Jump to content

מושיקו נ.

משתמשים רשומים
    1,249
  • Last visited

4 Followers

About מושיקו נ.

• Birthday 30/03/1989

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. אם מישהו מחפש מכונת תספורת מעולה, חדשה מהחנות שלא השתמשו בה אפילו פעם אחת שידבר איתי. http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=777352 לא תמצאו זול יותר!
  2. הורידו את השידור במחצית איפה יש שידור למחצית ה2?
  3. טוב אחי סבבה. לא רואה איך זה תורם לנושא אז נעצור פה.
  4. וואלה אני אגע בכמה נקודות א. לגבי מה שאיתי כתב - אם אתה בא לקבל הערכה, טפיחה על השכם ושיגידו לך כמה אתה תותח אז זה לא פה, וזה לא בשום מקום אחר בצבא. אתה רוצה לתרום? לעבוד קשה? לקדם את הגדוד או את היחידה שאתה נמצא בא? מעולה! אבל אתה לא צריך לצפות לתרומה ולהערכה ושיגידו לך כמה טוב שאתה שם.בטח ובטח שזה לא לקרוע את התחת לחינם. לגבי אורך המסלול - הוא ארוך כי הוא כולל את כל התכנים הרלוונטים שאתה צריך כדי להגיע מוכן לגדוד - הוא כולל סיפוחים בגדודים, הוא כולל קורסים פיקודיים כמו מ"כים וקק"צ להב, הוא כולל קורסים מקצועיים וכו' וכו' ב. איתי תסלח לי עם כל הכבוד אבל מה שרשמת זה הבדיחה. במיוחד בתור אחד ש"זיכה" את הקשר"ג שלו בוואחד תחקיר ובסוף הודח מתפקיד סמל אז עזוב אחי. לגבייך ניר - לא משנה אם תהיה קשר"ג, קמ"ן, מוד"שניק או כל דבר אחד. הבנאדם עושה את התפקיד ולא ההפך. ז"א שאם באופי שלך תהיה סמרטוט לא משנה התפקיד שתעשה אתה תהיה סמרטוט. ואם תהיה רציני ועם ראש על הכתפיים אז התפקיד שלך יראה בהתאם. לגבי מה שאופסימיסט כתב- א. לגבי אורך המסלול נגעתי. לגבי זה שחיילים יותר וותיקים זה חרטא ופה נכנס הקטע של האופי שלך כמו שנגעתי בסעיף ב' הקודם. גם אם הוא שנה פז"מניק ממך - אתה המפקד שלו! ומה שתגיד זה מה שיהיה. ולגבי קציני המטה אני מבטיח לך שזה חרטא בלגית מה שאופסימיסט כתב. דבר איתי. סלאמתק יש משחק היום.
  5. וואלה תודה לכולם אין עליכם! נתראה בשבת
  6. איפה אני מוצא שידור למשחק? אין טלוויזיה
  7. וואלק אצלנו כולם בדפוק חוץ מאיזה 4 אחלה עבודה ארז!
  8. קודם תקבל את המנילה אחרי זה נהיה יותר חכמים.. מה הפרופיל שלך ד"א? בבוא הזמן אם עדיין תצטרך מידע דבר איתי
  9. מלך! מזל טוב ועד 120 אתה עוד חייב לי כמה דברים אה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.