Jump to content

Insigne

משתמשים רשומים
    39
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Insigne

1. מה שקרה עם תומר לוי פשוט:

הוא שאל את בלטקסה על האנגלית של המאמן, בלטקסה ענה וענה די בסדר (אם כי אפשר היה לא לענות)

לאחר מכן תומר לוי שאל את קרסטאיץ על רמת האנגלית שלו (באנגלית עילגת של ארבייטמן) וסילף את התשובה שבלטקסה ענה.

קרסטאיץ הגיב בלא להגיב.

מה שקרה שם זו בושה גדולה, כתב חצר שקרן, רמאי ונוכל שמנסה לייצר כאוס במכבי ומשקר במצח נחושה.

כל אוהד מכבי שנכנס לספורט 5 או מגיב באתר ספורט 5 או נותן טראפיק לעמוד הזה - הוא כלב בן כלב.

רק בחרמות הם מבינים. תומר לוי צריך להיות מוחרם ע"י האוהדים וגם ע"י המועדון, כנל הערוץ שהוא מועסק בו.

אסור לבן זונה הזה להיכנס לקריית שלום יותר. אבל אתם פרייארים ולא יקרה כלום. 

2. אחרי שנרגענו קצת: מעולה שרוצה להתקדם, שיביא את הכסף שמכבי דורשת ושיצא להתקדם.

הוא מדבר על מכשולים כאילו מכבי זה מכשול, מכבי זו הפלטפורמה שנתנה לחלום על חו"ל ולהיות ריאלי לאירופה.

כל הפוסטים באינסטגרם, כתבות מקורבים, ציטוטים שלא לעניין כגון " אם מכבי לא ישחררו אותו, הוא לא בטוח יחזור למכבי בעתיד" = וואו. ציטוט שהוא השיא.

כשהוא נפצע עונה שעברה, אף אחד לא הציע לו לפתוח את החוזה ולהרוויח פחות, אז כשיש הצעה עכשיו,  שיבין שהוא מקצוען, בקבוצה שהיא מותג ויש מחיר לשחרור שלו.

זירו קלאס. רוצה להנהיג את מכבי עלאק, להוות דוגמא לצעירים......

3. 46 דקות לפני, nirnir20 said:

שכטר עוד איכשהו אני יכול להבין, אבל מה זה תפקיד ה"דור מיכה"? 

הבנאדם היה אנטיתזה למנהיג. 

מיכה לא היה המנהיג הטיפוסי, גם שרן לא המנהיג הטיפוסי. אבל שניהם הנהיגו את חדר ההלבשה של מכבי.

כשהמוזהב עזב, גרסיה וכו' מיכה לקח על עצמו המון.

מיכה גיבש סביבו את חדר ההלבשה של מכבי בצורה מצוינת.

גם כשגורדי עזב נותר חלל ומיכה היה שם בשביל למלא אותו (לא רק מיכה אבל שאלת עליו) אולי מיכה לא צועק על המגרש לעיניי המצלמות אבל כן ידע להיות שם בשביל מכבי ולגרום לחדר ההלבשה לעבוד בשביל הקבוצה.

כל הדבר הזה שנקרא חדר ההלבשה הטוב בהיסטוריה (ע"פ השחקנים) לא קרה בגלל יוסי זיגדון או בוריס איש המשק, הדמויות הדומיננטיות שהיו בו והקשר שלהם למועדון ייצר את זה.

בפועל מהתמונה באומן לא נותר אף אחד. גם גולסה לא רלוונטי.

4. 4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מעצבן לראות כמה אידיוטים שחקני מפתח נוספים שלנו שמחזקים אותו בפוסט הזה במקום שיסתמו את הפה ויגידו לו ב4 עיניים שככה לא מתנהגים. חבורה של ילדונים. 

מעצבן כן, מפתיע? לא.

התלכיד החזק ביותר בכדורגל הישראלי היה אצלך בחדר ההלבשה, הוא כבר לא נמצא שם. מי שנמצא שם היום זה אסופה של פרוספקטים.

מי בחדר ההלבשה מלבד שרן ואולי ריקן יודע לגעת היום בנפש השחקן? אף אחד. 

