Jump to content

Ophir 888

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by Ophir 888

1. אתה ממש ממש מזלזל בשוערים ואנשי מקצוע מהטובים בעולם שכנראה יודעים מה הם עושים ולמה הם עושים את זה קצת ממש קצת יותר טוב ממך. בקשר לניתוח בעיטות של שחקן - לא מנתחים רק לאן השחקן בועט ויאללה לדו קרב, מנתחים גם באיזה סיטואציה הוא בעט לאן, אם הקבוצה ביתרון לאן הוא בועט, מה קורה בשיוויון ומה בפיגור, שחקנים משנים את הבעיטות שלהם בהתאם למצב במשחק או בתוצאה בדו קרב. ולסיום אזכיר לך את המשחק של הולנד במונדיאל 2014 שטים קרול עלה בדקה ה120 נגד קוסטה ריקה במיוחד לפנדלים, עצר 2 פנדלים ולקח את הנבחרת שלו לחצי הגמר. בדיעבד פורסם שעל הבקבוק של קרול היה כתוב לו על כל שחקן של קוסטה ריקה לאן הוא בועט ובאיזה עוצמה... השתלם להם לא?
  2. כששחקן בועט חזק ולפינה, אם לא תהמר ותצא לזינוק לפני הבעיטה לא תספיק להגיע. תאמין לי שמספיק שוערים ומאמני שוערים מהטובים בעולם ניתחו ומנתחים כל דבר הכי קטן שיכול להעלות את הסיכוי של השוערים לעצור פנדלים...
  3. @מכביזם זה בדם אח שלי לא מסכים על 90% ממה שאתה כותב אבל מעריך מאוד מאוד את הדרך שבה אתה עונה לכל אחד ואחד, בלי עצבים, קללות או ירידה לפסים אישיים. שאפו אחי! שבת שלום.
  4. אתה לא מבין את האבסורד במה שאתה כותב?? ברור שאתה חייב את הישראלים הכי טובים כדי להצליח בליגה שבה אתה חייב(!!!!) לפחות 6 ישראלים בהרכב כל הזמן וסגל רחב של לפחות 18 ישראלים.. אם לא היתה הגבלת זרים לא היית חייב חייב חייב את כל הישראלים הכי טובים כדי להצליח בליגה ואז משלם על כל שחקן בינוני עם ת.ז כחולה מעל מיליון יורו ומשכורת שלא היה מקבל בשום מקום אחר בעולם. אתה לא מבין שעם ההגבלות האלה אין שום סיכוי שהמועדון ישבור את תקרת הזכוכית של לעלות לצמפיונס פעם בהרבה שנים תוך המון מזל בהגרלות ואיזה שחקן על חלל שיסחוב אותך על הגב. ועד שאתה מגיע לשם אתה חוגג שער בפנדל (שלא היה) ו0 נקודות זה לא בושה כבר... הכדורגל הישראלי עומד במקום בזמן שבכל העולם הוא רץ קדימה, הפערים לא מצטמצמים אלא להפך. אתה לא שם לב שהרמה בליגה הולכת אחורה? אתה לא שם לב שהליגה מלאה בשחקנים מובילים שהם לא יותר מבינוניים במקרה הטוב? לאורך זמן יותר זרים יחייב גם את הישראלים להרים את הרמה כשהם יבינו שאין להם מקום מובטח בליגה ומשכורת שלא יקבלו בשום מקום אחר. הם יהיו חייבים לעשות הכל כדי להשתפר ואם לא ימצאו את עצמם בליגה יתחילו לצאת החוצה לליגות אחרות באירופה גם בלי להיות שחקן מוביל שם אלא כשחקני סגל. הפריסה של השחקנים באירופה תשפר את כל הענף הזה. בעיניי הבעיה הכי גדולה של הכדורגל שלנו היא ידע, או יותר נכון חוסר ידע, מכיוון שאנחנו לא מוכנים ללמוד מאף אחד אחר וחושבים שאנחנו יודעים הכי טוב. אז לא, אפשר וצריך להסתכל החוצה ולראות מה עושים שם כדי להתקדם ולהשתפר, וביטול הגבלת הזרים (או הגדלת המכסה משמעותית) זה אחד הצעדים הבולטים שעשו בהרבה מדינית שהליגה שלהם ממזמן כבר עברה את שלנו...
  5. אני חושב שזה גם קשור לחשיבות השחקנים ומעמדם בסגל. גלזר וקנדיל לא מתוכננים להיות שחקני הרכב (לפחות ממה שראינו עד עכשיו) לעומת טיבי שהוא הבלם הראשון של הנבחרת...
