Jump to content

Ophir 888

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by Ophir 888

1. לא מצליח להבין למה אנשים פה פשוט החליטו שמטרת העל של חוגג זה לשלם מיליון וחצי יורו על שחקן בשביל להעביר אותו להפועל ב״ש. אנשים פה חיים בסרט קשה, לא מבין את הפחד המשתק הזה מהגמלים. יש להם משחקי מבחן לפלייאוף העליון בזמן שאנחנו משתינים על הליגה ממחזור 5. תירגעו קצת.
  2. מטורף מבחינתי שכל ילד מהנוער שלנו שאין לו מקום בסגל שלנו הוא כוכב על בכל קבוצה אחרת בליגה.
  3. הגול השני זה כבר סבוטאז', גול של פיטורים...
  4. בכר פשוט מסרס את הקבוצה שלו. מכניס את סבע במקום האסלביינק(?!) ועכשיו כשהוא חייב גול פתאום נתקע עם בן בסט על המגרש. שרף את חן עזרא, זיין את חנן ממן.. הכישלון העונה רשום על שמו הרבה לפני כל אחד אחר.
  5. מה אתה משוכנע שלא נכון בקשר למנור? גם אם אני אישית לא תופס ממנו כמו שבעולם הכדורגל תופסים ממנו (וכנראה ששחטאר מבינים קצת יותר מאיתנו), זאת עובדה שעוקבים אחריו מאז שהתחיל לשחק 11 על 11.בקשר לאיילון, כמובן שהתכוונתי שלא שמעו עליו בגדר פוטנציאל העל שמייחסים לו היום, אני יכול לתת לך רשימה של מאות שחקנים שהפציצו בנבחרות הנערים והנוער ומעולם לא דרכו על מגרש דשא בליגת העל או הלאומית. בקיצור אין מה להשוות בניהם מבחינת התפיסה של אנשי מקצוע מעולם הכדורגל, עם כל הגאווה על הכישרון שצמח לנו במחלקת הנוער.
  6. לא יודע מאיפה הבאת את זה, אבל מנור מגיל 12 מסומן בפנקסים של סקאוטים מכל העולם ועל איילון אלמוג אף אחד לא שמע עד לפני שנה-שנתיים. זה לא אומר שאין סיכוי שאיילון יהיה שחקן יותר טוב ממנור בסופו של דבר אבל להגיד שהוא נחשב לכישרון ברמה שלו? זה פשוט לא נכון...
  7. ככל הנראה 30 הדקות הכי פחות טובות שלנו העונה. מקווה מאוד שסבוריט יהיה בסדר...
  8. http://www.sport247.live/en/home אמור לעלות לשונית של המשחק כמה דקות לפני הפתיחה
  9. איזה קצב, איזה אגרסיביות וואו זה בכלל לא אותו ענף ספורט מה שיש בארץ...
  10. ברור שזה כסף גדול ושאף אחד מאיתנו לא בסיטואציה לוותר על סכומים כאלה, אבל אלי דסה לא בסיטואציה שלנו, הוא כדורגלן מוכשר שנראה שיש לו רצון לצאת לשחק בחו״ל כדי להתקדם מקצועית ולא רק כלכלית. מעבר ללודוגורץ לאו דווקא מקדם אותו מקצועית, הליגה הבולגרית לא טובה מהישראלית לדעתי (ואם כן בטח לא שדרוג משמעותי), וכמו שאמרו פה מלשחק מול 10 אלף איש כל שבוע הוא יעבור לשחק מול 700. כל זה, לדעתי, לא שווה את המשכורת הגבוהה שקיבל. שוב, זו רק דעתי, אבל אני חושב שבמקומו הייתי מחפש קבוצה אטרקטיבית יותר מקצועית גם אם ירוויח קצת פחות. הוא לא בגיל של זהבי ולא קיבל את הסכומים של זהבי כדי להסתכל רק על השורה הכלכלית ולא על המקצועית...
  11. לדעתי ציני יעני מסתלבט על הזלזול של אוהדי ב״ש בנו. אין מצב שזה רציני...
