Jump to content

Ophir 888

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by Ophir 888

1. אם אין ואר הוא לא שורק לפנדל בחיים זה ברור לכולם כן..?
  2. המשחק הזה קצת מזכיר את הניצחון שלנו על רמת השרון בעונה של האליפות הראשונה עם אוסקר. עם כמה שזה מצחיק, ניצחון של אופי...
  3. שיפוט כל כך חד צדדי נגד מכבי בצורה הזויה. כל נפילה של שחקן נס ציונה ישר גוררת שריקה, הפוך כמובן שלא. הצהוב לטיבי בכלל הזיה, לא נגע בשחקן אפילו טיפה.
  4. הדבר שאולי הכי הדאיג במשחק חוץ היה זה שלא הצלחנו להניע כדור תחת הלחץ שהרומנים עשו. לא נתקלנו בלחץ כזה מול אף יריבה בליגה שנה שעברה. מקווה שזה הדשא ולא היכולות שלנו נגד לחץ גבוה ברמה כזאת.
  5. הייתי מהתומכים הגדולים שלו פה בפורום באותה עונה, היום יש קצת הרגשה של הליכה אחורה עם הרכש הזה במיוחד שהיעד המרכזי של החלון היה חלוץ זר שישדרג אותנו. ניק הוא אחלה אבל עוד שחקן ברמת הסגל, לא מישהו שימשוך אותנו למעלה.. מקווה להתבדה כמובן. עכשיו זה ברור שיגיע מגן ימני או בלם זר (או אחד שמסוגל לשחק את שתי העמדות)...
  6. לסנכרן את המנוחה ואי-המנוחה של השחקנים כי גם ככה רובם משחקים באירופה...
  7. אם איביץ' ומנספורד נעולים עליו ומוכנים לשלם סכומים כאלה (באיזור ה1.5 מיליון יורו ו400-500 אלף דולר לעונה) - אני סומך עליהם. הרגשה טובה מאוד לגביו, יאללה רק שיחתום...
  8. סתם מזיין תמוח רז אמיר, מאיפה הוא יודע בפרטים כאלה מדוקדקים?! מה הוא מקבל עדכונים בווטסאפ מהסוכן של ראיקו? מהקבוצות הצרפתיות? ממכבי בטוח לא... קיצר הוא סתם מנחש, אם פגע - פיצוץ, אם לא.. מי יזכור?
  9. די נו טל בן חיים הבלם הראשון שלהם, וראן החלוץ. יש להם בסגל כרגע 25-30 שערים בעונה...
  10. עזוב מספרים, 53 אליפויות ב63 עונות, יש קבוצה ששולטת ככה בליגה?
  11. השופטים הגזימו היום לגמרי, שיפוט חד צדדי בקטע הזוי לחלוטין... 53 אליפויות, יש עוד קבוצה בעולם ששולטת ככה בענף כלשהו?
  12. מלך השערים של המוקדמות עם 5 שערים ב2 וחצי משחקים עד עכשיו...
  13. לא מצליח להבין את ההתלהבות שלך, הגנה גרועה מאוד שנתנה לו כל כך הרבה שטח בתוך הפאקינג רחבה, בעיטה בינונית והשוער בכלל היה חייב לקחת את זה. איך אתה משווה את זה לכל כך הרבה מספרות ושערים מדהים אחרים שראינו?! עזוב רגע זהבי, מה עם המספרת של ריבאלדו, רונאלדיניו, בייל בגמר צ'מפיונס לפני שנה?? איך אפשר להשוות בכלל..? אני מת על הנחרצות שלך בקשר לכל מה שהוא לא מכבי...
  14. לא הבנתי למה כתבת רק 600 אלף יורו על גרסיה? בית״ר שילמו 1.2 מיליון, הסכום התחלק חצי חצי בין איזי לבין הסוכן והשחקן, אבל בית״ר שילמה את הסכום המלא.זו הבשורה של בניון? עוד שחקנים בינוניים שהראו כלום עד עכשיו במיליוני יורו? עוד מאמן שהצליח פעם אחרונה לפני יותר מעשור ונחשב מוקצה אצל כל כך הרבה שחקנים בארץ?! ויותר מזה, רק בינואר חוגג שילם 1.5 מיליון יורו על גדי קינדה שמשחק בדיוק על אותה עמדה של מיכאל אוחנה ועידן ורד. מה מנסים לעשות שם?
  15. כי אין על תל אביב בעולם כשאתה עשיר ויש לך מלא זמן פנוי. כמעט כל השחקנים הזרים שהיו כאן (כדורגל וכדורסל) תמיד אמרו מלא מילים טובות על העיר, בטח ג'ורדי שהתאהב לגמרי בעיר...
  16. הנורווגי כבש תשיעייה במשחק מול הונדורס אז אני מתאר לעצמי שלהתחרות איתו על מלכות השערים יהיה בלתי אפשרית...
  17. האריך חוזה, כבר שיחק שם העונה וירד איתם ליגה...
  18. לא להאמין שאנשים קוראים לו לוזר כי לא זכה העונה באליפות, אחרי שהשיג פאקינג 97 נקודות! זו העונה השלישית הכי טובה של קבוצה בהיסטוריה של הליגה!! ??
  19. איך בכלל תעבוד מכירת המנויים לעונה הבאה, אם הרי לא בטוחים ב100% שלמשחקים הראשונים בלומפילד יהיה מוכן..?
  20. צודק 100% והדוגמה הכי טובה זאת הקבוצה הכי גרועה שלנו מאז שאני אוהד מכבי מפסידה רק 1:0 מפנדל לבאיירן בבית, מנצחת את אייאקס 2:1 ועושה תיקו 1:1 עם יובה.. בשלב הבתים של ליגת האלופות.היום אנחנו חוגגים שער מפנדל שלא היה נגד פורטו...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.