Jump to content

Ophir 888

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by Ophir 888

1. דני נוימן: "חוק פיזיקלי ידוע, בחושך הכדור עף מהר יותר.." אידיוט! דני נוימן: "אם הכדור של פדרו שפגע בקורה היה נכנס פנימה, זה היה גול.." תשבעעע!! שלמה שרף: "רואים על המדודינשחבנין (האריס) הזה שיש לו מהירות.." אם יש דבר אחד בולט שאין לו, זה מהירות! שלמה שרף: "קדוסי בוודאות היה בנבדל, הרי הוא היה באותו קו של ההגנה.." מאמן נבחרת לשעבר?
  2. :wub: בוזגלו פשוט אדיר בתור קיצוני שמאלי חלוץ צד! יצחקי רחבה נדיר, מלול ווינגר התקפי מצוין...
  3. מילאן - אינטר זה בושידו, כל המשחק מתנהל בידיים, ובלי הכדור...
  4. בצלונה קבוצה, פשוט קבוצה! מעבר לזה שיש שם אסופת שחקנים נדירה, הם נראים כמו קבוצה, משחקים כמו קבוצה, עומדים כמו קבוצה, לוחצים כמו קבוצה, נלחמים כמו קבוצה, מניעים כדור כמו קבוצה... פפ לקח אסופת שחקנים בטראומה (מקום 3), זרק שניים משלושת הכוכבים (רונאלדיניו ודקו), קידם את מסי והחזיק את אטו בביצים, אסף אותם, העמיד אותם על המגרש, לימד אותם דברים שלדעתי בגיל 9 צריך ללמוד - והופ! 3 שנים שברסה נראית קבוצה מושלמת, לא תמיד התוצאות מושלמות, אבל כקבוצה, הם בול איך שצריכים להיות.. שאפו!
  5. תן לי משחק אחד ששיחקנו כדורגל יפה... תן לי משחק אחד ששיחקנו כדורגל שוטף... תן לי משחק אחד ששיחקנו כדורגל עפ"י שיטה... תן לי משחק אחד ששיחקנו כדורגל, נקודה. די עם הזיוני שכל, עצימת עיניים, וכל השטויות האלה... מכבי נראית רע מתחילת השנה, אבל בניצחונות מדלגים על זה... היום היה השיא, כולם ראו שמדובר בקבוצה בינונית עם שחקנים מצוינים... וזה, הפיכת השחקנים המצוינים לקבוצה מצוינת, עבודה של הצוות המקצועי!
  6. לא, אבל זה עוד אחת מהשאלות הלא מובנות שצריך להפנות לצוות המקצועי, כמו איפה הנעת כדור? מה עושים באימונים? למה כל שבוע משנים הרכב? ועוד ועוד ועוד..
  7. ושאלת השבוע לצוות המקצועי היא: מה גרם לכם להוציא את האריס במחצית? א) חוסר רצינות. ב) יכולת לא טובה. ג) קולאוטי הוא המושיע. ד) כל התשובות נכונות.
  8. ליונייטד יש אופי מדהים, זה משו שיש במועדון שם, שסר אלכס התותח הכניס להם... אין שם דבר כזה הפסד! משחקים עד דקה 95, מדהים! בלי הפסד מתחילת שנה אם אני לא טועה...
  9. יונייטד בפיגור 2:0 נגד אסטון וילה... חלשיםםם איך שאני כותב את זה יונייטד מצמקים, 2:1, מאקדה כובש...
  10. נסטה החמיץ חצי גמר אלופות בגלל זה, תיזהר!!
  11. אחת הפעמים הראשונות שאני רואה מכבי ראשון בכדוריד, בד"כ אם זה לא מכבי אני לא רואה...
  12. משו שמאוד מציק לי במשחק של מכבי ראשון נגד אס"א זה שכל השירים של מכבי ראשון זה השירים שלנו, אבל עם אותם מילים לא רק אותו קצב!! ועוד השדרנים מדברים על הקהל הנהדר שלהם והשירים היפים שלהם...
