Jump to content

maor24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maor24

1. פיייי איזה עונה פח הולכת להיות
  2. בלעדיו אנחנו כלום שיהיה לו המון בהצלחה מגיע לו מכביסט
  3. תמכתי ברייכרט בראדי בורמוט אבל את בניון אני פשוט שונא לא זכור לי שחקן שכל כך לא רציתי שיגיע
  4. אסור להחזיק אף אחד בכוח אם הוא רוצה ללכת שיתנו לו ללכת אחרי כל מה שנתן
  5. שמועות חזקות על טיבי בחיפה טוואטחה במכבי אסון
  6. כוס אמא שלו כמה אני שונא את הבכיין הזה נזק יותר מתועלת
  7. בניון בוזגלו נראה לי מתבשל פה משהו וזהבי עוזב
  8. קרויף ממשיך עם ההחלטות ההזויות שלו כוס עמקק 140 מיליון שקל וחוץ מזה אין שחקן אחד שיודע לבעוט לשער זה חיזוק או חילוש
  9. חוץ מהשוער את כולם הביתה
  10. הגיע הזמן לשחקן מצד ימין שמסוגל להבקיע ולא בועט כמו ילדה
  11. 3 שנים שזהבי מחזיק אותנו על הגב והוא לא מביא אף שחקן שיכול לעזור לו אין זרים היה לו העונה אפשרות להביא את וואקמה בן סהר גאדיר צדק הוא בחר לא להביא אף אחד ורואים את התוצאות של בבחירת שחקנים שלו והשחרור ההזוי של ראדי שנתן לבאר שבע את האליפות מיצה את עצמו יאללה
  12. המאמן הכי פח שהיה פה שיזדיין להולנד בחזרה
  13. אם בדרך נס ניקח אליפות זאת תהיה האליפות הכי מתוקה אני רוצה מחר חגיגות ספונטניות אמן אמן
  14. כמה הייתי רוצה שנעזוב אחרי אליפות איזה באסההההה
  15. אם זה באמת אפשרי שיתנו 100 אלף יורו לכל שחקן סכנין אם יוציאו תיקו וללחוץ כל יום בתקשורת שסכנין הולכים למכור את המשחק אחרי שאמרו שהם רוצים שבאר שבע יקחו
  16. אם היינו מנצחים את רעננהה היינו עכשיו במקום ראשון כשהכל תלוי בנו לא להאמין לא להאמין זה נהיה יותר כואב
  17. ברק בדש זיין לנו תצורה לא להאמין
  18. האיצטדיון המסריח הזה לא ירגיש אף פעם בית אי אפשר להשוות את זה לבלומפילד וזה יעלה לנו בנקודות
  19. מדויק חוץ מזה נוסא היה חסר לי
  20. יביא לנו אליפות אם יש לי תקווה היא נשארה רק בקבוצה שבאר שבע לא הצליחה לנצח הסיכויים לא יתנו אנחנו לא תלויים בעצמנו אבל יש לנו שחקן משלנו במכבי חיפה והוא יזיין את באר שבע . במחסור הסיום יוסוף אבו קסיס יתן תמשחק לבאר שבע ושתיהם עוד יבכו בסיום. יש בנו אמונה עד שזה לא נגמר זה לא נגמר
  21. איזה חלום זה יהיה להגיע לגמר ולזיין שם את חיפה ואז לזיין את באר שבע בבלומפילד ולחגוג אליפות בסיום עונה נגד חיפה
  22. לוקח את פריצה עכשיו איך שהוא עליו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.