Jump to content

Semper Fidelis

משתמשים רשומים
    11
1 Follower

Recent Profile Visitors

10,338 profile views
  1. לא מבין במפרטים וכל השיט הזה עד כדי כך, אבל אני יודע שהוציאו מקבוק פרו חדשים והם אמורים להיות ממש מפלצות, נראה לי שכדאי לך לבדוק אותם. וקשה לי להאמין שהבלאק פריידי ישפיע איכשהו על מחירי מקבוק
  2. ביציע הכבוד יושבים אנשים תרבותיים שיודעים להתאים את עצמם לנורמות של הציוויליזציה, ובשאר היציעים יושבים חיות רעות שלא יודעים להוציא משפט מהפה שלא כולל בתוכו קללות מלוות בנתזים של קליפות גרעינים. זו בגדול התפיסה
  3. למרות ההודעה שלמעלה, מוודא שוב- אין הנחה למחזיקי הכרטיס ברכישת חברות במועדון פוראבר כמו בעונות קודמות?
  4. סמל מזעזע, חאפרי, מתעלם מהמורשת של המועדון (בצבעים, ובזהות הלאומית) וחוטא למטרה על הפנים. באלי לבכות
  5. מהגדולים שבגדולים. נוח על משכבך בשלום, אגדת מכבי תל אביב
  6. אני לא מגזים, כי מי שקורא פה כמה שנים יודע שהנושא הזה בדמי, ואני כבר שנים מנסה לקדם אותו בכמה צינורות. לכן, עד שעושים מהלך של שינוי סמל, משהו שקורה בתדירות של עשרות שנים, מרגיש שזו בכייה לדורות לפספס את ההזדמנות המדהימה הזו. הגישה של ״זה לא מציאותי״ זו בדיוק הבעיה. למה זה לא מציאותי? מי קבע?
  7. סורי על הפארטי פופריות, אבל הסמל מזוויע יש לכם משימה אחת, לקחת את הסמל היפה בעולם, בעל המטען הרגשי וההיסטורי המרגש בעולם, שאוייר בצורה על זמנית ומופתית, ופשוט לשים אותו על הפאקינג חולצה הקדושה בעולם ולא לגעת. איך מזה הגיעו לקיא הזה?
  8. טופ 10 משחקים שנכחתי בהם בקלות פאקינג גביע על הראש של הפועל בגמר בבלומפילד, הארכה דרמטית, עונה משוגעת של התקפי לב, אווירה משוגעת עם מיליארד אלף אבוקות, השרמוטות מתחרפנים על הספסל בדקה 120… איך אפשר לחשוב אחרת בכלל?
  9. בואו נעשה את זה מסודר ניר קלינגר היה שחקן ענק במכבי שתרם רבות להישגים של המועדון. אף אחד לא שוכח את זה ואף אחד לא בא להקטין ממנו וממה שעשה במכבי. ניר הוא סמל שחקוק באותיות זהב בדברי הימים של מכבי תל אביב, היה ותמיד יהיה. לצערנו, גם כשאימן את מכבי וגם כשאימן קבוצות אחרות, תמיד היה שנוי במחלוקת ועשה המון דברים שגרמו לקהל להתמרמר עליו ולפגוע במעמד שלו במועדון. ושוב, כל אלה לא מורידים ממה שעשה בעבר. כאחד שכותב כאן יותר מעשר שנים ודעותיי ידועות לכל מי שקורא כאן, אף אחד לא יכול לחשוד בי בזלזול בסמלים של מכבי, אבל כמו שאמרתי, ניר עשה הרבה כדי להרוויח את הכעס של הקהל עליו. ומעבר לזה, ברגע שהוא מאמן את השרמוטות מעבר לכביש, הוא בהגדרה הופך לאויב מכבי תל אביב וכל מה שאפשר לעשות כדי לפגוע בעבודה שלו ולהוציא אותו מכליו- מבורך. מי שלא מבין את זה יכול מאד שלא מבין למה צועקים יש כשהקבוצה בצהוב כובשת, הרי גול של מכבי בדרבי הוא בהכרח פגיעה אישית בקלינגר. אתמול ספציפית ניר השתגע לגמרי, יחד עם עוזר המאמן המחבל שלו, והגיע כמעט לעימות פיזי עם אנשי מכבי. הקהל של מכבי עשה את חובתו וקילל אותו. הוא עשה את זה כדי לתת גב לאנשי מכבי, לא פחות מהמטרה, המוצדקת, שהיא לקלל אנשי הפועל ולהטריד אותם במשחק דרבי. אף אחד לא נהנה לעשות את זה, אבל קלינגר הרוויח ביושר את הקללות ואלה כללי המשחק. אם אתה לא במכבי אתה נגדי, לא כל שכן, אם אתה בהפועל- אתה אויב. וכל זה לא מעניין כי קלינגר, ששומע את השיר הזה עשרות שנים, לא באמת נעלב מעצם המילים, (שבסקאלת שירי הנאצה האכזריים שהקהל שלנו יודע להפיק, הן ביי פאר מפחות פוגעניות, מעליבות ומרושעות שיש לנו) וכל הדיבור הזה הוא ספין שנועד להקל עליו בעונש ובסיקור התקשורתי השלילי לו הוא זוכה (וכבר כמעט נעלם) בעקבות מעשיו אתמול. וזה שיש פה אידיוטים שימושיים (לא שאני חושב שמישהו פה אדיוט, זה הביטוי הכי מדוייק פשוט) שאוכלים את הספין ומדבררים אותו, זה בעיקר עצוב ומביך.
  10. לעגו לו על זה שהוא פוזל!!! וואו איזה חציית גבולות!!! שכחתם להטיף כששרו לבן ביטון שהוא מכוער, מום של בן אדם וזה
  11. איפה בטקסט יש משהו שמזכיר ״פעם בעשור״?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.