האבסורד שיונתן כהן היה אמור להיות הדור מיכה\שכטר. "לוקח על עצמי את התפקיד" 

5. למכור את יונתן וכמה שיותר מהר.

פוסט טיפשי וגם לא מובן. אם הפוסט היה מכוון אלינו הקהל, היה צריך לעשות מעשה טל בן חיים הבלם ונדב צנציפר.

כלומר לא לנסות למכור לנו קלישאות אלא לרשום את הדברים כמו שהם "מקשקשים עליי בתקשורת שהחרמתי אימונים, לא החרמתי כלום, פחשצקי הזין"

מה שהוא עשה כאן, זה להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה. מי שמכביסט ולוקח על עצמו את תפקיד הדור מיכה החדש של חדר ההלבשה, צריך לדעת יותר מכולם

שמאז ימי היוטה בקריית שלום, אוהדי מכבי סולדים מההתנהלות השכונתית שאפיינה אותנו בעבר. 

היו ליונתן כהן מספיק מנטורים ומספיק מקרים ללמוד מהם, איך עוזבים מערכת שנתנה לך בצורה הכי מכובדת שאפשר וגם יוצאים גברים עם הקהל. הוא לא השכיל להבין את זה וחבל.

כל החודש האחרון אומר לנו בצורה מאוד ברורה שהמערכת במכבי לא בריאה ולא מתפקדת, המזל (גם כן מזל) שיש לנו שחקנים צעירים מאוד שמנשקים את האדמה שהם דורכים עליה באימון ושאין לנו בסגל איזה אלירן עטר \ ירדן שועה כי השקט לא היה נשמר כשאין ברגים מרכזיים במערכת. אתמול היה צריך לנחות כאן מנכ"ל, מנהל ועוד ועוד. 

הלך מאמן שעשה 900 תפקידים בתוך המועדון בנוסף להיותו מאמן על והביאו ליצן שבקושי את תפקיד המאמן עשה כמו שצריך, אחרי שהוא פוטר הביאו את ההולנדי המעופף שלא רק שלא יודע לכפר על המחסור בצוות הניהולי-מקצועי גם את תפקיד המאמן הראשי הוא עדיין לומד.

אין בעיה עם שכר לימוד אבל נראה שהמערכת רדומה ולאף אחד לא אכפת. אפשר להתעורר ומיטש בדר"כ לומד בשקט ואז מתעורר אבל זה יעלה לנו באליפות נוספת ולהעיר את היריבים שלנו ולהחזיר אותם ל"גדולה". גם הזר שיבוא...יהיה עוד ראדוניץ שעד שיתאקלם, אנחנו בים.

מבאס. הוריד את כל האוויר.

6. העיקר הראיון המטופש ממחנה האימונים.

"לוקח יותר על עצמי, מקצועית וחברתית, מכווין את הצעירים, השנה אתרום יותר גם בחדר ההלבשה, בלה בלה בלה"

וואו. מכבי מפגרים שהעלו דבר כזה כשפיזה כבר הייתה על השולחן והוא לחץ לעזוב. גם הוא, נותן קלישאות של שחקני הפועל, לא מתאים לו.

אם היה מקבל הצעה כמו גדי ברומר או אפילו ערן זהבי, היייתי אומר מילא, אבל קיבל הצעה שקיבלו גם עומרי בן הרוש, אבי סטרול ואור אינברום.

מכבי העונה בהתנהלות פתטית, מאז העזיבה של דוניס רק הלכנו אחורה, שום בעלי תפקידים או רכש הגיעו, לקחו אנשי משק \ עוזרים \ משנה ל.. והרחיבו סמכויות.

וואו. התהפכתי. אני מבין שהשנה, מחרבנים לנו על הראש.

7. 19 דקות לפני, קמחי said:

הכל עובר דרך מיטש, כולל העברות ללא סכומי רכישה, שחרורים(עם ובלי פיצויים) ועד לרמת ההשקעה בדשא המתחם האימונים.

אני מודד את אנשי המקצוע ביכולת שלהם לממש את התכניות שלהם בהצגה ובשיח מול הבעלים. כרגע זה לא ממש עובד, אבל לפי ההתבטאויות-הם כרגע לא לחוצים במיוחד ועדיין בוחנים את האיכות והצרכים שיש לענות עליהם בפאזל שנבנה.