  6. אוהד כהן (הסוכן) אמר שהוא חבר מאוד טוב של פשיץ׳ והוא אחת הסיבות לכך שהגיע דווקא לכאן למרות שהיו לו הצעות גבוהות יותר כלכלית.. דווקא נשמע לא רע שיהיה החבר שמביא שחקנים טובים לקבוצה...
  7. הישראליות באירופה זה גם הישראלים באירופה? זהבי בפנדל 1:0 איינדהובן...
  8. וואלה אחי לא ראיתי לפני המשחק, חשבתי שהתכוונת למשהו אחר בשידור שהם אמרו משהו כזה על חיפה...
  9. מצחיקות הטענות שהוא לא מוסר קדימה. הוא קשר אחורי עם אופי הגנתי מאוד, ברור שלא יקח יותר מדי סיכונים וישחק על בטוח לרוב. ועדיין, מסר אתמול לדן ביטון את מסירת המפתח הראשונה בגול הראשון. הוא יודע גם למסור בין הקווים... בגול הראשון באמת לא הבנתי את ההיסטריה שלו לרוץ לרוקאביצה כשהוא סגור ולא לכסות את שרי במרכז. כנראה סמך על הרננדז שיסגור את שרי, לרוע מזלנו הוא החליק והשאיר אותו לשער קל...
  10. מבחינתי הפספוס הגדול זה בכלל אילון. בגילאי נערים ונוער דיברו עליו בשורה אחת עם מנור סולומון. הוא כבר בן 21 ובגיל הזה הייתי מצפה כבר שיהיה שחקן הרכב קבוע והקיץ אפילו יקבל הצעות מחו״ל. לא ברור לי למה הוא לא מקבל יותר הזדמנויות, אפילו רצף של משחקים עד שיראה מה הוא מסוגל.. בקצב הזה לא אתפלא אם ינסה להשתחרר בינואר...
  11. אצילי הוא זה שהיה צריך לצאת ושוינפלד היה צריך להיכנס במקומו אבל בסוף גולסה נפצע אז פיבן החליף אותו ואצילי נשאר לבשל את השער ליונתן.. שגם יכול לכבוש את החמישי והחמיץ מול שער ריק. מאוד מעצבנת הגישה שלו, לאף אחד אין ספק בכישרון שלו אבל בעניין המחוייבות לקבוצה יש בעיה, עלה אתמול בגישה מאוד אגואיסטית וניסה מלא מהלכים אישיים מיותרים שגם לא מבליטים את האיכויות שלו. דווקא הייתי מנסה גישה שונה איתו ונותן לו לשחק בהרכב במשחקים הקרובים, סוג של צ׳אנס להוכיח שזה חד פעמי. אם לא ישנה את הגישה להחזיר לספסל.
  12. אני בטח לא בעד אפק או שפיגלר אבל לדעתי הם אמרו שחיפה לא ניצחה את מכבי במשחק בית בסמי עופר בליגה והניצחון האחרון בבית היה בקריית אליעזר (1:0 עמאשה בעונת אליפות הראשונה)...
  13. מאוד אוהב את המערך הזה עם השחקנים שיש לנו בכושר הנוכחי. בהגנה גולסה ופרץ סוגרים לצדדים כדי למנוע יתרון של 2 על 1 באגף נגד המגן. בהתקפה יונתן יכול לברוח ימינה וגולסה לברוח קצת שמאלה עם הצטרפות של סבוריט.
  14. ריקן ודור פרץ בצדדים של היהלום וסוגרים את המגנים שמצטרפים, גולסה לפני גלזר שמחכה כ״מטאטא״ מדרגה לפני הבלמים. שיחקנו ככה כמה דקות נגד סיבאספור עד שסבוריט נכנס...
  15. כבר מזמן, רק אלינו זה כרגיל הגיע באיחור מטורף. כמעט ואין יותר פליימייקרים שמחכים נמוך כל המשחק (פירלו סטייל) בדיוק בגלל שמצופה היום מבלמים לדעת לצאת קדימה עם הכדור ולדחוף כדורים ״בין הקווים״ (בין קווי ההגנה של היריב) ושם הפליימייקרים מקבלים את הכדור... הרננדז נראה בדיוק כזה, יודע לצאת עם הכדור קדימה ולדחוף אותו בין הקווים, בדיוק כמו בגול של פרץ...
