Jump to content

Ophir 888

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

About Ophir 888

• Birthday 04/08/1994

Profile Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. סכנין משחקת כבר איזה חצי שעה בלי שוער ולא בעטנו פעם אחת למסגרת…
  2. במכבי לא מאמינים בהקפצת שנתונים, אם תסכימו עם זה או לא. אם במשך כל העונה שעברה אוסקר לא קיבל הזדמנות אחת אפילו בנוער אז ברור שלא יוקפץ ישר לביתר תל אביב…
  3. הבדלי הרמות הפיזיים והמקצועיים בין ליגת העל נערים א׳ לליגה הלאומית לבוגרים הם קפיצת מדרגה גבוהה מדי, אחרי ששיחקת שנה שלמה נגד ילדים בני 16. ועוד אוסקר לא שיחק בכלל עם הנוער…
  4. חנצ׳יס לפני שנתיים וגלוך השנה רק סיימו גיל נערים א׳ ולא שיחקו בנוער לפני, אי אפשר להקפיץ מנערים א׳ ישר לביתר תל אביב, חייבים לעשות לפחות עונת נוער אחת. רויזמן זה נושא אחר אבל הוא באמת לא היה להיט בשנת נוער הראשונה שלו כמו באחרונה שהייתה השנייה שלו…
  5. המון אנשי מקצוע ממחלקות הנוער בארץ ביקרו את פטריק על השבלוניות, הרובוטיות וחוסר היצירתיות שהוא מקנה לשחקני המחלקה. עכשיו אנחנו רואים על מה מדובר רק בקבוצת הבוגרים. אולי יש סיבה לכך שהוא לא עבד בקבוצת בוגרים בחיים שלו בערך..? בכל מקרה, הסגל מזעזע ביחס לשנים האחרונות, אני באמת חושב שאם זה הסגל שירוץ בליגה אנחנו נאבק על ״מקום באירופה״…
  6. קרלס פויול בברצלונה - שרן ייני במכבי תל אביב. האיש למשימות מיוחדות, תמיד שם כשצריך אותו בכל עמדה על המגרש. אין סיכוי שלא יהיה חלק מהמערכת ביום שיפרוש...
  7. לא נסתגר כי זה לא הסגנון של פטריק, אבל אם נכבוש גול מהיר חיפה יפעילו מכבש לחצים כדי לכבוש ולהשוות ובאופן אוטומטי אנחנו נלך אחורה. זה לא אומר שלא הייתי רוצה שנכבוש ראשונים כמובן... בכלל, במכבי של החודש האחרון כל גול זה כמו לידה, הכל קשה, גם פרץ בדרבי וגם סבוריט באשדוד ופתאום גררו דופק מסובבת לחיבורים משום מקום.. בדרך כלל אני אופטימי בטירוף, לצערי היום אני חצוי ונוטה לפסימיות אפילו...
  8. מה?! קיבל צהוב על גליץ׳ שעשה על שון גולדברג ופירק לו את הרגל...
  9. לדעתי משנה, האליפות יכולה להיות מוכרעת על נקודה או אפילו הפרש שערים (שנגדנו כרגע כמובן)...
  10. מתקשה להאמין שב״ש תחזיק מעמד ותנצח כאן, קונה תיקו.
  11. אני גם אשמח לקנות השאלה אם השם על הכרטיס לא באמת חשוב...
  12. אם אני חושב שלא היה פנדל, זה עושה אותי פחות מכביסט..? ועדיין זה על הזין שיבכו כמה שהם רוצים...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.