Jump to content

Ophir 888

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by Ophir 888

1. קודם כל הוא אגדה בברמן וכמו שהיינו רוצים ששחקני עבר שלנו ישדכו לנו שחקנים, זה מה שהוא עושה. דבר שני, זה אינטרס שלו שדסה ישחק באירופה כדי שישתפר ויהיה טוב יותר במשחקי הנבחרת...
  2. ממש מפריע לי כל הדיבורים האלה מתוך קריית שלום, גם אם מדובר במחלקת הנוער ולא על הקבוצה הבוגרת. לא סתם מתחם האימונים סגור לתקשורת ולא יוצאת כביסה מלוכלכת בכלל. זה שאתם עובדים במועדון ויודעים קצת יותר מהאוהד הממוצע לא אומר שאתם צריכים לבוא לפורום ולשפוך את זה, תהיו בטוחים שזה לא עושה אותכם גברים יותר בעיניי אף אחד...
  3. לבקוביץ' במגרש פתוח בערוץ הספורט טוען שלא קיבל אף הצעה משום קבוצה אבל היו גישושים. כמה ריח רע יש סביב העברת אינברום וג'ראפי, איכס דודו דהאן...
  4. אני חושב שהבסיס והפוטנציאל בחיפה טוב בהרבה מזה של בית"ר, וזה למה עדיף את בכר בבית"ר ולא בחיפה...
  5. אחי הזה לא מחיר שבני יהודה קובעת, הבן אדם סיים חוזה ואם מכבי לא יגיעו להסכמות עם בני יהודה השחקן יכול ללכת לוועדה למעמד השחקן ולקבל מחיר שבדרך כלל נמוך בהרבה ממה שהמועדון רוצה...
  6. זאת בדיוק ההגדרה של המשפט ״השלם גדול מסך חלקיו״. שים לב שהשחקנים שלנו בקושי מבצעים פעולות אישיות ורוב השערים שלנו מגיעים ממהלכים קבוצתיים. יש עקרונות משחק שכל שחקן מכיר ויודע שאם לא יעבוד על פיהם ישב על הספסל (מלך השערים של הקבוצה למשל). זה לא משנה אם אתה עומר אצילי, יונתן כהן או רוסלן ברסקי - הלחץ, התנועה בלי כדור ותבניות המשחק - אותו דבר.כמובן שככל שהשחקנים טובים יותר באופן אישי זה גם ייראה יותר טוב וברמה גבוהה יותר (בלט לכולם החיסרון של מיכה), אבל השיטה, המבנה והכי חשוב, התוצאות - אותו דבר... מאמן על איביץ׳, קשה לי להאמין שנראה אותו פה עוד עונה מעבר לעונה הבאה.
  7. הייתי בשבוע תרפ״לים ובכלל לא ראיתי את המשחק, איך שסיימנו תרגיל אחרון ועלינו לטיולית ישר רצתי לנהג, החלפתי את התחנת רדיו ושמעתי את השדר צורח שראדי כובש את השישי. לא האמנתי בכלל הייתי בטוח אני הוזה...
  8. הוא לגמרי מבין ומעריך את קלופ בדיוק לפי הדברים שאמרת, אבל ראיית העולם שלו (ואולי של רוב או לפחות חלק גדול מאוהדי הכדורגל בארץ) היא בינארית, 0 או 1, ניצח או הפסיד, זכה בתואר או לוזר. אין חשיבות לדרך, אין משמעות לתהליך. מבחינתו העבודה היא לנצח מול 50 אלף איש, לא לקום כל בוקר ולתכנן אימון או לראות סרטונים של מאות אם לא אלפי שחקני כדי למצוא את זה שיתאים לשיטה שאתה רוצה להנחיל. קוראים לך ליברפול אז אתה אמור לזכות, ואם לא זכית - אתה לוזר. אין יריב, אין מתנגד, זה אתה נגד עצמך. ואם לא ניצחת - אתה לוזר.אני בטוח שלעצמך אתה עושה יותר הנחות ולא קובע אם אתה מוצלח או לא עפ״י מבחן התוצאה בלבד...