נכון.

לא ברור, לוואן לייבן שלחש על אוזנו של מיטש, היה מספיק זמן מראש ועוד מספיק זמן על הקווים בכדי לדעת כבר במאי מה הוא צריך לעונה הקרובה.

מעניין שהוא עדיין בוחן את האיכות והצרכים.

8. אתם עדיין מעלים לכאן פרופילים של מנג'ר לשחקנים שבכלל לא על הראדר.

מקסימום יגיע איזה רובן מיקאל או באטוקיו כזה, לשם אנחנו הולכים וגם זה יקרה בטח בפלייאוף העליון ;)

האמת שאחרי הפיטורים של דוניס חשבתי שהולכים סוף סוף לבנייה של כוורת טובה + בניית הסגל מחדש לעונה הקרובה (לא האחרונה)

לא זה קרה ולא זה קרה...חבל. אנחנו בדרך לעונה משעממת. עונת מעבר.

9. הרננדס נראה כמו דקל קינן. הסביבון שעשו עליו אתמול וטעות אחת לפחות בכל משחק קריטי + אישה שלא מרוצה, אפשר לעטוף אותו יפה ולמכור.

לא יהיה עליו אקזיט הרי, אז בואו לא נפסיד יותר. פיבן בקישור זה נזק, מזכיר לי ניסיונות לשים את אבי סטרול כמגן.

חוזז, אלמוג, ריקן כ"כ חלשים. לא מביאים שום ערך במשחק. אני תוהה עם עצמי אם מתישהו חוזז יצליח להשאיר את הכדור ברגל אחרי כדרור.

ממש המשחק אתמול נתן לי פלשאבק לאחור, לסוף הימים של גרנט במכבי \ אבי נימני כמנג'ר...... כדורגל מרדים, לא אפקטיבי בשיט וגם אם הייתה עוד שעה, לא היינו כובשים.

10. מביך שהאנשים האלה חולקים את אותו היציע איתנו, מביך שלאנשים האלה יש זכות בחירה.

עוד יותר מביך ההוא שטוען שלא חידוש בגלל חאליילה, בטח המנוי האחרון שהיה לו זה מיני מנוי בעונה של אוסקר.

אחלה אוסאמה, רק מכבי.

בגלל העצבים שהטיפשים בפייסבוק מביאים לי, אני לא מגיב שם, אולי זו טעות שלי ושל הרוב השפוי שכן צריך להגיב לליצנים הללו.

11. ביטון וצ'יבוטה בסדר, יכולים להצטרף מאוחר יותר (למרות שחשוב להתחיל מחנה עם סגל מלא\כמעט מלא)

מבאס שזרים מצטרפים מאוחר, ברירת מחדל שכזו. פשיץ עזב עוד בעונה שעברה, חלוץ זר זה דבר ראשון שצריך היה לנחות כאן.

תחילת יולי "נסתפק בניר ביטון ומנור סולומון"

סוף יולי "יונתן כהן נשאר וזה חלון טוב"

:lol: נשאר אופטימיים. 

12. לפני12 שעות , MTA For Ever said:

פשש גם עם ציטוט מהמחשבות שלו.

אתה לא יודע מה הוא קיבל ממכבי ואל תבוא אליו בטענות שהעדיף להרוויח טוב עד סוף הקריירה לפני שאתה מכיר את כל הפרטים.

אל תהיו כמו הקופים וכמו השרמוטות באדום.

אם במכבי היו רוצים את טיבי הוא היה כאן. למישהו יש ספק בזה ? 

לי יש ספק.

יכול שמכבי רצו את טיבי אבל בשביל איתן זה לא היה "מספיק". לגיטימי לגמרי מבחינת טיבי לעבור לב"ש, לגטימי מבחינת מכבי לא לזכור את העבר ולהציע לשנה אחת בלבד.

אין ויכוח על זה, אאחל לטיבי בהצלחה נגד כל העולם ואישתו רק לא נגדנו. אין נגדו שום דבר, שחקן שהביא לכאן הרבה אליפויות. 

ועדיין.. טעות שלו שלא נשאר גם במחיר של שנה אחת ולא שנתיים.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.