Jump to content

Ophir 888

משתמשים רשומים
  • Content Count

18
  • Last visited

2 Followers

About Ophir 888

• Rank
    "Vamos arianara - Vamos Campeon"
  • Birthday 04/08/1994

Profile Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. סומך על השחקנים והמאמן שלנו שיביאו אליפות גם בנסיבות הקיימות.. יאללה מכבי התגעגענו!
  2. מאשר את התחושות של כולנו - כולם כולל ההתאחדות ובין הדין - ניסו להכריע את האליפות לטובת ב״ש ב15/16.
  3. לא מבין את האינטרס והסיבה לשקר ולכתוב דברים פשוט לא נכונים (מאמין למיכה ולא לצנצי כמובן). כי הוא שונא אותנו? כי זה מה שמבקשים ממנו המנהלים? זה מה שמביא רייטינג? הוא מתכנן להרוס את מכבי? כאילו מה האינטרס?? הרי מכבי שמים עליו זין וזה לא משפיע על השחקנים או המועדון אפילו טיפה והקהל (השפוי) לא קונה את החרא שלו. אז למה?!
  4. איבדו את שני השחקנים אולי הכי חשובים שלהם (דה ליכט ודה יונג) בלי להביא תחליף ראוי + עייפות החומר ושחיקה. הם אמנם כוכבי כדורגל אבל עדיין בני אדם, הגיוני שתהיה נפילת מתח אחרי עונת שיא כמו בעונה שעברה...
  5. העונש פיירפליי לא נגמר בסוף העונה? מה זה 700 אלף יורו בשביל שחקן כזה אם אין עלינו מגבלות..??
  6. איזה טרחן מאוס אתה אמאל’ה. כאילו אם לקבוצה קוראים הפועל תל אביב ולא הפועל חדרה אז הרמה כל כך גבוהה שבטח נזכה בצ׳מפיונס שנה הבאה...
  7. משחק נוראי נוראי נוראי!! הסגל שלנו פתאום נראה קצר מאוד בלי צ’יקו שכטר בלקמן פרץ... מוזר מאוד העניין של ה3 בלמים היום, זה פשוט תקע לנו את המשחק בקטע הכי בולט שיכול להיות ואיביץ׳ לא שינה. עם הפנים לפלייאוף.
  8. אנחנו משחקים עם 3 בלמים מהרגע שחוזר נכנס, לא מובן בכלל!! אתה פשוט מאבד את התרומה ההתקפית האדירה של סבוריט. מעבר לזה, ז׳איר הופך להיות הבלם המרכזי, זה שאחראי על הנעת הכדור, ומשחק הרגל שלו לא מספיק טוב כדי לנהל את המשחק שלנו. ככה אנחנו פשוט לא מסוגלים לצאת מהלחץ של נתניה...
  9. במקרה אתמול יצא לי לראות את השידור דרך האינטרנט, ראיתי טוטנהאם לייפציג עם השדר האנגלי.. נהניתי מכל שנייה, אשכרה אמר דברים שהוסיפו לי ולא רק גיבובי שטויות וצעקות חסרות תוכן...
  10. כל עניין בזבוזי הזמן מגובה ע״י השופטים מהסיבה הפשוטה שכמה שפחות זמן משחקים = פחות סיכוי לטעות ולקבל הורדה בציון. כמובן שכל זה מגובה גם ע״י איגוד השופטים ההזוי שמגבה את השופטים שלו על כלללל דבר פרט לטעויות שעוזרות לנו...
  11. אני לא צריך לשבת איתו על פיפא ושאכטות כדי להבין כמה הוא תופס מעצמו כוכב על חלל. זה ניכר בכל פעולה שלו, בכל תנועה שלו ובכל החלטה שלו. רק תראה אותו משחק בעונה שעברה ובתחילת העונה לעומת ב10 משחקים האחרונים, ואני לא מדבר על יכולת אני מדבר על הגישה, על תנועות ושפת הגוף שלו ובעיקר על קבלת ההחלטות הסופר-אגואיסטית. כל הפעולות החיוביות שלו במשחק הן בעמידה או בתנועה בקצב ריצה קלה, כל פעולה שמצריכה מהירות גבוהה ושינוי קצב = איבוד. תבדוק אותי...
  12. כשאני רואה אותו משחק בא לי לדפוק את הראש בקיר, כמה הוא היה חלש אתמול ובכלל במשחקים האחרונים, כמה הוא מלא בעצמו ובטוח שהוא ערן זהבי. שחקן שלא מסוגל לעשות פעולת כדורגל תוך כדי ריצה. בעמידה הוא הכי טוב בארץ... יצא לאירופה ויחזור אחרי שנה על הספסל בדיוק כמו חבר שלו באגף ימין, מקווה שגם הוא יחזור רעב יותר לעבוד קשה כי כרגע נראה שכולם על הזין שלו ורק הוא והמספרים שלו זה מה שחשוב. יפה שבסוף גול ובישול שלו פתחו לנו את המשחק אבל אם שחקן כדורגל משחק שם במקומו (ע״ע איילון אלמוג) אנחנו ב3:0 עוד לפני הדקה ה75. אם לא משחק חלוץ או אחד משני חלוצים, אין לו מקום על המגרש עד הדקה ה70 כשההגנה היריבה עייפה...
  13. זה גם נושא שיפוט בכללי? כי קריית שמונה פשוט השתינו על השילוח הזה היום. אשכרה בזבוזי זמן מהדקה הראשונה!! והוא לא אומר כלום.. כל התקפה של מכבי שחקן של קש על הרצפה, והוא לא אומר כלום... 6 דקות תוספת במחצית זה רק על הואר ולא דקה אחת על בזבוזים...
  14. כבר אמרתי בעבר ואומר את זה שוב: דן גלזר מסומן ע״י שופטי ליגת העל. בכל מאבק אגרסיבי הוא יקבל כרטיס צהוב. השופטים פה לא אוהבים את האגרסיביות הספורטיבית שלו ואני בטוח במיליון אחוז שבכל ישיבת איגוד השופטים מריצים סרטונים של תיקולים אגרסיביים שלו...
  15. לא הבנתי מה ראיתם ממנו, היה בינוני מאוד וכבש בפנדל...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.