Jump to content

maor24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maor24

1. שיכניס את יצחקי גולסה מישהו שיכול לעשות משהו למה הוא מחכה
  2. אין מי שיתן גול אורלנדו האפס הזה חוץ מלעשות פאולים מה הוא יכול לעשות
  3. שיעלו ויזיינו את השונאי ישראל המזדיינים האלה
  4. לא שווה שום ניסיון קיבל מספיק הזדמנויות אחד השחקנים הגרועים שנחתו פה
  5. אורלנדו סה בשיא שלו עכשיו למכור שהמניה בשיא
  6. חבל שלא נשאר בשנה שעברה עם רגל אחת הוא יותר טוב מסה וראדוניץ
  7. אוביידו הראה זה לא השחקן שסגר במכבי לפני שנתיים ?
  8. כמה הוא גרוע מה גורדי מצא בו שהביאו אותו בכל כך הרבה כסף הקבוצה נואשת לחלוץ טוב
  9. אין מה להאשים את השחקנים יש פה מישהו שלא רוצה לעבוד ועושה טובה שהוא נשאר יש פה קבוצה שלמה בלי שחקן אחד שמסוגל להבקיע
  10. אני מקווה שאחרי המשחק הזה קרויף יזדיין מפה יחד עם הזרים שלי
  11. אין בנו כלום איזה קבוצה חלשה ב120מיליון שקל לא יאומן
  12. הוא בא לגולדהאר רק בדרישה שישחרר אותו ואז מתלונן למה הוא הסכים לשחרר אותו שילך לעשות חמוצים בסין לא פחות ממה שערן נתן למכבי , מכבי נתנה לזהבי לא פחות גולדהאר זה בעל הבית מתנה
  13. כל מילהכל האהבה שהייתה לי אליו נעלמה
  14. מכבי עושים בשבילו יותר ממעל ומעבר מכבי היתה לפניו ותהיה אחריו לא אוהב בכלל את הסחיטה המגעילה הזאת
  15. בסוף הוא ישאר זה שקוף ממש לא אוהב את ההתנהלות הזאת של זהבי מזכיר לי את נמני בזמנו עם הסוכן המהולל
  16. 3 מיליון יורו זה סכום פסיכיייי תוסיפו לזה את המס זה אומר 6 מיליון יורו לשחקן בליגה הישראלית לשנה . הייתי מת שישאר אבל הסכומים האלה מופרכים לגמרי סוגר לגמרי את התקציב
  17. מההתחלה זה הריח לי כמו ספין בשביל לפתוח לזהבי את החוזה גולדהר זה הבעלים הכי טוב שקיים אם הוא באמת פותח לו את החוזה לסכומים כאלו ( מה שלדעתי לא מוצדק אף שחקן בליגה הישראלית לא שווה 3 מיליון יורו) זה רק מוכיח כמה הוא אוהב את מכבי
  18. היתה. לו שנה שלמה להתכונן לעונה הזאת לעקוב אחרי שחקנים לסגור דברים מוקדם יותר למה אחרי שידוע כבר חודש לפחות לפני סיום העונה שבוס עוזב הגיע לפה מאמן בדקה ה92 . למה אין כבר שחקנים סגורים כי בלי ערן אנחנו כלום למה הזרים הפח אשפה האלו עדיין איתנו אולי חלק לא יאהבו את זה אבל הבן אדם כבר שנתיים לא עובד העיקר הוא בוכה על מגבלת הזרים כשמה שהוא מביא זה פח אשפה אחד גדול. חוץ מראייקו שיוקאנוביץ הביא צריך לזרוק את כולם הביתה מצידי שילך הביתה
  19. אם חיפה מצליחים להביא שחקן ששיחק במונקו וולאנסיין אז שיפסיק לזיין תמוח שזרים לא רוצים לבןא לפה אם הוא לא יהיה מקובע על שוק ספציפי אפשר להביא לפה חמש זרים בכמה רמות מעל החומר הקיים . מה הבעיה להביא זרים טובים אני לא מצליח להבין במיוחד עם הכסף שיש
  20. להרים לו פסל בקריית שלום השחקן הכי גדול שדרך כאן נתגעגע
  21. המעבר לנתניה העזיבה של זהבי המאמן בחירת השחקנים של גורדי מרגיש כמו סוף של תקופה אדירה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.