  9. איזה חיים נוראיים חי מי שטוען שאם קלופ יפסיד בגמר ויפסיד את האליפות לסיטי אז הוא לוזר. חיים שבהם אתה טוב כמו המשחק האחרון שלך או שתואר מגדיר מי אתה ומה אתה. אותם אנשים שחושבים ככה שוכחים שמדובר בבני אדם שמשחקים שם על כר הדשא ולא דמויות בסוני, בני אדם שמעצם היותם שחקני כדורגל מקצועני ברמות האלה הם ווינרים כל בוקר מחדש, הם עברו וניצחו כל כך הרבה משברים וקשיים ושחקנים שהתמודדו איתם על המקום להגיע לשם. אותו דבר קלופ שלא הגיע לאן שהגיע בגלל שהיה שחקן עבר גדול כמו מאמנים רבים אחרים. קלופ הוא ווינר כי אחרי כל ההפסדים בגמרים הוא מצליח שוב ושוב להגיע למעמדים האלה. לוזר הוא (או כל אחד ברמות האלה) לא... ובקשר לזה שכתב שמסי אוברייטד. ברור שהוא לא כי מה שיש לו הרגליים ובראש לא היה לאף אחד לפניו וספק אם יהיה אחריו. אבל בדקות האחרונות של המשחק עם ליברפול, בפיגור 4:0, הוא ברח מהכדור. במקום לבוא ולדרוש אותו כדי לנסות ולשנות משהו, הוא הלך בין יער שחקני ליברפול, רחוק מהכדור, מחכה להגבהה לרחבה. בתור אוהד ומעריץ שלו, נפגעתי...
  10. לעולם לא אצליח להבין את הטירוף סביב משחק אימון נגד אתלטיקו או משהו כזה. חוגג עושה מבית״ר עסק עם כל היח״צ שלו. שיתפוצץ לו בפנים גם שנה הבאה אמן!
  11. אם הליגה הישראלית הייתה בפיפ"א, לסאבוריט היה את האוברול הגבוה בליגה. כל שחקן בליגה ביחס לעמדה שלו, סאבוריט הוא חד משמעית השחקן הטוב בליגה. אם היה שחקן התקפה הוא היה קונצנזוס כשחקן העונה ואחד הזרים הטובים ששיחקו בליגה הזאת. אנדרייטד...
  12. לצאת לשחק באירופה זה לא רק כסף וקבוצה עם שם, זה ללכת לשחק במועדון גדול שמשתתף קבוע בשלבי בתים באירופה כמו בשיקטאש, תרבות כדורגל אחרת, מתקנים ברמה גבוהה יותר, אימונים ומשחקים עם שחקנים טובים יותר. הליגה הטורקית בכלל ובשיקטאש בפרט זאת אחלה התקדמות בשביל דסה, מה חשבת שהוא יחתום בתור גיבוי של קרבאחל בריאל?
  13. אינטליגנט, יסודות ברמה הכי גבוהה שיש, אתלט נהדר. רואים שגדל באקדמיה שיודעת ללמד שחקנים איך לשחק כדורגל כמו שצריך...
  14. לפי ערוץ הספורט, רוצים תאריך שמיץ׳ יוכל להגיע לארץ...
  15. יש הרגשה שהוא ייתן הרבה יותר מספרים אם ישחק באמצע. הוא יודע לבשל וראינו שגם לכבוש. כיף לראות כל כך הרבה שחקני בית טובים שמובילים את הקבוצה ההיסטורית הזאת...
  16. אני חולה על זה שכבר לקחנו אליפות ואנחנו בלחץ בזמן משחק ורושמים ניצחון חשוב... אחלה איביץ׳ אחלה מכבי!
  17. לפי הפלאשסקור אייאקס ראשונה עם יחס שערים מפלצתי של 100:26 לעומת פסוו עם 87:22...
  18. לא ברור איך אפשר להגיד שג׳ורדי השאיר אותנו באותו מצב שקיבל אותנו. לא ברור לי איך אפשר לעשות הפרדה בין ״המועדון״ לבין ״הקבוצה״. אותם שחקנים (+ -) במועדון רקוב = מקום 6 וחגיגות אליפות אחרי ניצחון 1:0 בדרבי מפנדל מפוקפק...
  19. אני שמעתי איזה שמועה שבית"ר מרוצים מניצן ובכלל מתחרטים שסגרו עם שטקוס. אולי ינסו להיפטר מההסכם איתו תמורת הסכם שלנו...
  20. נראלי ששחקן שנקנה ב15 מיליון יורו יקבל הזדמנות או שתיים...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.