Jump to content

Ophir 888

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Ophir 888

1. לפני17 שעות , turgi said:

למה?

הבדלי הרמות הפיזיים והמקצועיים בין ליגת העל נערים א׳ לליגה הלאומית לבוגרים הם קפיצת מדרגה גבוהה מדי, אחרי ששיחקת שנה שלמה נגד ילדים בני 16. ועוד אוסקר לא שיחק בכלל עם הנוער…

2. 9 דקות לפני, turgi said:

רויזמן שחקן מעניין, היה חייב לשחק שם כבר שנה שעברה.

לא שאני מתיימר להבין אבל אני חושב שאנחנו באיחור של שנה.

חנציס לפני שנתיים, רויזמן שנה שעברה, גלוך השנה.

חנצ׳יס לפני שנתיים וגלוך השנה רק סיימו גיל נערים א׳ ולא שיחקו בנוער לפני, אי אפשר להקפיץ מנערים א׳ ישר לביתר תל אביב, חייבים לעשות לפחות עונת נוער אחת. רויזמן זה נושא אחר אבל הוא באמת לא היה להיט בשנת נוער הראשונה שלו כמו באחרונה שהייתה השנייה שלו…

3. המון אנשי מקצוע ממחלקות הנוער בארץ ביקרו את פטריק על השבלוניות, הרובוטיות וחוסר היצירתיות שהוא מקנה לשחקני המחלקה. עכשיו אנחנו רואים על מה מדובר רק בקבוצת הבוגרים.

אולי יש סיבה לכך שהוא לא עבד בקבוצת בוגרים בחיים שלו בערך..?

בכל מקרה, הסגל מזעזע ביחס לשנים האחרונות, אני באמת חושב שאם זה הסגל שירוץ בליגה אנחנו נאבק על ״מקום באירופה״…

4. קרלס פויול בברצלונה - שרן ייני במכבי תל אביב. האיש למשימות מיוחדות, תמיד שם כשצריך אותו בכל עמדה על המגרש.

אין סיכוי שלא יהיה חלק מהמערכת ביום שיפרוש...

5. 11 דקות לפני, Keano said:

מי אמר שאחרי גול מהיר נסתגר? 

לא נסתגר כי זה לא הסגנון של פטריק, אבל אם נכבוש גול מהיר חיפה יפעילו מכבש לחצים כדי לכבוש ולהשוות ובאופן אוטומטי אנחנו נלך אחורה. זה לא אומר שלא הייתי רוצה שנכבוש ראשונים כמובן...

בכלל, במכבי של החודש האחרון כל גול זה כמו לידה, הכל קשה, גם פרץ בדרבי וגם סבוריט באשדוד ופתאום גררו דופק מסובבת לחיבורים משום מקום.. בדרך כלל אני אופטימי בטירוף, לצערי היום אני חצוי ונוטה לפסימיות אפילו...

6. On 22.2.2021 at 11:03, hen34 said:

אישית הייתי מעדיף להיות בקבוצה ווינרית שרוצה להיות אלופה תמיד,

מאשר באיזה מכבי פתח תקווה עלובה.

שנה הבאה הוא יהיה חלק מהבוגרת או יושאל לשנה להפועל חיפה ואז יחזור משופשף לקחת אליפות.

מי שלא הבין עד עכשיו את המסלול של מיטש זאת בעיה שלו.. 

עבור מכבי זה ככל הנראה המסלול הנכון, עבור השחקנים לא תמיד. בדיוק כמו שטבח אמר למנור, הסיכוי לקבל הזדמנות בליגת העל ולצאת לאירופה בגיל מוקדם ממכבי פ״ת הוא גבוה יותר מאשר במכבי...

מצד שני במכבי יש לך הזדמנות לזכות התארים ולשדרג את המשכורת שלך בצורה יפה מאוד מה שבאירופה לא תמיד קורה לשחקן הישראלי (אלא אם אתה מפציץ כמו סולומון וזהבי).

7. 15 דקות לפני, המכבייה said:

טופ 32 זה יום חג. תעשי אותנו גאים מכבי...

לגמרי מרגיש ככה. אין לחץ של לפני משחק חשוב בליגה, יש התרגשות ממעמד מיוחד והמוטיבציה היא שונה - לא באים ממקום של חייבים לעשות את זה, כמו בליגה, אלא כי ממש רוצים להתקדם עוד שלב במסע הזה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.