Jump to content

maor24

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by maor24

1. קישור של ייני ודור פרץ זה קישור של הפועל עפולה היה עדיף לעלות עם מרסלו דור פרץ שחקן של הביצים שלי
  2. לא מבין את ההחתמה הזאת אין קישור אין קיצוני ואין בלם על מה מוותרים ?
  3. אין לו שום מקום בקישור חייב לשם זר קרנף לא זוכר מתי היה לנו קישור כל כך רך
  4. 2 גולים עצמיים עם בעיטה על שחקן הגנה שבפוקס נכנסו לרשת אשכרה לקחו לנו את המזל כמה לא מגיע להם
  5. זיינו אותם חזק למדו אותם טוב משחקים נגדם חזק ויש להם כמה שחקנים מעולים איזה הבדל בין לודוגרץ של היום לשבוע שעבר
  6. עטר יהיה פה השאלה באיזה מחיר שחר רוצה לעקוץ כמה שאפשר
  7. באמת חבל שלא נתנו לרמון הזדמנות אמיתית בוידאו שלו הוא היה נראה יותר מרשים מכל המועמדים האחרים
  8. שיחליף סוכן כבר אין לי מושג מה הוא עושה פה עדיין הוא שווה פי כמה ממה שנוא מרוויח הזוייי
  9. אני לא בטוח שזה מה שאנחנו צריכים זאת עמדה קריטית הלוואי ואני טועה
  10. בעד תלוי בסכום בחיים לא יותר ממיליון ואת אזולאי הייתי משאיר
  11. כואב הלב אין מה להגיד הוא היה צריך לסיים פה את הקריירה גם בעונה הזאת הוא החזיק לנו את הקישור , הוא העלה אותנו לפליאוף הליגה אירופית הוא הנשמה של מכבי אי אפשר להבין
  12. לא מזמן שאלו את נמני כמה אליפויות לקחת במכבי וכמה גולים הבקעת וענה שהוא לא זוכר אין לו סנטימנטים למכבי תבינו
  13. גמרו לנו על הקבוצה חוזרים לשכונה שהייתה לפני עידן קרויף חוזרים על אותה טעות שעשו עם ראדי אלברמן זה סמל אלברמן חייב ללבוש צהוב המכות לא מפסיקות לנחות עלינו
  14. הביתה ביחד עם המאמן המסכן הזה שהוא הביא
  15. יש יש יאללה הפועל חייבים לרדת אני רוצה לראות אדומים בוכים היום יאלללללההה
  16. לא רואה אותנו מוציאים שש משש נגד ביתר וחיפה להערכתי הסיכויים 70-30 לבאר שבע
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.