Jump to content

Insigne

משתמשים רשומים
    39
  • Last visited

Everything posted by Insigne

1. צריך להגיד את האמת ועד הסוף. זה לא רק עמיחי שפילגר ועומרי אפק אלא זה כל ערוץ הספורט. קיבלו הזדמנות חסרת תקדים, אין צופים ביציע, כולם מול המסכים והם מתעקשים להמאיס את השידור על הצופים. בימוי לא טוב, צוות גרוע, שדרים ופרשנים בשקל, הילוכים חוזרים על דברים לא רלוונטים במקום מהלכים רלוונטים, כמו לוהי טהא אתמול. שדר קווים אחד, באמת? עד לשם הגעתם? שדר קווים שלא דובר אנגלית ובמחצית נותן את מה שקרה בשני חדרי ההלבשה, באמת? מה הוא קספר שהוא מסוגל להיות ב2 מקומות במקביל? ערוץ הספורט פספס הזדמנות, נעזוב את זה שאין שידורי ספורט בערוץ אלא שלל שידורים חוזרים וסרטי רוקי, הערוץ מתעקש לחרב את המוצר וכאן מנהלת הליגה צריכה להתערב. בכל 10 שניות יש מקבץ של 10 פרסומות בתחתית המסך שמפריעה לראות כדורגל ומכסה חצי מסך, זאת בושה והמנהלת צריכה להתערב. גרוע. פשוט גרוע.
  2. הדבר הכי מצחיק שקרה אתמול, בכלל לא היה על המגרש. אלא היה ברדיו: אלונה ברקת: "אנחנו אוהבים את זו'ס, הוא אישיות מעולה, אין אחד שנותן בסתר יותר ממנו" וואלה.
  3. אין ספק ששחקן כזה מגיע למכבי כשחקן חופשי, מכיר את המועדון, שחקן שיצא מכאן כשחקן הכי טוב בארץ ולמרות שתי פציעות קשות שעבר - לא מוותרים עליו. זה ברור לכולם, גם לרוב משתמשי הפורום. גם אלו שהתווכחו כאן שזה חילוש ולא חיזוק, תלמדו להכיל יותר.
  4. עומרי אפק - פרשן הכדורגל המהולל. שיפרשן את המהלכים ההיסטוריים שלו בפרשה של הנבחרת הצעירה - עדיף.
  5. יצחק שום הפסיד אתמול 3-0, הוא ראה קבוצה תוקפת? הוא ראה מערך התקפי? כפר סבא הגיעו לשער? זה מה ששומי רוצה, לא? גם במחיר של להפסיד לשחק כדורגל. כפר סבא שיחקו כדורגל? אלישע לוי איש טוב אבל מביך. זה שהוא עלה לרדיו חיפה יום (או באותו יום) לפני משחק של קבוצתו מולם, בשביל לנתח את חיפה ואת חיפה ביחס למכבי....מגיע לו לרדת. עדיף היה שבמקום לעלות למשחק, אלישע לוי היה שולח להם 3 נקודות עם שליח של WOLT. ולגבי חיפה, אנחנו קבוצה טובה יותר. הוכחנו את זה במפגשים הישרים מולם, הוכחנו את זה בעשור האחרון, בשביל שהם ייחשבו כטובים יותר מאיתנו, להם יש מה להוכיח, אנחנו כבר הוכחנו.
  6. לגמרי. מסכים. שני אנשים שאני מתעב, רבים. מבחינתי תיקו עם הרוגים זאת תוצאה טובה.
  7. יצא גדול וגם הרבה קטן. לזכותו יאמר שזה לא ישפיע על העתיד שלו כי הוא רקם קשריי חברות עם עיתונאים ובעלים, קשרים טובים מאוד. בתכלס - הוא הלך אחורה. חזר עם הזנב בין הרגליים לבני יהודה. בני יהודה בניהול אברמוב היא קבוצה שמתאימה לליגה שלישית. אבוקסיס (בצדק או שלא) ברח מב"ש ויותר גרוע מבחינתו שהוא הציב את עצמו כמאמן של קבוצות קטנות, אפילו קטנות מאוד. אם אבוקסיס היה מאמן של מכבי ולא חביב התקשורת והמדליף מספר 1 מאז ומתמיד - היינו רואים את האמת צפה, החברים שלו שומרים עליו וזה עצוב.