  13. די י'מביך נו, שכחת כבר את "מדוניאניייןן וזה השביעייי!!" ?! יאללה כולה דרבי חרטא, קרוב לא קרוב זה שטויות, אנחנו אסופת שחקנים טובה, לא קבוצה! עם אופי לא הולכים למכולת, עם ניצחונות כן! ואל תגיד לי אופי מביא נקודות, יכולת מביאה הרבה יותר נקודות, וכרגע יש לך רק יכולת אישית, שכנראה לא מספיקה כדי לפרק או אפילו לנצח קבוצת נוער מחוזקת בגליל בן-שאנן, פרנסמן, מרעי וטועמה ומוחלשת ע"י יוסי שבחונה..
  14. ברור שעדיין אין לך הנעת כדור מסודרת, אבל מהלך מסירות יפה פה ושם יש, וגם אני אחד מהלא תומכים של הצוות המקצועי עלק הזה אומר שדווקא נחמד לראות צירופי מסירות פה ושם, לא מספיק, אבל פה ושם יש... הנעת כדור זה שילוב של משחק קבוצתי, תנועה ללא כדור וטכניקה אישית (כי לרוץ 90 דקות ולדייק בכל הפסים זה קשה, מניסיון) - כרגע אנחנו עוד לא קבוצה מחוברת והמהלכים האלה מראים שיש פוטנציאל גדול... דברים כמו שועשה אלירן פוגעים בחיבור של הקבוצה ובמשחק השוטף שמנסים ליצור, וזה כ"כ מציק!!
  15. הכוכב הכי גדול בקבוצה זה יצחקי בלי ספק בכלל, בוזגלו גם מפציץ כקיצוני שמאלי אינסייד פורוורד וראנגלוב חלוץ מטרה אחלה, אבל יצחקי מפציץ כפאווצ'ר אחושרמוטה!
  16. הכוכב הכי גדול בקבוצה זה יצחקי בלי ספק בכלל, בוזגלו גם מפציץ כקיצוני שמאלי אינסייד פורוורד וראנגלוב חלוץ מטרה אחלה, אבל יצחקי מפציץ כפאווצ'ר אחושרמוטה!
  17. משו שאני פשוט לא מבין איך אנשים לא רואים את זה: אלירן עטר פוגע במכבי פעם אחר פעם, התקפה אחרי התקפה, מצב אחרי מצב! מניעים כדור יפה, פסים בנגיע, הכדור נכנס לרחבה, פתאום עטר מחליט שבא לו לעבור 10 שחקנים - איבוד כדור! מקבל כדור מהאריס, כדור ענק לתוך הרחבה, רק תמשוך את הכדור קצת שמאלה ואתה 1-1 עם בן שאנן, לא, הוא יקח את הכדור ימינה אחורה כדי למצוא את המצב לסובב לרחוק - איבוד כדור! התקפה יפה, פסים בנגיעה, יואב זיו עם כדור גדול לעטר שיכול להרים בנגיעה, ראנגלוב וקולאוטי ממש לבד ברחבה, לא, הוא יעצור, יסתובב על המקום, יעבור עוד שחקן ובסוף יפול כדי למצוא עבירה שלא הייתה - איבוד כדור! די גבר, תתחיל למסור, תחשוב על הקבוצה ולא על הרקורד שלך, לתת גול ב1-1 גדול לא פחות מגול אחרי שעברת 10 שחקנים!
  18. משחק מביך, בואו נשכח שהיה... לא לנצח כזה הרכב של הפועל? תגידו לי שזה לא אמיתי... איי איי רואים אדום ומשתינים, זהו סופיתתתת...
  19. וואו איזה פדיחה, הנוער שלנו מנצח בדרבי, אבל את אותה קבוצה + חילוש בדמות יוסי שבחון, הבוגרים ברכב מלא (מלבד סאבו, ניבאלדו ולירן!!) לא מנצחים...
  20. תציע לו חוזה חדש ותעלה את הסעיף שחרור...
  21. שמתי לב שחסרים שם סידיבה, פאביצ'ביץ', אלברמן וראנגלוב...
  22. עזבו שטויות רגע מה תפקיד אוהדים וכאלה... ת'כלס, בינינו, בואו נסתכל רגע ונגיד את האמת: אין מצב בעולם, בחייםםם, שהאריס רץ 13.5 ק"מ במשחק הזה, אין מצב! לא שבבים ולא כלום, אין מצב.. גיז'ה רץ 13 בשעה וחמישה?! שטויות... לא יודע אם היה בעיה בשבבים או לא, אולי זה סתם דירבן אותם, אולי זה באמת עבד וטעה.. אבל דבר אחד בטוח - האריס לא רץ 13.5 חותם על זההה...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.