  12. בטח שמעל הליגה, לא סתם שיחק בקבוצות מרכז טבלה בליגה הספרדית. היסודות שלו ברמה כל כך גבוהה: השתלטות על כדור, פס בנגיעה, הצטרפות להתקפה בטיימינג הנכון ומסירה תוך כדי תנועה. כיף לראות שחקן ברמה שלו במכבי.
  13. לא להאמין שבלבול בסוף חתם לעונה וחצי... כמה מטומטמים מקבלי ההחלטות שם? או שיותר נכון לומר כמה מטומטם מקבל ההחלטות שם??
  14. זה מה שנקרא ״תבנית התקפה״ או במילים אחרות מהלך מתוכנן שמתאמנים עליו באימונים.יש לנו מאמן פגז ושחקנים שעושים כל מה שהוא אומר. בדיוק כמו שכתבתי למעלה, המהלך הוא מהלך מתוכנן ולכן קנדיל היה גבוה כל כך, לידו אצילי ומיכה(?) כדי לפנות אותו לקבל את הכדור לבד...
  15. מה הסיכוי שיפתחו עוד יציע?
  16. איזה שקר זה המצב הרפואי, כאילו שהוא היה מתפטר אם היה מנצח בעלק דרבי...
  17. אין מצב שזה נכון, מאיפה השמועות?
  18. המפעל השלישי יכול לעשות רק רע למכבי לדעתי. זה יהפוך את השאיפות הקבועות שלנו להגיע לצ׳מפיונס לשאיפות להגיע לליגה האירופית כשהצ׳מפיונס בכלל לא יהיה על הפרק...
  19. לא מצליח להבין את הדחף של אנשים פה כבר להכריז שזה נגמר וזכינו באליפות. גם אם זה נכון, מה זה נותן לנו?? יש עוד 5-6 חודשים של כדורגל בליגה, בואו נהנה מהדרך לאליפות ואם/כש נזכה בה, נחגוג אותה. מה אני כאילו לא מכביסט אם אני לא חוגג אליפות כבר מעכשיו..?
  20. מעל הליגה קל, בטח בעמדה הכי בעייתית שיש. לא מבין מה הוא עושה פה ואיך הגיע לכאן, אבל אנחנו מרוויחים (:
  21. הבדיחה על חשבונינו? בינתיים הילד חרא ירד עוד פעמיים ליגה ונמצא כשחקן אימונים באיזה קבוצה גנרית בליגה והפועל התפרקו, ירדו ליגה ונמצאים במצב רע מאוד גם בליגה וגם מבחינת יכולת...אשכרה שילמו על הכלום בפיתה הזה מיליון יורו מכסף שלא היה להם בכלל! איך בדיוק הבדיחה על חשבונינו? ?
  22. מישהו פה כתב שהסיבה למספרים מהקישור זה מאמן טוב יותר מאשר בשנה שעברה ואני קצת חולק עליו. אין ספק שהשנה יש לנו מאמן טוב יותר מהמאמן בשנה שעברה, אבל לדעתי הסיבה העיקרית לשיפור במספרים מהקישור היא שיש לנו חלוץ שעובד בשביל הקבוצה ולא כזה שצריך שכל הקבוצה תעבוד בשבילו. שכטר מפנה שטחים (השער הראשון נגד חדרה), מבשל (השער השלישי נגד חדרה) והרבה פעמים יורד טיפה לאחור להשתתף במשחק הקבוצתי, בניגוד גמור לוידאר שהוא סקורר נהדר אבל יותר נעזר בקבוצה מאשר עושה פעולות חיובות למען הקבוצה, פחות נייד ופחות משתתף במשחק הקבוצתי. העבודה של שכטר עוזרת לחברים שלו לקבוצה להגיע ליותר מצבים טובים מה שמביא לגולים שלהם...
  23. המחצית השנייה היא המחצית החלשה ביותר שלנו העונה. לקהל של בית״ר יש יצר הרס עצמי פסיכי. כבר עשיתם חילוף ששינה את המומנטום לטובתכם, כבר הגעתם למצבים של גולים, מה אתם דורשים עכשיו את ערן לוי ובוזגלו?? וכמובן לוזון הטמבל שהכניס אותם ופירק לעצמו את המשחק... טוב העיקר שניצחנו...
  24. שיואו איזה שחקן מעצבן! מאבד 40 אלף כדורים, עושה פעולות הפוכות ממה שצריך, כל כך איטי ולא חד.. ואז מסיים עם צמד שמנצח את המשחק...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.