  8. תשמע, אני פחות רוצה לנתח את ב"ש או את אלונה ואבוקסיס. אבל אני אענה.. זו קבוצה של אבוקסיס והוא לעומת בנאדו פתח את העונה. כל הטענות על הסגל הן עבורו. לפני חודשיים היה לו סגל איכותי, פתאום כרגע יש לו סגל שמצריך אוטובוס ברחבה בשביל לעבור את הפועל חדרה. אבוקסיס משעשע, הוא בלנדר כמו גוטמן רק עם קרחת. לא שאלונה היא צדיקה גדולה אבל אבוקסיס הוא חרטטן גדול. הגיע עם ב"ש למקומות שהוא יודע שלא יכול להגיע בעתיד ולכן עזב. עם קבוצה פחות טובה, בעלים שלא משקיע ואוהדים על הגדרות בבני יהודה, הוא עמד איתן והגן על המועדון וסיפר כמה נפלא. בב"ש, הוא החליט ללכת. שכונה. זה מאמן נבחרת? זה אחד מהשניים הגדולים כאן בשדולת האימון הנפלאה של ליגת העל? בדיחה.
  9. היא התכוונה למה שכולם חושבים. אבוקסיס מאמן לקבוצות נמוכות שיודעות רק להתגונן ולהתבכיין על שיפוט (הפועל?) אלונה מבחינתה משקיעה כסף ורוצה קבוצה טובה. הגביע של ב"ש נחמד ושלב הבתים של האירופאית נחמד מאוד אבל גם אבוקסיס מבחינתו יודע שהוא כמאמן לא יכול להגיע ליותר עם ב"ש ולכן מתחיל לקשקש על חתירה תחתיו. אם היה בן אדם, היה אומר, השגתי הכל, מכאן אני יכול רק לרדת ולכן אני בורח.
  10. מכבי היא לא סיטי אבל כשאתה גיאוגרי שמאמן במועדון סוג ז' במדינת אי, אני חושב שמכבי זה שדרוג די גדול. לסיטי הוא לא יגיע אז כנראה שמכבי היא סיטי בשבילו.
  11. אלונה היא בדיחה וגם אבוקסיס הוא בדיחה. בקרב מי יותר בדיחה, אני לא יודע מי מנצח. מה שכן, אלונה עושה הכל מאחורי הקלעים לגמרי ואבוקסיס עושה הכל גם כן מאחורי הקלעים ומדליף מדי פעמים "מטעמים" שמוציאים אותו טוב. אבוקסיס לדעת רבים הוא מאמן מצויין, אחד שיודע להתקרב לשחקנים שלו ולשמור עליהם, הנה אבוקסיס ממש שומר עליהם ודרכם מעבירם מסרים להנהלה. גם המאמן השני הכי טוב בארץ, הוא קשקשן תקשורתי, רכילאי שלא מפספס הזדמנות להדליף לתקשורת. אחר כך שיקשקשו על גולדהאר ועל חוסר האמון שלו במאמן הישראלי. גם אחד שהיה סו קולד מאמן בכיר \ הבכיר ביותר - הוא איש קטן שמדליף לתקשורת.
  12. הניצחון התודעתי של חיפה. הם מפסידים במגרש ואז מפעילים במרץ את כל הדוברים בתקשורת שלהם כדי למצוא ולכתוב על ניצחון על מכבי - כלשהו. הכתבה הבאה: ילד שהתלבט בין מכבי לחיפה ובסוף קנה קלמר של חיפה עם הקדשה של גארי קלמכר ישירות ממונטיבידאו. "הילד העדיף את הקלמר הירוק" ניצחון על מכבי. פשוט בדיחה.
  13. אם חשבתי שאלישע לוי יגיע עם המון רצון להוכיח שהוא עשה ויעשה את האליפות האחרונה בחיפה ויעשה הכל בשביל לחבל להם - הבנתי שאני טועה טעות חמורה. אלישע עלה לרדיו חיפה והתרפק יחד עם השדרנים הליצנים על הזיכרונות מחיפה....כפ"ס הולכים לפתוח את הרגליים. לאלישע לוי יש בן שהיה פעם באולטראס מכבי, לא?