  16. אני מקווה שלפחות מי שמעל דוניס (יצחקי? מי אחראי על רכש במועדון בכלל כרגע?!) רואה ומבין שהם היו הבעיה. בניית סגל וניהול זמנים נוראיים.
  17. אני אדביק גם פה כי לא ראיתי שיש את הנושא הזה: לא יודע מה ראיתם, בעיניי משחק (התקפה) זוועה של מכבי. הגנתית עמדנו טוב, צופפנו מעולה וגלזר אחד מעל כולם, אבל התקפית? היה נוראי... אני לא חושב שעשינו יותר מ5 פעמים במשחק מהלך של 4-5 מסירות ברצף.. הכל ניסיונות מתפרצת עם שחקן אחד או שניים, אין משחק מסודר, מתבססים נטו על הברקות ויכולת אישית. אני מבין שיש יריבה וצריך להתאים את עצמך אליה, אבל בחייאת רבאק שחקו כדורגל, תפסיקו עם הדוידזאדה או בן ביטון כשחקן על כל כנף שמאל ואז מתפלאים למה לא תוקפים משמאל בכלל, תפסיקו כל כדור לבעוט לחלוץ שאולי יסחוט פאול או בדרך קסם יסתדר לבד לבד לבד עם כל ההגנה ויצליח לשמור על הכדור עד שיצטרפו עוד שחקנים. שלא תבינו לא נכון, אני מאוד שמח על הניצחון הזה ואם אפשר אני חותם מעכשיו 1:0 עד סוף העונה בכל משחק שנשחק, אבל לפחות שנהיה מודעים לאיך אנחנו נראים ולא נתלהב שהגענו ל3 מצבים כל המשחק ונחשוב שהיינו צריכים לתת פה 3...
  18. לא יודע מה ראיתם, בעיניי משחק (התקפה) זוועה של מכבי. הגנתית עמדנו טוב, צופפנו מעולה וגלזר אחד מעל כולם, אבל התקפית? היה נוראי... אני לא חושב שעשינו יותר מ5 פעמים במשחק מהלך של 4-5 מסירות ברצף.. הכל ניסיונות מתפרצת עם שחקן אחד או שניים, אין משחק מסודר, מתבססים נטו על הברקות ויכולת אישית. אני מבין שיש יריבה וצריך להתאים את עצמך אליה, אבל בחייאת רבאק שחקו כדורגל, תפסיקו עם הדוידזאדה או בן ביטון כשחקן על כל כנף שמאל ואז מתפלאים למה לא תוקפים משמאל בכלל, תפסיקו כל כדור לבעוט לחלוץ שאולי יסחוט פאול או בדרך קסם יסתדר לבד לבד לבד עם כל ההגנה ויצליח לשמור על הכדור עד שיצטרפו עוד שחקנים. שלא תבינו לא נכון, אני מאוד שמח על הניצחון הזה ואם אפשר אני חותם מעכשיו 1:0 עד סוף העונה בכל משחק שנשחק, אבל לפחות שנהיה מודעים לאיך אנחנו נראים ולא נתלהב שהגענו ל3 מצבים כל המשחק ונחשוב שהיינו צריכים לתת פה 3...
  19. אם ערן חותם - עוברים אותם. וגם עוד בלם יהיה נחמד...
  20. אם תקראו את הציטוט של הסוכן לשעבר שלו תבינו שמכבי הציעה לו חוזה והוא סירב לו כמה פעמים מטעמים כלכליים, ככנראה רצה חוזה גבוה יותר ממה שהסכימו לתת לו במכבי וחיפה בעזרת הקשרים של דודו דהאן וברק בכר החתימה אותו, ככל הנראה על חושה גבוה בהרבה ממה שהוצע לו במכבי. שחקנים מוכשרים יהיו גם בקבוצות אחרות, לא רק אצלנו...
  21. מכבי לא רוצה להמשיך איתם? אוקיי, החלטה שלכם לפי ראות עיניו של מיץ׳ הגדול מכולם. אם הם יגיעו לקבוצה אחרת בליגה? ביזיון וטעות שלא היה כמותה. רק לחו״ל!
  22. בכלל כתבה הזויה, הוא אמר שם שמכבי זרקה אותו לליגה השנייה (בלי לציין שהוא פשוט עבר לקבוצת הבת של המועדון בליגה השנייה) וגם אמר שהוא לא הרשים בנתניה (שברור שזה לא נכון כי שם הוא עשה את הפריצה הראשונה)...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.