Jump to content

barMta

משתמשים רשומים
    92
  • Last visited

Everything posted by barMta

1. מחפש עבודה באזור השפלה.. מודיעין, רמלה, רחובות צומת לטרון והאזור. יש לי 16.. ופנקס עובד. נייד-0509056321
  2. בשבוע שעבר החליטה מועצת העיר תל אביב לבטל את התוכנית העתידית להריסת אצטדיון בלומפילד ועל שינוי תוכנית המתאר כך שיקבע בה כשטח למבני ציבור - מתקני הספורט. באצטדיון משחקות כיום שלוש הקבוצות התל אביביות בליגת העל. הכוונה הייתה לייעד בתוכנית המתאר את השטח לפיתוח אזור תעסוקה ומסחר עתידי משולב מגורים. במקומה האצטדיון ישופץ ויקורה. יתווספו לו שטחי תפעול, מסחר ופעילות נלוות וכן הגדלתו עד 18 אלף מושבים ובוצעה התאמתו לתקני אופ"א כך שיוכל לארח משחקי ליגת האלופות. החלופות היו הקמת אצטדיון חדש של כ-30 אלף מושבים באזור פארק הירקון או פארק בגין. עוד קודם לשינוי תוכנית המתאר, החל תהליך שיפוץ האצטדיון, שהחל לפני כשלוש שנים ונועד להתאים אותו לאירוח בינלאומי בקטגוריה 4 של אופ"א. השיפוץ כלל תוספת מושבים על חשבון שטחי מזנונים ל-14,700 מושבים, החלפת המושבים באצטדיון ומספר מערכות חדשות. בתחילת 2011 אישרה מועצת העיר תקציב להמשך השיפוצים בסך 5 מליון שקלים מוך 20 מליון שיושקעו בשדרוג האצטדיון עבור מערכות חדשות של תאורה, כריזה ותקשורת, שערי חירום וכניסות רכב, מערכת כרטוס וספירה הנדרשת מעתה בכל האצטדיונים, שדרוג מערכות הבקרה והאבטחה עם מצלמות במעגל סגור. כמו כן יבנו ארבעה חדרי הלבשה, חדרי ציוד, אולם מסיבות עיתונאים, חדרי משקיפים ושופטים, חדרי בדיקות ועזרה ראשונה ותחנת משטרה מתחת שער 9, לפי תקני אופ"א. הגדלת היציעים בכ-3,000 מושבים מ-14,70 כיום ל-18 אלף מושבים. עיקר השיפוץ יחל עם סיום העונה הקרובה בקיץ 2012, כאשר הפועל ת"א, מכבי ת"א ובני יהודה יעברו לשחק באצטדיון רמת גן ובאצטדיון המושבה החדש בפתח תקוה. התוכנית כוללת הגבהה של היציעים הדרומיים והצפוניים לגובה היציעים המערביים והמזרחיים. חלק זה יסתיים בתחילת 2013, עבור אירוח יורו 2013 לנבחרות צעירות עד גיל 21. לאחר הטורניר מתוכנן שלב נוסף בשיפוץ האצטדיון שיכלול שדרוג חזות המתקן בדומה לשיפוץ שבוצע בהיכל יד אליהו - נוקיה וכן פירוק של הגג החלקי הקיים מעל היציעים בין שערים 2-13 לטובת קירוי האצטדיון בגג חדש.
  3. יש לך מושג של מיזה - לחם ארז, ארומה? כדי שאני ישיג תמספר חבל שאני ייסע סתם אני גר לא קרוב ממש ..
  4. וואלה אם זה פעם ב.. לא אכפת לי להגי לרמת השרון וזה.. דבר איתי אחי בר - 0509056321
  5. איפה זה שאטו, מזה אולם אירועים ?
  6. מחפש עבודה באזור השפלה.. מודיעין, רמלה, רחובות ובאזור. יש לי 16.. לפנות אליי בפרטי
  7. טירווףףףףףף יאלללה בואו נרים את הדר יוסף לשמים !! כולם לבואא !!
  8. http://www.one.co.il/Article/193064.html תודה לאל אין כמו בלומפילד !!
  9. וואלה לא צעקתי ביזיון אבל מצד שני גם לא עודדתי, נמאס כמה אפשר לקבל יריקות מהשחקנים בפרצוף, רוצים לראות מלחמה, שייתנו את הכל !!
  10. תן לי מספר שלך, אני כנראה רוצה ..
  11. רק אל תישברי לי ת'לב כי מושיקו לוגסי עשה טעות, התנצל - נגמר אל תהרסו אותו מכביסט אמיתי !!
  12. קפוצון בן זונה , גם אני קניתי .. יש את כל המידות , תבואו [=
  13. בפנים ובטירווףףףף , יאללה מכבי מלחמה תבואו הולכים להרים את עכו באוויר !!
  14. למישהו יש הורדה של של גרסה מלאה של המשחק ?!
  15. הם אומרים שנדפקתי , ואומרים לי שגם השתגעתי .. איך מכל הקבוצות פה אני דווקא בחרתי מ-כ-ב-י שער 11 אתמול במבול , אין מילים היה מטוורףףףף !!
  16. מישהו נוסע מחר אחרי המשחק לאיזור המושבים בשפלה ?!
  17. אני מברר לך יש אולי סיכוי שיהיה עוד כרטיס ...
  18. מצטער אחי הרגע סגרתי אם מישו .. על שניהם. אם אני שימע על מישו שמוכר אני ידבר איתך ..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.