Jump to content

maor24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maor24

1. בוס חייב להחליף את דור פרץ היה עציץ כל המחצית
  2. שבאר שבע שיחקו נגדם ראיתם שליטה מוחלטת שלהם ביתר לא יכלו לעשות כלום איתנו זה נראה שכל התקפה שלהם יכולה להסתיים בגול אנחנו לא במשחק
  3. אחרי ששמענו על זה שניסו להחתים את שרי קצת מבאס לשמוע שהוא חוזר אבל אני די אופטימי לגביו . מה יש להפסיד
  4. בן אלף זונוץ הברדה הזה לא יכול לראות אותו כבר
  5. הם לא מאבדים נקודות הבני זונות
  6. אם בעתיד אפשר לרשום אותו כישראלי זה ענק לגבי מדוניאנין אני חושב שבקבוצה של היום הוא יכול להיות גדול. הבעיה זה שהוא בעיתי, משחק אחד על הספסל וכבר יכול להתחיל לעשות בלאגן
  7. קיוויתי לשם יותר גדול . נקווה שגורדי יפגע הפעם
  8. נווקאמה אף הגנה לא מצליחה להתמודד איתו שחקן גדול
  9. איך גורדי פספס אותו איךךךךךךךךך
  10. איזה קבוצה הם בנו הגמלים נווקאמה ואוגו הזרים הכי טובים בארץ
  11. אין לי מושג איך לא הביאו את נווקאמה הזר הכי טוב בליגה איפה הוא ואיפה בן חיים
  12. איפה כל הטמבלים שסיפרו שרארוניץ זה שחקן והוא יכול להיות הברקה ולנמכר אחרי שנה במיליונים . שורה תחתונה הוא שיחק כמה דקות מאז שהוא בא. שחקן עם היסטוריה של פציעות עם רקורד לא משהו בכלל . הגיע לקבוצה שחייבת חלוץ . חוץ מזהבי אין פה אף אחד שיבקיע. לא מביאים שחקן זר לעמדה כל כך חשובה ומהמרים על אחד כזה
  13. היו זורקים את ה3 מיליון האלה על דאבור חבל
  14. כמה הוא דיבר שיכל לשחק שם 7 שנים בסוף עושה פדיחות רק שלא נובס
  15. מנצחים היום .. הווינר חתך את היחס בחציי כוס אמא שלהם
  16. ומהתרשמות ראשונית השוער נראה מעולה
  17. איזה שחקן הוגו אי אפשר לחטוף לו חיה הלוואי היה אפשר להביא אותו
  18. אם שפונגין שמאלי יפתיע אותי מאוד אם לא יגיע מגן שמאלי זר
  19. חחחחחחח פרימו האפססססס מכבי הביאו לו כובע טמבל
  20. וואלה אני מבחינה מקצועית מבסוט מההחתמה מאוד אבל כואב הלב על חואן פבלו. לא היו צריכים להאריך לו את החוזה מלכתחילה, אני קורא את מה שהוא אומר וכואב עליו
  21. מי אתה בכלל אח שלי אתה יכול לא להסכים איתי אבל הדעה שלי שחוץ מאיגיבור כל הזרים שלנו פח ולא סתם שעכשיו מחליפים אותם . הלוואי ואני טועה והחלוץ הזה שווה משהו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.