Jump to content

Ophir 888

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by Ophir 888

1. ראיקו סבוריט ז'איר ייני דסה גלזר גולסה פרץ צ'יקו שכטר מיכה
  2. שמעון מזרחי זה שם נרדף למכבי תל אביב. רק בריאות.
  3. פיקנטריה נוספת: חלוץ ב״ש האסלביינק כבש שער אחד העונה בליגה.. נגד ב״ש.
  4. התוצאה הזאת תהיה חשובה להמשך העונה שלנו, אתמול איביץ׳ למד שאולי עדיף להשאיר את אחד ה״תותחים הכבדים״ שלנו על הספסל כדי שיהיה מוכן לעלות במחצית השנייה כסופר סאב ולשנות את המשחק. בכל מקרה, לדעתי אין לנו כרגע את הפריבילגיה לוותר על דור פרץ. העוצמה והאתלטיות שלו הכרחיים לנו במרכז המגרש. היו המון מצבים היום שהם חילוצים קלאסיים של פרץ שהוא גם יודע להוציא אצ הכדור קדימה להתקפה מהירה מהצד השני. אבל בסדר העונה עוד סופר ארוכה ורק התחלנו...
  5. ההחמצה של שכטר זה בדיוק בדיוק בדיוק אותה החמצה שלו מול שטראובר בהפסד 4:2 להפועל בדרבי בעונת הדאבל שלהם בדקה הראשונה...
  6. אני חושב שהוא מתכוון "אני לא שומע אותם" בקטע של השתקתי אותם...
  7. מחפש כרטיס לאן שיש בעדיפות למזרחי עליון כמובן
  8. הנושא הוא על נבחרת ישראל והשאלה הייתה "מישהו נפצע?" אז כן, דאבור רלוונטי...
  9. אף מילה על הראיון המטופש והלקקני ביותר בהיסטוריה של הבעלים החדש של בית"ר?? אחד ההזויים...
  10. ברור, גם כן פנדל בדיחה...
  11. אני הכי בעד הvar שיכול להיות. אבל היום ספציפית לא רק את הפנדל נגדנו לא שורקים, גם את הפנדל על שכטר לא היו מאשרים...
  12. לא יכול להיות. לא ראיתי דבר כזה בחיים. אין נבדל קטנטן?
  13. חלוץ גדול עם תנועה מעולה וסיומת קלאס, אבל במקרה הזה הגנה ביזיון...
  14. מישהו פה באמת חושב שעיריית תל אביב תוכל להרשות לעצמה לאבד את הפוטנציאל הכלכלי של מכבי בבלומפילד אחרי שיפוץ של מיליוני שקלים??
  15. לקחת חלוץ בן 21 שכבש 12 גולים בליגת העל שנה שעברה ולהפוך אותו למגן שמאלי = שלמה שרף שניסה בנבחרת להפוך את נמני למגן שמאלי...יוני הוא שחקן התקפה, לדעתי מתחת לחלוץ או חלוץ, במקרים מיוחדים ושיטות ספציפיות אולי יתאים גם לקו. הוא בטח לא מגן שמאלי...
  16. הנתונים של המהירות בליגת העל הם שקריים במיוחד. מהירויות של שחקני פרמיירליג חחחחח
  17. לא מאמין שעברנו עוד קיץ שלם והבלמים שלנו זה טיבי וייני...
  18. רביעיית הגנה, גלזר קשר אחורי, ברסקי במרכז כשמיכה קשר התקפי, אצילי בימין שוינפלד בשמאל ווידאר חלוץ
  19. לפי הרשמי צ׳יקו בסגל, האמנם?
  20. הייתה לו השתלטות אחת לא טובה בימין במצב שאם הוא משתלט טוב הוא ב1 על 1 עם השוער. חוץ מזה היה נראה טוב עם מהלך גדול בגול שלו. נראה שנוח לו לשחק חלוץ שני במערך של שני חלוצים, אולי יותר מבאגף.
  21. טוב אז עכשיו התברר לי שאני יכול להגיע למשחק, כרטיס למזרחי מישהו?
  22. איזה תותח, ואני קיוויתי שאולי יחזור למכבי מתישהו...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.