  14. ככה זה שנגמרים הסמים הממריצים - נגמר הכדורגל השמח בב"ש. מעניין אם החברים של אבוקסיס וקלינגר ימשיכו לסגוד להם עכשיו בתקשורת או שסוף סוף מישהו יגיד את האמת. ב"ש היא שכונה ואבוקסיס הוא שכונה כפליים....ראה שאין נבחרת, חוזר לבני יהודה. הוא ידע שאת הפוקוס של להעפיל לאירופאית, הוא לא יכול לעשות שוב בחיים והוא הגיע לתקרת הזכוכית שלו בב"ש. איך הוא ממנף? "עוזב עם כבוד" חרטטן.
  15. אלונה מגיבה "נחזור להציג כדורגל שמח" כעקיצה. אבוקסיס חוזר לבני יהודה אחרי שגילה שלא יהיה מאמן הנבחרת. אברמוב חודשיים שלמים לא ממנה מאמן אלא ממתין ונותן למנכ"ל לאמן. אסי רחמים מנכ"ל ב"ש עוזב בפעם השנייה ב10 דקות האחרונות. נגמרו הממריצים והסמים בב"ש - נגמר הכדורגל השמח. איזו שמחה.
  16. בחיפה העבירו מסר. כל היום הם מעבירים מסרים, אף פעם לא גורם רשמי, תמיד זה להעביר מסר.
  17. צריך לשמוע את אבי מדבר על חיפה בתוכנית הספורט בגלי צה"ל. סוף סוף אבי שהיה אליל שלי. אמר ובצדק, מרימים לחיפה ולברק בכר ועל מה? חלטורה. מרימים לפליאניץ אבל הוא חלש. מרימים לרודריגז שהוא עושה את ההבדל ובפועל? כלום. מאז שדודו דהאן הפך משנוא ליקיר העיר חיפה, עלה הערך של שחקני חיפה...ולא בצדק. למרות שאבי עם אינטרס, סוף סוף מישהו שם מראה.
  18. אחרי הסיפור עם לאציו והנשיא שחר. יותר סיכוי היה שגולסה יחתום בזמאלק ממצרים מאשר בחיפה. סתם. הוא מאוד רצה חיפה אבל לנשיא היו עוד מועמדים. גם רומן זדורוב רוצה לחיפה אבל הנשיא עוד לא מחל לו. צריך לשקול את זה.
  19. ברק בכר אמר "יכולנו גם לסיים את המשחק במחצית הראשונה" מישהו צריך להגיד לו להפסיק עם האוקטופמין
  20. מקווה שהמטוס הפרטי שהביא את ליטו וידיגל יתקן את הרושם והפעם יביא לנו איזה זר כפפה ליד
  21. אני שמח בשביל כולם, בשבילנו האוהדים ובשביל השחקנים שכל אחד יותר מרגש מהשני... אבל כמה שגולסה אוהב לשחק נגד חיפה, איזה חיוך יש לו אחרי כל גול שלנו נגדם. מגיע לו. הכניסה אתמול באצילי ובכלל משחק פיזי, ללא פשרות, בלי מניירות, בא לעבוד. איך אני שמח שהוא האריך חוזה, לקחו לו כמה חברים טובים לחדר ההלבשה ועדיין, הוא כאן, 100 אחוז. שאפו. מגיע לו.
  22. אחלה טל בן חיים וכמו שאמרנו בתחילת העונה - על שחקן כזה לא "מוותרים" כשיש הזדמנות - מחתימים. לגבי ביטון, הוא יצא מהקצב ללא ספק ונראה שגם בראש הוא יצא קצת מהקצב, הוא קיבל הזדמנות פז, במשחק עונה, לשחק את מספר 10 ופספס. ביטון אתמול בא פרווה וזו בעיה גדולה. נראה היה שהוא אפילו לא ניסה להכניס את עצמו למשחק. ככה לא באים למשחק עונה, ככה לא נראה שחקן במכבי במשחק גורלי. ועם כל זה, מגיע לו עוד צ'אנסים, יש לו עד סוף שנה להוכיח שהוא ראוי.
  23. ההתנהגות של חיפה מאוד מזכירה את הבן ביטונים מב"ש. אולי הגיע הזמן להפסיק ללטף את בכר ולשאול אותו שאלות קשות?
  24. כל כך מגיע לו אחרי התקופה הקשה שעבר (אני מתאר לעצמי) לאחרונה. איזה איש. איזה קפטן. המצ'ארנו שלנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.