בתפקיד אחר אבי נימני חייב להשאר במכבי
  11. באנינג הזהה צב מה זה האיטיות הזאת סידיבה היה דווקא טוב מאוד חבל על הגול המטומטם שספגנו
  12. נתנו להם תמשחק קבוצה עלובה בלי כבוד פותחים רגליים כמו זונות נותנים לחיפה תאליפות
  13. יאלללה הביתה שחקן גדול לא חייב להיות גם מאמן גדול כמה שאני אוהב אותו תתחילו לקלוט אבי נימני לא מאמן לא בנייה ולא נעליים אין פה כלום
  14. בידיעות רשום שמכבי ויתרה על לאורן.. כנראה ששחקן כמו לאורן לא טוב מספיק בשביל אבי
  15. אבי רצה את רביבו אז כנראה שהוא חיפש קשר התקפי למרות שלא נראה לי שזה מה שאנחנו צריכים.. חייבים בדחיפות בלם. לאורן יכול לשחק כבלם ובעוד מספר עמדות על המגרש. חייבים להחתים אותו.
  16. אם מאמן אחר היה מביא אותו כולם היו יודעים איך כולם היו מגיבים אבל בגלל שזה אבי אז מחליקים.. אם כבר שוער אז שישימו את השוער של הנוער מייק חן גם ככה העונה הזאת הולכת לזבל
  17. אין לנו מאמן שחקנים זבל בעלים שעוד לא החליט על תקציב אולי דוקא יצא לטובה שהגדילו תליגה......
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.