Jump to content

Ophir 888

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by Ophir 888

1. לא יאמן שאנחנו יכולים להבטיח אליפות במרץ. בלתי נתפס...
  2. אני לא בטוח לגבי רמת השחקנים היום אל מול שנות ה90, מה שבטוח ששאר עולם הכדורגל התקדם ואנחנו לכל הפחות עמדנו במקום אם לא חזרנו אחורה. הפערים התעצמו...
  3. כמה ניצחונות חוץ יש לבאר שבע העונה?
  4. בטח לא אוהד ריאל ולא אוהב את ראמוס, אבל לא הגיע הזמן שיבטלו את ההרחקות מצהובים? או לפחות להגדיל את כמות הצהובים שצריך לקבל? זה מעצבן ממש ששחקנים גדולים מפסידים משחקים גדולים בגלל השטות הזאת. רוצה להרחיק שחקן? תן לא אדום.
  5. קבוצות אנגליות קטנות קונות שחקנים ב20 מיליון כי הן לא מצליחות לגדל שחקנים אנגלים ויש שם אחוז זרים גבוה בטירוף, בספרד רוב השחקנים הם מקומיים ולכן לא רצים שם סכומים כמו באנגליה ועדיין הרמה לא נופלת. מבחינת עניין וכיף לראות, כנראה שהאנגלית עדיפה, מבחינת רמה לא בטוח בכלל...
  6. מישהו ביקש לאסוף מקריית שלום וקיבל sms שהוא יכול לבוא לקחת?
  7. הזיה מטורפת. הייתי בטוח במיליון אחוז שקאסמירו יקבל צהוב על התחזות. לא מבין למה השופט לא הלך לראות את זה בטלוויזיה...
  8. ריאל קיבלה עכשיו פנדל הזוי אחרי בדיקה של הVAR. נראה הכי מכור שראיתי אי פעם...
  9. אחי הוא מאמן לברקוזן, ברור שהוא צריך לעבור את קרסנודאר. ואני דווקא תומך בוס והכדורגל שלו...
  10. זה ישנה את המשחק לגמרי, כבר לא יהיו דחיפות ותפיסות ברחבה ואם יהיו, יפסלו גולים וישרקו פנדלים. לדעתי נהדר.
  11. נו באמת מעמידים אותנו לדין על ארטיק שאיזה אהבל זרק מהיציע, ולא בפעם הראשונה. ראיתם עוד קבוצה שהעמידו אותה לדין על זה?!
  12. נראה שזאת הדרך שהמועדון הולך אליה, להיות אייאקס כנראה לא נהיה אבל בקנה מידה שלנו.אייאקס נהדרים ונאיבים לא רק בצ׳מפיונס גם בליגה, חבל שהפסידו היו צריכים לפחות לשמור על השוויון. טוטנהאם תענוג בלי דלה אלי והארי קיין, לדעתי יכולים להגיע רחוק השנה במפעל כשיהיו בסגל מלא. מקום שלישי באנגליה 3 - 1 מקום ראשון בגרמניה. הבדלי רמות בין הליגות? נגלה במשחק בין ליברפול לבאיירן...
  13. עומדים יפה?! 10 שחקנים מאחורי הכדור, 5 בלמים ו2 מגנים 2 קשרים אחוריים ואחד שמנסה לחטוף לבלמים שלנו שנמצאים 30 מטר מהשער של היריב. הכי פשוט בעולם זה פשוט לא כדורגל...
  14. איזה סיוט לשחקנים, אווירה של משחק במחנה אימונים בפתיחת העונה...
  15. עושה דווקא לאוהדים, אין סיבה אחרת נראית לעין. אפילו אם היה רוצה למכור כדי לקחת את הכסף ולעזוב היה יכול לחכות לקיץ ולקבל יותר כסף על שניהם...
  16. עונה היסטורית? היום לפני 6 שנים (בסוף הדרבי 4:0) עטר היה עם 20 ואני בכלל לא מדבר על זהבי.. מה היסטורי ב16 גולים?
  17. ממש לא, הפועל חיפה עשו תרגיל קרן הכי פשוט וטוב שיש. ז׳איר שמר על תאמאש, קפילוטו חסם אותו וגלזר, ששמר על קפילוטו, רץ כדי לסגור את תאמאש ולצערנו לא הספיק...
  18. כמה פעמים בכלל היינו בפיגור העונה בליגה? אני זוכר רק ב״ש חוץ. היה עוד משהו?
  19. שוינפלד על המגרש מביא לי עצבים. עדיף ילד מהנוער מאשר החסר מושג בכדורגל הזה. לא ששיחקנו טוב לפני החילוף אבל מהרגע שנכנס פשוט ידעתי שאין שום סיכוי שנכבוש...
  20. וגם של ב״ש. פשוט אין סיכוי שעם כל הרכישות והשחרורים וההקפאות והפיצויים התקציב של שתי הקבוצות האלו קטן משלנו...
  21. מה?! חחחח לא מצליח לחשוב על דרך לבטא את השם שלו בקצב של השיר של מדוניאנין...אם כבר אז על איגיבור/מראבל. סאבוריט סאבוריט אנריק אנריק סאבוריט...
  22. נכס. כמה מרוויח פה? אם לא שכר מזהיר אני לא מבין מה הוא עושה פה ואני מקווה שלא יחטפו אותו...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.