Jump to content

Insigne

משתמשים רשומים
    39
  • Last visited

Everything posted by Insigne

1. אם קניקובסקי מכוון לשחקן במקום עם אווירה דתית, שישחק במכה, סעודיה. שיקיים אורח חיים דתי, אבל שידע שהוא לא יכול להיות ינקי קנייבסקי כשהוא משחק כדורגל. רמת הניתוק שלו מתאימה לחיפה.
  2. צודק. הדברים האלה לא מעניינים את גולדהאר וכמו שקראתי ראיון עם שחקן מכבי (לא זוכר מי זה) שאמר ששחקני מכבי לא צריכים את התקשורת בשביל להתקדם, זה בדיוק אותו הדבר. כשאתה במכבי, אתה מבין שאתה לא תלוי בתקשורת כדי להצליח, גולדהאר נטרל יפה יפה את רעשי הרקע שכל מדינת ישראל חולה בהם ובמיוחד הכדורגל הישראלי. גידי לפקין ונדב צנציפר, לא יכתיבו סדר יום למועדון הגדול בישראל ובטח לא לאיש חזק כמו גולדהאר. הדברים עובדים לאט אבל עובדים. עצוב שיש למכבי אוהדים שעדיין לא הפנימו שמכבי זה לא מועדון שמנוהל על ידי גורמים זרים ואינטרסנטים ומי שלא מתיישר לא יהיה. תרימו למועדון שאתם אוהדים, תגיבו לחיוב בפייסבוק וברשתות החברתיות וכמובן גם במגרש, תנו למועדון רוח גבית, זה התפקיד היחיד שלכם כאוהדים, לכל השאר - יש מי שידאג. אני מודה כל יום שאני חיי בתקופה כזו של מכבי, שלא צריך את הסוכן הדמיוני קרלוס גרסיה שיגזור קופון על מכבי \ ששחקנים שלנו יתפסו משחקים קט-רגל בשכונה ומפסידים כסף ועוד ועוד... כל היום אתם מתלוננים, אלוהים. תקחו באיזי, לא הכל מושלם, אבל קרוב מאוד להיות הכי מושלם שאפשר לקבוצה ישראלית. מכבי לא חייבים כסף, הבעלים של הקבוצה לא נמצא בכותרות שליליות, הבעלים של הקבוצה לא גונב דעת על חשבון האוהדים. יאללה מכבי.
  3. קיבלתי פוש טוויטר מכבי, ירדה לי שנה מהחיים. המשפט שאני לוקח זה על האכזבה מאובדן האליפות.. זו לדעתי גושפנקה שיהיה רכש ואוטוטו יגיעו תוספות לסגל. משמעותיות.
  4. לדעתי ראדי וטיבי הגיעו משום מקום, לא היו להם סוכנים שידחפו קדימה והם הביאו אליפויות בעונות הראשונות שלהם ודרסו את הליגה. לא נגיע לכלום אם נדרוך במקום ונביא את כל השמות שכבר 20 שנה בשוק ולא מקדימים אותנו לשום מקום, הישראלים עם הסוכנים והאינסטגרם. רשמת בהודעה קודמת שאנחנו בדרך למקום שישי. מה עשיתם מהליגה הישראלית? ליגה פח, יותר פרסום מאשר כישרון. מסכים שצריך להתחזק אבל זה לא שהקבוצות האחרונות מתחזקות בדה בריינה ואנחנו מביאים שחקני ליגה 3. קצת פרופורציה דחילק.
  5. אוהב את טיבי, מגיע לו לסיים במכבי, שיחתום על חוזה מוקצץ ויאללה עונת פרישה. אל תתנו דלק לשונאים שלנו ותדברו על ערבים וזה ברור ובלה בלה. אין לנו בעיה עם שחקנים ערבים, אין לנו בעיה עם אף אחד כל עוד הוא מכבי. תפמפמו את המסר הזה בכל מקום. להדגיש ולחזור על האימרות של האוהדים ההזויים-ערסים שמחפשים אדרנלין ולחזור לימי טרום היוטה בקריית שלום - רק נזק ייעשה לנו.
  6. ירדתי כמה שורות במה שכתבתי בשביל שלא יהיה קשר בין מה שכתבתי לך לבין מה שכתבתי בהמשך. זה לא היה מכוון אלייך..
  7. ירדתי כמה שורות במה שכתבתי בשביל שלא יהיה קשר בין מה שכתבתי לך לבין מה שכתבתי בהמשך. זה לא היה מכוון אלייך..
  8. כן. אתה צודק. ראוי להערכה, גולדהאר השקיע המון כסף בשביל שאבי נימני יפוטר בשקט. שאפו. החיזוק הכי טוב של היריבות שלנו העונה: אוהדי מכבי שמדברים על חורבן ועל גולדהאר שלא עובד.
