Jump to content

אופק בן ציון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אופק בן ציון

1. הפולחן הזה שנוצר, תרבות העידוד הזאת שמעמידה את הארגון לפני הקבוצה היא הזויה.

אנשי הגדר, המנהיגים ביציע הפכו שיכורים מכוח וטועים לחשוב שהם גדולים יותר מאיתנו הקהל וגדולים יותר ממכבי.

אז לא - אתם לא. איך יכול להיות שאיש גדר עושה זין לקהל? ששרים שירים דווקא נגד הקהל שלנו? איך יכול להיות ששחקן יורד בדמעות בגלל שיר מסריח, שבטח לא עליו בנוי העידוד של מכבי ואף אחד אפילו לא ירגיש אם ייחסר? מה שווה שיר אם הוא מפריע לשחקן בקבוצה שלנו? אתם לא מבינים שזה מתנגש עם כל מה שאנחנו מנסים לעשות?

תזכרו שאנחנו באים מתוך אהבה למכבי, מתוך רצון לתמוך בה, לעזור לה. מחוץ ליציע תשירו, תשנאו ערבים, לכו תעשו תג מחיר מצידי. אבל תשאירו את זה בצד ביציע, למען מכבי. בבקשה.

2. טוב אחי זה ברור לכולנו ששטרית לפחות כרגע לא מספיק טוב למכבי.

מאוד חסר ביטחון, השיחרור של סאלם היה מטומטם מה גם שהוא לא מקבל משכורת גבוהה במיוחד ולא הביאו במקומו מחליף.

עכשיו נשארנו רק עם שטרית כלומר שאין אפילו תחרות על חולצת ההרכב.

3. אתם חושבים שרונאלדיניו הכי גדול (מבחינת טכניקה) בכל הזמנים בגלל שלא ראיתם את אלפרדו די סטפאנו בפעולה

אומרים שגם ג'ורג' בסט היה מדהים בקטע הזה.

חבר שלי שראה כמה משחקים שלו אומר שהוא הדבר הכי מדהים שהוא ראה, וכן, הוא ראה את רונאלדיניו.

4. קבלו מה מילאתי אתמול:

קרנות ארסנל/אייאקס - 1... תפסתי! (1 = 0-8 קרנות במשחק, היו בדיוק 8) יחס : 2.8

אייאקס +1 - ארסנל X .. תפסתי! (שארסנל תנצח בהפרש של שער 1 בדיוק, ניצחו 2-1) יחס : 3.35

פנאתינאיקוס - ורדר ברמן +1 - X - תפסתי! (שפנא תנצח בדיוק ב1, ניצחה 2-1) יחס : 3.4

ליל - ויאריל X (צדקתי.. היה 0-0) יחס : 2.8

יובה - ראפיד 1 (צדקתי, יובה ניצחה 3-0) יחס : 1.15

ו...................

קרנות ברצלונה/אודינזה 1 (שיהיו 8 קרנות ומטה..)

ודקה 89 הייתה הקרן ה9! ואני כולי בבאסה!! יחס : 2.85

סכום זכייה כולל (שבלי הקרן המז**נת הזאת הייתי לוקח..) :

מ20 שקל : 5853

באסה! :huh:

5. לא חושב..אני חושב שהוא בכלל לא בהשאלה...נראה לי שהוא לא חוזר למכבי בכלל

אבל ממש לא בטוח

מכבי חייבת לשים עין על טוטו תמוז שהולך להיות כישרון ענק..וכמו שאננחנו מכירים את מכבי שלנו היא תפספס חלוץ משו שמאוד חסר לה..חיפה תקפוץ על המציאה וגברי לוי יעביר כמתנת יומהולדת ליעקב שחר את החלוץ ושחר יתן לו במתנה איזו הונדה מפוארת

לגבי אמבמבה : הוא בהשאלה לפ"ת, עם אופציה לרכישה בסוף העונה. זתומרת, שאם הוא יראה סוף סוף שהוא שחקן טוב, הם יקנו אותו בסכום נמוך מאוד יחסית (לא זוכר כמה..) ואם הוא שוב יהיה אותו אמבמבה מהעונה שעברה, אנחנו נתקע איתו עוד עונה...

לגבי טוטו תמוז => באמת כישרון ענק. אבל למכבי הוא לא יבוא. שקוף שהוא יעבור לחיפה.

6. אני תמיד אוהב למלא קרנות למטה.. יעני קרנות ולסמן 1.. זה תמיד פוגע!

וחוץ מווינר.. אולי כדאי לך לנסות לשים טוטו עולמי, הוא ממש קל הפעם.

בווינר כדאי לשים:

28 אטו -רונלדיניו 1 (2.4)

48 קוראני שבצ'נקו 2 (2.95)

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.