  9. זה נכון. אבל לא הייתה שגעת. מאז העונה של אבי נימני כמנג'ר-מאמן, לא היו שגעות מבחינת מסה של שחקנים בחלון. זה נכון שג'ורדי פינק בשכר, אבל לא זכור לי שהחתמנו המון שחקנים בחלון כלשהו מאז.
  10. ההשוואות שלכם מגוחכת. איך אפשר להשוות שעוד לא שיחקו דקה על הדשא. כאילו כדורגל זה מנג'ר. מזכיר לי קצת את הסופרגול של פעם, איזה קלף יותר שווה. כמו אוהדי ב"ש אחרי שזוסוואה רוצח איזה שחקן באימון "אם לא היה פרובלמטי, הוא לא היה בליגה שלנו, זה הזר הכי טוב שהיה כאן" המתמטיקה שלכם קצת ילדותית. רוני לוי קיבל צ'ק חצי פתוח ורוכש שחקנים בלי הכרה, האם ב"ש של השנה תתעלה על העונה אחרונה או תתרסק? אתם לא יכולים לחזות את זה. מיכה בב"ש יהיה המיכה של מכבי? שכטר שאוטוטו חוגג 50, יהיה השכטר של מכבי נתניה? או אפילו של מכבי? לא יודע. מדכא לקרוא כאן.
  11. מה זה אומר שהגענו למצב שבעונה הקרובה אנחנו יכולים להפסיד דרבי? למה יש חסינות מהפסדים למי שהבעלים שלו משקיע הכי הרבה? המצב לא מעודד אבל מצד שני, באיזה קיץ חוץ מהקיץ שאבי נימני קיבל יד חופשית והנחית מכל הבא ליד, היה קיץ מעודד? איזה קיץ היה לנימני, יאללה. חלום. עטר, קולאטי, יואב זיו, יצחקי, אבי סטרול.... וואלה לתת לאבי יד חופשית להחתים שחקנים, איזה מחדל, בעצם כשאני חושב על זה, זו כנראה הסיבה שאנחנו מאז אוכלים לקרדות ויוצאת הנשמה עד ש...
  12. מוכן להיתקע עם רכש רק באוגוסט ולקבל שאריות של אירופה כמו בימיו האחרונים של גורדי מאשר לשמוע את הבכי של הפלג הביתרי של אוהדי מכבי.
  13. מה השחקנים אמרו? הבנתי שהגיבו, אבל מה הגיבו? מה לא אהבתם? אוקי, ראיתי - לא כזה נורא. אבדה לחדר הלבשה ובלה בלה, מה רצית שירשמו? מה שיותר מסוכן זה אחד היוזרים כאן שמדבר על הדלפות. זו סכנה.
  14. "מכבי מועדון מנותק" "קנדה" דברים שאי אפשר לשמוע יותר. אוהדי כדורגל טיפוסיים תמיד יתלוננו. תשאירו את הרעל לערוץ הספורט.
  15. שכטר, ריקן, מיכה..חבל שהחבר'ה האלה כבר לא בחדר ההלבשה שלנו. מקווה שנדע למצוא את התחליפים לדמויות האלה שנותנות אקס פקטור במועדון כדורגל, גם מחוץ למגרש.
  16. מעולה. יש עוד תכנים (פודקאסטים) מהתקופה האחרונה שקשורים למכבי \ מראיינים אנשים שקשורים במכבי? יש את ציון 3 של החבר'ה מהטוויטר, יש את מכביבול של האוהד שכותב טור אוכל בהארץ, מה עוד יש ומעניין?
  17. איזה פודקאסט? של מי? אחלה יצחקי. איש כדורגל נהדר. מעדיף אותו על בניון\אבי נימני\ניר לוין\גדי כרמלי.
  18. אחלה טיבי שבעולם. מקצוען, תותח, איש עבודה, מהבלמים הגדולים שהיו פה. מקווה שיחתום לעוד עונה לפחות, מגיע לו.
  19. הפועל עדיין חייבים כסף לקולמביאני הזה שחתם אצלם לפני כמה שנים ולא שיחק דקה. איך מאשרים להפועל להחתים שחקנים כשהם אפילו לגנן לא משלמים ויש להם חובות מכאן ועד השמיים? אני מבין מדוע שחקני כדורגל מטומטמים חותמים בהפועל... אלו שחקני כדורגל שלא מבינים שהגיעה סוף הקריירה ועדיין נאחזים באחוז כוכבות שעדיין נשאר להם (אם בכלל) שחקני האינסטגרם מה שנקרא. אני לא מבין איך הפועל ת"א מקבלת לגיטמציה להחתים על חוזים כאשר אין במועדון הזה כלום, אפילו לא ציור למשכן.
  20. ניקוליץ זה הסיפור הכי מעניין כאן. איביץ, פשיץ וכל אחד שמתראיין ומתייחס לניקוליץ - מדבר עליו ומתייחס לסיבות שהוא בלי כדורגל מאז הבר מצווה כאילו זה מבצע של המוסד שהשתבש. הסודיות הזו שנשמרת כבר כמה שנים, היא בגלל הביטוח? זה נשמע כמו האסיר X.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.